عزیز MarketWatch,

ما آفریقایی-آمریکایی ها و می خواهید به بازنشسته به متنوع منطقه با جمعیت متوسط گرم, ساحل, فرهنگ. ما می توانیم بهتر از زندگی متوسط و می خواهید به احساس پذیرفته شده در جامعه — امیدوارم در جایی با بالا walkability و خانه های با شخصیت. و شاید در نزدیکی فرودگاه اصلی…. برای بسیاری از سفر.

اجازه دهید من می دانم آنچه شما می آیند تا با.

با تشکر

جنیفر

جنیفر,

همه ما می دانیم وجود دارد مقدار زیادی از شهرهای ساحل در ایالات متحده, اما پیدا کردن یکی با شخصیت یک چالش بزرگتر.

من قصد دارم به ترک کردن برخی از مکان های بارز مانند ساحل میامی و هر چند کمتر متنوع هیلتن هد. در سواحل غرب هیچ جنوب کالیفرنیا. بیش از حد آشکار است. به علاوه در حالی که شما می توانید استطاعت بهتر از زندگی متوسط قیمت خانه وجود دارد به طوری که آنها می تواند مانع سفر خود بودجه است. همان می رود برای Sag Harbor و Hamptons به طور گسترده تر (به علاوه شما هنوز هم می خواهم که زمستان در لانگ آیلند).

در عوض, من به دنبال برخی از خارج از مسیر مورد ضرب و شتم امکانات. من مطمئن هستم که خوانندگان باید پیشنهادات خود را.

مثل همیشه اکتشاف منطقه در تمام فصول سال و واقع بینانه در مورد بازنشستگی بودجه. هنگامی که شما در پیدا کردن محل خواب خود را بپرسید که کدام مناطق مستعد ابتلا به جاری شدن سیل در طوفان و طوفان.

دفعات بازدید:بیشتر وجود دارد برای چیدن یک محل به بازنشسته از مالیات کم — جلوگیری از این 5 اشتباه گران

آتلانتیک: ویلمینگتون کارولینای شمالی

اتمام Cape Fear منطقه که شامل ویلمینگتون و همچنین شهرهای ساحل مانند ساحل کارولینای و مجلل تر Wrightsville ساحل.

ویلمینگتون در حال رشد است به سرعت و در 123,000 مردم بیش از نیمی از New Hanover County جمعیت. سهم کسانی که 65 ساله و مسن تر هستند و تقریبا در خط با آمریکا به طور متوسط. به دنبال یک محل که در آن شما گرفتن یک نسیم کردن Intracoastal آبراه یا اقیانوس برای مقابله با تابستان رطوبت — پس نه بیش از حد مرزی است.

شما هیچ کمبود فرهنگی ارائه شده و با شروع Thalian سالن کامرون هنر, موزه و مرکز ویلسون. دانشگاه کارولینای شمالی ویلمینگتون که 17,000 دانش آموزان اجازه می دهد تا کسانی که 65 ساله و مسن تر ممیزی کلاس ها به صورت رایگان در حالی که آن Osher یادگیری مادام العمر موسسه ارائه می دهد دوره های کوتاه تر به آن دسته از 50 ساله و مسن تر.

مطمئن شوید برای بررسی Gullah Geechee میراث فرهنگی راهرو که امتداد از ویلمینگتون به جکسون ویل فلوریدا., و خانه را به گروه های فرهنگی از تبار بردگی مردم از غرب و مرکز آفریقا. صنوبر گرو کشت و زرع است که یک سایت محلی.

روز زمستان به 50s با دمای پایین در 40s. میانگین اوج در ماه جولای در 80s.

در اینجا آنچه در بازار مسکن در حال حاضر در ویلمینگتن و در New Hanover County با استفاده از Realtor.com (که مانند MarketWatch متعلق به اخبار Corp.).

به عنوان برای سفر ویلمینگتون فرودگاه, شما باید گزینه های بیشتر پرواز از رالی دو ساعت دور.

خلیج مکزیک: Gulfport, فلوریدا

فلوریدا محبوبیت با بازنشستگان است که هیچ راز, در بخشی به دلیل آن را مقرون به صرفه و مالیات بر درآمد دولت است. اما همه بیش از حد اغلب به معنی خانه زندگی می کنند در یک شب و یا یک جامعه دردار.

Gulfport, اگر چه, این است شرح داده شده که چگونه کلید غرب بود و قبل از آن تاخت و تاز کردن با گردشگران است.

