واشنگتن – ترس کابوس حالات مانند حملات در ثبت نام رای دهندگان پایگاه داده و وب سایت های دولتی tallying, نتایج مقامات ایالات متحده پیشرو شبیه سازی شده آموزش تمرینات برای آماده شدن برای نوامبر. 3.

این “میز تمرینات” برگزار می شود عملا به دلیل coronavirus شامل هزاران نفر از دولت های محلی و مقامات انتخاباتی در علاوه بر این به هوش و امنیت, مقامات در واشنگتن نگرانی در مورد تهدید از روسیه و چین و کشورهای دیگر.

“ما سعی می کنید به آن را به یک روز بد” گفت: Matthew Masterson یک مشاور با امنیت سایبر و زیرساخت های آژانس امنیت یا CISA بخشی از وزارت امنیت داخلی. CISA است به اتهام کمک به حفاظت از این کشور زیرساخت های حیاتی از سایبری و حملات فیزیکی از جمله آن سیستم انتخابات.

هنوز Masterson و دیگر کارشناسان می گویند که ایالات متحده در حال حاضر به مراتب بهتر آماده به آب و بالقوه انتخابات دخالت روسیه و یا دیگر دشمنان خارجی نسبت در سال 2016 زمانی که کرملین به هک حزب دموکرات ایمیل و هماهنگ پیچیده دروغ کمپین طراحی شده برای کمک به انتخاب آن نامزد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

مولر گزارش: 5 چیزهایی که بدانید در مورد دخالت در انتخابات آمریکا

CISA مقامات کار کرده اند و با دولت های محلی و مقامات مسئول در امر انتخابات به شناسایی آسیب پذیری در ثبت نام رای دهندگان پایگاه داده ها اعزام کارشناسان امنیت سایبر به دنبال رسوخ و بهبود ارتباطات میان کشورهای مبارزات و مقامات اطلاعاتی ایالات متحده مورد تهدید چشم انداز است. آموزش تمرینات را بازی کردن حالات از جمله خارجی دروغ مبارزات حملات سایبری در انتخابات زیرساخت و یا به سادگی ضعف و understaffed حوزه های رأی گیری در سراسر کشور است.

در عین حال تهدید نیز بدل با دشمنان مانند چین و ایران و کره شمالی پیوستن به روسیه را به دخالت در سیاست آمریکا و با استفاده از همیشه در حال تغییر ابزار و تاکتیک های. در همین حال برخی از ترس آمریکا سیاسی است تا قطبی – با توجه به کروناویروس و تنش بیش از خشونت پلیس و دیگر تفرقه مسائل – که آمریکا و دشمنان خواهد شد بسیاری از علوفه به کار به عنوان آنها به دنبال استوک اختلاف.

“آنها نمی نیاز به هر گونه خبر جعلی این زمان در اطراف وجود دارد فقط دروغ ثابت در سراسر چشم انداز سیاسی” گفت: Clint وات محقق با سیاست خارجی موسسه تحقیقات یک مخزن فکر می کنم. “آن رایگان مهمات” بوده است.

در اینجا است که می تواند ظروف سرباز یا مسافر با 2020 انتخابات ریاست جمهوری.

روسیه

روسیه باقی مانده بیشتر مربوط به بازیگر خارجی در نظر ایالات متحده در انتخابات دخالت اگرچه در حال رشد تمرکز بر ایران و چین و همچنین به گفته یک مقام اطلاعاتی آمریکا که مجاز به صحبت در تاریخ ثبت است.

مقامات امنیتی گفته قانونگذاران در مجلس نمایندگان در ماه فوریه که روسیه در حال حاضر به دخالت در سال 2020 کمپین سعی کنید به تهمت انتخاب مجدد به گفته نیویورک تایمز و دیگر رسانه ها.

جاسوسی دیجیتال: آمریکا, کانادا, بریتانیا را متهم به روسیه از نرم COVID-19 واکسن محاکمه

در اخیر تحلیل وات اشاره کرد که در سال گذشته Facebook در زمان پایین حساب های مرتبط با کرملین ترول مزرعه بودند که ترویج تهمت بدنام خود را دموکراتیک حریف جو بایدن و تقویت برنی ساندرز یکی از بایدن اصلی مخالفان است. و در ماه مارس Facebook بسته دیگر روسی, ترول مزرعه عملیات که به نظر می رسد به تلاش برای نفوذ آمریکا گروه های اقلیت در Facebook و Instagram, “احتمالا به امید تقسیم سیاسی چپ و نفوذ رای دهندگان رهبری به روز انتخابات,” او گفت:.

راب دیویس مدیر عامل مهم شروع تگزاس-بر اساس شرکت است که نظارت بر نقض امنیت از دولت-ملت و توصیه به مشتریان خود در مورد اقدامات دفاعی گفت که مسکو در یک re-run از سال 2016 به احتمال زیاد استفاده از تهاجمی کمپین های رسانه های اجتماعی و هدفمند سایبری عملیات به سعی کنید به لام نامزدها و تشدید تنش های اجتماعی در مسائلی مانند نژاد و مهاجرت. روسیه هکرها همچنین می تواند تجدید تلاش برای هک کردن رای دهندگان پایگاه داده و سازش آمریکا زیرساخت ها است.

