جت ساخته شده تجارت فیلمهای روز شنبه, حمل و نقل, ستاره ایمنی جمال آدامز به Seahawks برای یک هیولا بازگشت از جمله دو دور اول میدارد. در اینجا برخی از افکار در مورد معامله:

1. کلمه من را به آینده را زمانی که من فکر می کنم که چگونه این همه رفت و غم انگیز است. جت تا به حال چنین امیدواریم در سال 2017 زمانی که آنها پیش نویس آدامز که آنها تا به حال فرود یک بازیکن خواهد بود که یک ستاره برای یک دهه و همچنین کمک به تغییر فرهنگ سازمان است. سه سال بعد او رفته است.

جت مدیر کل جو داگلاس تا به حال هیچ چاره ای اینجا. او به تجارت Adams. اولین بار, Adams’ درخواست خود به بالاترین پرداخت بازیکن در این تیم بود که هرگز به اعطا می شود. سپس کمپین اسمیر Adams راه اندازی در مقابل سازمان کل این چیزی که احساس داشتند؛. در نهایت زمانی که Seahawks ارائه دو دور اول میدارد سوم-کسی که دور میزند و یک بازیکن است که می تواند جایگزین آدامز در صف شروع شد بدون ذهن و بسیار خوشحال.

حتی اگر تجارت را ساخته شده من درک سرخوردگی از برخی از جت طرفداران. این است که هنوز یکی دیگر از ستاره جوان نشان داد که خیلی وعده و در حال حاضر می شود حمل به خارج از شهر. Keyshawn Johnson, John Abraham Darrelle Revis, شلدون ریچاردسون و لئونارد ویلیامز و در حال حاضر Adams. از آن آسان است برای دیدن چرا طرفداران ناراحت خواهد شد اما تنها دو رخ داده در داگلاس’ سازمان دیده بان و شما نمی توانید با استدلال به مسافت او در این دو معاملات.

هنوز من آن را غم انگیز است که آن را به این. جت باید چند تا بازیکن خوب که باید خود را برای آنها. آدامز شبیه او تا به حال شانس. در حال حاضر که بیش از.

2. آدامز یک بازیکن فوق العاده. که نباید از دست داد اینجا. برخی از مردم در حال حاضر می خواهم به پاره او را به عنوان یک بازیکن. آنها باید نیست. به من گفت: من قبل از این — اگر بازیکنان بودند که در خارج وجود دارد بدون شماره شما می خواهم که قادر به بگویید که یک آدامس بود که انرژی خود را و چگونه او بازدید.

اما آدامز رهبری شده است تا حد زیادی اغراق آمیز است. آدامز رهبری بودن یک بازیکن بزرگ است. او نه یک معشوق رقم در اتاق قفل و من مطمئن هستم که چگونه بسیاری از هم تیمی های غم انگیز خواهد بود برای دیدن او بروید. آنها از دست خواهد توانایی های خود را در این زمینه اما نه خود عمل کردن آن است. Adams شد و بیشتر و بیشتر در مورد خود این تیم از رسانه های اجتماعی “Prez” شخصیت به فریاد هم تیمی های خود در حاشیه جکسون در سال گذشته است.

Jamal Adams traded Jets Seahawks NFL
جمال Adamsلایحه Kostroun

آن را نیز آشکار در راه او به کار گرفته تجارت مهلت مذاکرات سال گذشته است. این هیچ راز آدامز در تلاش بود برای رسیدن به کابوی ها در پشت صحنه. سپس او عمل مانند او بوده است ستم با جت. زمانی که او صحبت می کرد به مطبوعات در واقع او گفت: او را “عشق” به کابوی ها. که نشسته بود به خوبی با هم تیمی.

3. داگلاس ضربه اجرا خانه با این تجارت است. آن نگاه مانند یک وضعیت غیر ممکن است پس از آدامز nuked سازمان است. من فکر می کردم که آسیب خواهد توانایی خود را برای دریافت یک معامله خوب. داگلاس آن را نمیفهمد.

در حال حاضر او باید به نوبه خود این تراکم به بنای بازیکنان. جت چهار میدارد دور اول در دو سال آینده. داگلاس به آدرس premium موقعیت جت وجود ندارد — لبه حمله کننده, cornerback حق مقابله و گسترده گیرنده.

این تجارت می تواند بلوک های ساختمان برای دهه آینده. داگلاس در حال حاضر پیش نویس سرمایه به شکل این فهرست هستند. بخشی از مشکل خواهد بود دقیقی ارایه میدارد.

4. جت نه به عنوان خوب به عنوان آنها جمعه در ایمنی اما آنها هنوز هم بسیار خوب گروه وجود دارد با مارکوس Maye برادلی McDougald و اشتین دیویس. تجارت آدامس ممکن است به خوبی جواب برای Maye آینده. او در حال ورود به سال آخر قرارداد خود را. جت را نداشته اند قادر به گسترش او را اگر آنها به ادامز یک معامله بزرگ است. که ممکن است تغییر در حال حاضر.

McDougald underrated بخشی از تجارت است. او به خوبی برای Seahawks بیش از دو سال گذشته و شهرت به عنوان یک تیم خوب ،

دیویس ناشناخته در این نقطه, اما این جت بسیار بالا بود او در پیش نویس روند و او می تواند در دراز مدت استارت.

5. مسافت از پیش نویس میدارد جت دریافت در تجارت نشانه خوبی برای آینده است. اما این نهاد 2020 جت در یک روی حیله و تزویر نقطه به خصوص مربیان که همیشه در حال مبارزه برای نگه داشتن شغل خود را.

داگلاس سود صبر و شکیبایی است. او که ساختن چیزی. مربیان مانند آدم Gase و دفاعی هماهنگ کننده گرگ ویلیامز نیست. اگر ضرر و زیان کوه در این سال وجود خواهد داشت فشار به آتش مربیان. 2020 جت کمتر استعداد در حال حاضر از آنها در روز جمعه. برخی ممکن است استدلال می کنند خلاص شدن از سردرد مانند آدامس بهتر است برای این تیم به طور کلی, اما او بازیکن خوب آنها را از دست ندهید در این زمینه است.

جت فهرست هنوز هم تعداد زیادی از حفره. همین دلیل است که در حال چرخش خود را بهترین سرمایه برای پیش نویس سرمایه را حس می کند. اما مربیان باید یک چالش در مقابل آنها. صبر و شکیبایی برای جلو دفتر از طرفداران گسترش به حاشیه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de