هنگامی که شما می خواهید بدانید که چه چیزی اتفاق می افتد با New Orleans Saints, البته, شما به نوبه خود به شکیل اونیل.

قبلا برنامه ریزی شده برای صحبت با پرستاران, NBA Hall of Famer به پایان رسید تا در یک کنفرانس تلفنی با تیم فرستاده شده به آشوب Drew Brees’ اظهارات بحث برانگیز در میان در سراسر کشور تظاهرات پس از جورج فلوید مرگ است. پس از angering هم تیمی های متعدد — و نیواورلئان بومی — Brees صادر شده یک جفت عمومی عذر خواهی پذیرفته شده توسط در حال اجرا پشت آلوین Kamara و گیرنده گسترده Michael Thomas, در میان دیگران.

اونیل ارائه برخی از بینش در خصوصی عذرخواهی ارائه شده توسط پرستاران دیرین رهبر.

“حدود دو هفته پیش با من تماس گرفته شد برای صحبت با پرستاران بازیکنان امروز” سابق LSU ستاره کرد و گفت: در TNT. “پس از آن این اتفاق افتاده است. من قصد ندارم به خاطر مربی (شان) Payton واقعا نمی خواهید ما را به رسیدن به آن, اما من در تماس امروز وقتی درو عذرخواهی به هم تیمی های خود و بسیاری از هم تیمی های او را پذیرفته اند ،

“گفتند: به خود جلب کرد, ما می دانیم که شخصیت خود را. ما می دانیم که شما پا به برخی از مسائل است که شما نمی توانید اما حدس بزنید چه ؟ ما می خواهیم شما را به انجام بیشتر و بیشتر چیزهای مثبت و کمتر صحبت کردن است.’ و همه آنها گفتند: ما قبول عذرخواهی خود را.’ … او ساخته شده است یک اشتباه است.”

در عذرخواهی Brees گفت: او در زمان “پر مسئولیت و پاسخگویی” برای تفسیر او از khezri-رهبری تظاهرات در طول سرود ملی در سال 2016 در نظر گرفته شده به منظور جلب توجه به نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس.

“من می خواهم برای معذرت خواهی به دوستان من هم تیمی های شهر New Orleans, سیاه و سفید, جامعه, NFL جامعه و هر کسی که من صدمه دیده است با نظرات من دیروز. در صحبت با برخی از شما آن را می شکند قلب من می دانم درد من ناشی از” Brees گفت. “آنها فاقد آگاهی و هر نوع همدردی یا همدلی است. به جای این واژه را تبدیل به تفرقه و مضر و گمراه مردم را به باور که به نحوی به من دشمن است. این نمی تواند بیشتر از حقیقت است و نه یک انعکاس دقیق از قلب من یا شخصیت من.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de