“روسیه هدف این است که به توان تخريبي. اغلب آن است که هیچ دستور کار فراتر از آن,” دیویس گفت:.

چین

چین اصرار دارد آن است که هیچ علاقه ای به دخالت در انتخابات آمریکا با وجود اتهامات مکرر از مغلوب ساختن پیشی جستن است که پکن ترجیح می بایدن و “چین انجام خواهد داد هر آنچه را که می توانید انجام دهید به من از دست دادن در این مسابقه است.”

گوگل فاش در ماه ژوئن که هکرهای مستقر در چین به دنبال نفوذ به حساب های ایمیل از کارکنان مشغول به کار در بایدن را در انتخابات ریاست جمهوری است. اما کمی وجود دارد که بیشتر شواهد بتن که چین در حال راه انداختن یک عملیات پیچیده با هدف حمایت از یک کاندیدای خاص و یا می خواهد برای خلاص شدن از مغلوب ساختن پیشی جستن حتی اگر واشنگتن و پکن را زیرفشار به سوی یک جنگ سرد جدید میان تنش بیش از coronavirus pandemic, تجارت, اختلافات ارضی در دریای چین جنوبی و حقوق بشر است.

‘خطرناک پویا’: Coronavirus را تهدید جدید جنگ سرد بین آمریکا و چین

چین نمی خواهم تهمت گفت: وات سیاست خارجی موسسه تحقیقات اما به دلیل تهمت به نظارت ایالات متحده عقب نشینی از صحنه جهانی است که به پکن رمان دست به گسترش نفوذ خود را. و رئیس جمهور چین شی جینپینگ است بیشتر علاقه مند در خرد کردن مخالفان چینی, سرقت مالکیت معنوی و گسترش رسیدن به خود را 5G شبکه از مؤثر بر آمریکا, انتخابات, او گفت:.

“چین طرح نبرد بیشتر در مورد جاسوسی برای دسترسی به اطلاعات و جاسوسی در احزاب سیاسی برای به دست آوردن یک پتانسیل پیش نمایش از تغییر سیاست ایالات متحده و یا تغییرات مورد نظامی و برنامه ریزی برای نتایج مختلف گفت:” مهم شروع به دیویس.

ایران

گوگل همچنین گفت در ماه ژوئن است که ایران بر اساس هکرها تلاش برای به دست آوردن دسترسی به ناروا کمپین حساب مایکروسافت گفت: در اواخر سال گذشته که ایران هکرها با ظاهری حمایت از دولت در تهران ساخته شده بود بیش از 2,700 تلاش برای هک کردن به حساب های ایمیل فعلی و سابق دولت آمریکا و مقامات و روزنامه نگاران در پوشش مبارزات سیاسی و حساب مرتبط با انتخابات ریاست جمهوری است.

زودتر هک کردن تلاش همزمان با دوره زمانی که برگ برنده دولت به اعمال تحریم های اضافی بر ایران پس از ایالات متحده آمریکا از هسته ای تهران و قدرت های جهانی در برخورد ضربه ای بزرگ به اقتصاد ایران.

JCPOA: ایران برای سرعت بخشیدن به غنی سازی اورانیوم در میان متزلزل ایران

اما ایران با توجه به وات است “بسیار محدود رسیدن به” وقتی که می آید به پخش اطلاعات غلط. “آنها نمی تواند حفظ محتوا راه روس ها و چینی ها انجام,” او گفت:, و اضافه کرد که از نظر حملات سایبری “آنها نوع بی پروا و احمقانه و آنها گرفتار بسیاری همین دلیل است که ما را از شنیدن در مورد آن.”

یک مثال:

در اوایل ژانویه فدرال سپرده گذاری کتابخانه وب سایت برنامه به طور خلاصه گرفته شده و آفلاین پس از یک هکر عکس های آپلود شده به سایت است که شامل یک پرچم ایران و یک تصویر به تصویر می کشد یک خون آلود تهمت بودن پانچ در صورت.

این سایت نیز اصلاح شد می گویند: “هک شده توسط Iran Cyber Security ایرانی هکرها: این تنها (یک) بخش کوچکی از ایران را به توانایی سایبری!”

وطنی اختلافات و مشکلات

“این که آیا آن را تهدید چینی, دخالت, ایران, دخالت, دخالت روسیه یا کره شمالی دخالت هر کشور و یا حتی بازیگران غیر دولتی که در حال حاضر قابلیت به تلاش برای دخالت در انتخابات ما – می دانیم که این دولت طول می کشد به طور جدی مسئولیت خود را به مطمئن شوید که هر آمریکایی رای شمارش شمارش درستی و نفوذ خارجی به حداقل رسیده است در توانایی خود را به تاثیر نتیجه آمریکا,انتخابات,”وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: در طول یک فروم در آینده از امنیت ملی به میزبانی تپه روزنامه در ژوئیه 15.