این شهر 12,000 فقط غرب از سن پترزبورگ است خود را artsy, بد بو, قابل پیاده نقطه در وسط خلیج تمپا منطقه مترو و آن سه میلیون نفر است. شما همچنین می خواهید پیدا کردن مقدار زیادی از بازنشستگان; 30 درصد از گولفپرت ساکنان 65 ساله یا مسن تر.

گولفپرت همراه با نمایش غروب از خود (انسان) نوار شن و ماسه بیش از بوکا Ciega بای پس آن را در سمت خلیج فلوریدا اما از لحاظ فنی نه در خلیج مکزیک است. اما در مقابل خلیج ساحل سنت پیت که نمی توانید رای بدهید از مشاورین (محلی می گوید: سر به پاس یک پنجره مشبک بخش در نوک جنوبی). هنگامی که شما از تایر که وجود دارد بیشتر در سواحل شن سفید غرق انگشتان خود را در, از جمله Siesta Beach در ساراسوتا یک ساعت جنوب (و دکتر ساحل را انتخاب کنید در سال 2017 برای بهترین ساحل در آمریکا) و همچنین Caladesi Island State Park (شماره 6 در دکتر, ساحل, لیست این سال) در ساعت شمال.

و اگر شما فقط می خواهم به راه رفتن چشم پوشی نیست 45 مایل پاینلاس دنباله است که امتداد از سن پترزبورگ به تارپون اسپرینگز و می رود از طریق لبه شمالی گولفپرت.

برای بزرگتر academist:: دانشجویان وجود فرودگاه بین المللی تمپا.

به حس بازار مسکن محلی در اینجا چیزی است که برای فروش در حال حاضر دوباره با استفاده از Realtor.com.

به عنوان اکتشاف به شما تمپا منطقه نیز بررسی ایمنی بندر یک شهر 18000 در سمت غربی خلیج تمپا خود قابل پیاده در مرکز شهر و دنیدن (تلفظ Duh-nee-din) در شمال ویکی که هم محبوب با بازنشستگان است. شما می دانید وجود دارد مقدار زیادی از ارائه فرهنگی در مترو این اندازه. که ممکن است آسان به چشم پوشی: دکتر کارتر G. Woodson آفریقایی-آمریکایی در موزه سنت پترزبورگ.

اقیانوس آرام: جزیره اوآهو

اگر در طول سال آب و هوای دلپذیر است و اولویت هاوایی نمی تواند ضرب و شتم. میانگین اوج در 80s در طول سال و به طور متوسط پایین پایین در اواسط دهه 60. البته هیچ کمبود وجود دارد از سواحل زیبا.

هنگامی که شما در تایر آب امکان استفاده از فوق العاده hikingopportunities. و در حالی که تمرکز خود را در سفرهای بین المللی ممکن است تغییر جهت به سمت آسیا, شما ممکن است بخواهید به صرف زمان بیشتر تنها ماندن, کشف فرهنگ هاوایی و کاوش در برخی از پارک های ملی است.

شما مسلما نمی خواهد پیدا کردن یک جمعیت آفریقایی-آمریکایی ها در اینجا, اما هاوایی باید یک مقدار بیشتر باز و مایع نظر از نژاد و تنوع بیش از بسیاری از ما در سرزمین اصلی.

شروع جستجوی خود را برای دوران بازنشستگی خود را زندگی در جزیره اوآهو. حدود یک سوم از این جزیره میلیون نفر زندگی می کنند در هونولولو خود یکی از کشور متنوع ترین و مرفه شهر و زادگاه رئیس جمهور اوباما. کنجکاو در مورد سایت های مرتبط با او در برخی از راه است ؟ در اینجا حتی بیشتر.

شما پیدا کردن مقدار زیادی از ارائه فرهنگی در هونولولو (از جمله برخی از هاوایی بهترین جشنواره ها به عنوان رای داده شده توسط خوانندگان از هاوایی مجله) به علاوه دانشگاه دولتی (کسانی که 60 ساله و مسن تر می تواند حسابرسی کلاس به صورت رایگان).

حتی Costco اگر این است که شما چیز. آه و مجسمه الویس…

بله, وجود دارد, هزینه گرفتن همه چیز را به هاوایی — برخی از چیزهایی که خواهد شد و حتی گران تر از بخش هایی از کالیفرنیا. در اینجا چیزی است که بازار مسکن محلی به نظر می رسد.

اگر هونولولو است بیش از حد گران در نظر گرفتن برخی از شهرهای کوچکتر در این جزیره است. و یا چک کردن کمتر از جمعیت (و ارزان) جزیره بزرگ, همچنین شناخته شده به عنوان جزیره هاوایی. با شروع کلا منطقه است.

خوانندگان که در آن باید جنیفر بازنشسته ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de