اما تهمت همچنان به بازی کردن روسیه بدگویی نقش در انتخابات 2016. و به جای تمرکز بر امکان دخالت خارجی او لعنتی دموکرات ها برای تلاش برای گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری میان coronavirus همه گیر ادعا بدون شواهد آن است که دعوت به تقلب.

“تقلب 2020 انتخابات: میلیون ها نفر از پست الکترونیکی-در برگه های رای چاپ خواهد شد توسط کشورهای خارجی ، از آن خواهد شد رسوایی از زمان ما!” رئيس جمهور توییتی ماه گذشته.

رای گیری کارشناسان و مقامات باید مشخص مغلوب ساختن پیشی جستن اتهامات به عنوان یک توطئه ساختگی و اشاره کرد پادمان است که برای محافظت از صحت رای غیابی و پاکت نامه.

‘مزخرف’:انتخابات خبرگان رد تهمت و ادعا می کنند که کشورهای خارجی می تواند تقلبی میلیون پست الکترونیکی-در برگه های رای

لارنس نوردن مدیر از انتخابات برنامه اصلاحات برای Brennan Center for Justice at the New York دانشکده حقوق به نام تهمت ادعای “مزخرف” و اشاره کرد که پست الکترونیکی-در برگه های رای باید در بازگشت محرمانه پاکت ایجاد شده توسط انتخابات محلی مقامات. او گفت: این پاکت ها نوار-کد در بسیاری از ایالت ها با یک شناسه منحصر به فرد است که روابط انتخابات به رای دهندگان.

“(تهمت را) شعارهای مناسب است در خارج از راهکار” و “طراحی شده به بازیگران شک در مورد ما فرایندهای دموکراتیک و در مورد درستی از انتخابات گفت:” ایلین Kamarck یک کارشناس آمریکایی سیاست های انتخاباتی و یک عضو ارشد در حکومت مطالعات با موسسه بروکینگز چپ متمایل فکر می کنم تانک.

“من نمی توانم تصور کنید که یک دشمن خارجی می تواند انجام دهد که ایالات متحده در حال حاضر نیست انجام به خود” از نظر سوخت رسانی بخش و تان شدیدا از دروغ,” وات گفت.

کمتر از چهار ماه به این رای وجود دارد که نشانه هایی از اشکال مختلف این اختلال می تواند در روز انتخابات:

  • در اوایل ماه جولای مسلح جناح راست فعالان flocked به جعلی antifa تظاهرات در پنسیلوانیا و دیگر اماکن – برنامه ریزی برای مقابله با جناح چپ فعالان و آنارشیست ها در حوادث است که هرگز محقق شد و دروغ در بوق و کرنا آنلاین.
     
  • چهارشنبه عمده نقض در توییتر امنیتی اجازه هکرها برای شکستن به حساب رهبران و فناوری moguls آسیب رساندن به اعتماد در یک پلت فرم استفاده می شود توسط سیاستمداران و رهبران تجاری به برقراری ارتباط مستقیم با مردم است. هک شد مربوط به یک بیت کوین اومدی اما با این وجود افکن بالقوه برای نابکار بازیگران به خرابکاری با مشخصات بالا صدای به دخالت در روند سیاسی است.
     
  • اولیه انتخابات در ویسکانسین گرجستان و کشورهای دیگر را در معرض مشکلات عمده با برگزاری انتخابات در طول coronavirus همه گیر است که موجب stay-در-خانه سفارشات و اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. در میان مسائل: صف های طولانی کمبود نظرسنجی کارگران و معیوب رای گیری ماشین آلات. Tech مشکلات نقش مهمی در طول یک botched دموکراتیک اولیه حزبی در آیووا در ماه فوریه است.

رابی Mook که زد هیلاری کلینتون در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری و در حال حاضر با این نسخهها کار در یک دانشگاه هاروارد پروژه به توسعه استراتژی ها و ابزار برای محافظت از انتخابات آمریکا در برابر حملات خارجی گفت: او کمتر نگران روسی هک از حدود عظیم مشکلات لجستیکی در روز انتخابات تشدید این بیماری همه گیر.

“ما در حال هک کردن خود ما انتخابات با تامین مالی آن را به خوبی” Mook گفت: در مصاحبه ای با کمپین HQ سیاسی پادکست. محلی انتخابات “ندارد و آنچه آنها نیاز به قوی زمانی که دچار مشکل می آید.”

شاید بیشترین نگرانی از تمام آنچه مهم شروع به دیویس به عنوان “وحشتناک” است – اگر یا آمریکا و یا نامزد خود را باور نمی رسمی نتایج دقیق هستند. در مصاحبه با “نمایش روزانه” میزبان Trevor Noah ماه گذشته بایدن هشدار داد که افسران نظامی می تواند حذف مغلوب ساختن پیشی جستن از کاخ سفید اگر او از دست می دهد رای بدهند اما حاضر به ترک.

“من به شما قول می دهم من کاملا متقاعد شده آنها را اسکورت او را از کاخ سفید با اعزام می شود.” مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین در پاسخ به بایدن گفت: “رئیس جمهور تهمت بوده است و روشن است که او قبول نتایج 2020 انتخابات است.”

کمک: Joey پادگان

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de