این پست را Ryan Dunleavy فراهم می کند یک گزارش وضعیت چگونه تمام ورزش های مختلف در حال دست زدن به خود را COVID-19 comeback برنامه ریزی:

NHL

وضعیت فعلی: معلق از مارس 12, زمانی که همه تیم ها تا به حال 11-14 به طور منظم فصل بازی باقی مانده است.

راه اندازی مجدد وضعیت: تایید 24-تیم حذفی به خوشه در دو hub شهرستانها با چهار تیم برتر در هر یک از کنفرانس بازی round-robin بازی برای تعیین بذر در طول خود را در “خداحافظ.” بعد از هشت در هر کنفرانس بازی بهترین-از-پنج مقدماتی سری (ترکیب هیرو در حال حاضر تعیین می شود) برای پیشبرد به دور اول. فصل برای پایین-هفت تیم است.

محل سکونت وضعیت: شیکاگو, Columbus, دالاس, لس آنجلس و لاس وگاس, مینیاپولیس و پیتسبورگ در حال امکانات. تورنتو, ونکوور و ادمونتون نیز در حال اجرا را با تخفیف اگر کانادا نیست و اصلاح آن اجباری 14 روز در قرنطینه برای هر کسی وارد این کشور است.

جدول زمانی: آموزش رسمی اردوگاه آغاز خواهد شد هیچ زودتر از جولای 1, هل دادن شروع مسابقات تا اواخر ژوئیه یا اوایل اوت و به تاخیر انداختن شروع 2020-21 فصل است.

MLB

وضعیت فعلی: معلق از مارس 12, با کمتر از دو هفته مانده در بهار آموزش. این فصل به طور منظم بود برای شروع در مارس 26.

راه اندازی مجدد وضعیت: MLB پیشنهاد 82-بازی های نجومی و یک مقیاس کشویی که آن دسته از بازیکنان به دست آوردن بیشتر از دست خواهد داد که بالاترین درصد از حقوق خود را. بازیکنان ارتباط خودداری کردند در پیشنهاد و انتظار می رود که برای مقابله با بازی های بیشتر و بیشتر پرداخت قطع فراتر از در حال حاضر بر اساس توافق سرشکن حقوق. یک برنامه جدید که نیاز به پیکربندی تاکید بر بخش بازی ها و محدود کردن سفر است.

محل سکونت وضعیت: برای زمستان آموزش برخی از تیم ها را بازگشت به حالت عادی ستاد در فلوریدا و آریزونا در حالی که دیگران را جمع آوری در خانه خود را پارک. برای این فصل به طور منظم لیگ امیدوار است به بازی در خانه پارک. برای Blue Jays به بازی در خانه در کانادا نیاز به تکان دادن آن 14 روز در قرنطینه. این احتمال وجود خواهد داشت فن-بازی کمتر — حداقل در شروع است.

جدول زمانی: MLB امیدوار است در ماه ژوئن از سرگیری بهار آموزش — احتمالا کوتاه به دو هفته — با به طور منظم فصل در جریان بازی ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته و نزدیک-به-در-زمان اتمام برگشتی. اگر بازی نمی شروع تا اوت بدین معنی است که یک برنامه کوتاه یا نورد تاس در برابر آب و هوا و گسترش فصل به طور منظم به اکتبر و postseason به ماه نوامبر است.

NFL

وضعیت فعلی: کسب و کار به عنوان معمول است. رایگان آژانس های پیش نویس و برنامه آزادی تمام رفت و بدون وقفه.

راه اندازی مجدد وضعیت: امکانات باز به برخی از کارکنان در کشورهای که در آن مجاز توسط دولت, اما مربیان و غیر بازیکنان آسیب دیده باقی می ماند ممنوع است. مربیان می تواند به طور همزمان بازگشت هفته آینده در سراسر لیگ. تیم در حال برگزاری جلسات مجازی/تمرینات برای حداقل دو هفته.

محل سکونت وضعیت: یک یا دو شهر مدل کار نمی کند برای NFL با توجه به یک بار در هر هفته ماهیت برنامه. ممکن است که تیم می تواند به طور موقت نقل مکان به خصوص برای اردوگاه های آموزشی, اگر دولت خود را بهبود معیارهای فاصله زیادی پشت سر دیگران است.

جدول زمانی: اردوگاه های آموزشی باقی می ماند برنامه ریزی برای باز کردن در اواخر ماه جولای اولین بازی پیش فصل است Aug. 6 و به طور منظم فصل بازکن سپتامبر است. 10. فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی آیا حکومت نه از احتمال از طرفداران در غرفه در برخی از نقطه و دلفین ها نشان داد یک برنامه (بدحجابی توسط کمیساریای راجر Goodell) برای محدود-ظرفیت صندلی.

NBA

وضعیت فعلی: اول لیگ برتر به حالت تعلیق در عمل با برخی از تیم ها هنوز در دادگاه در مارس 11, پس از, جاز, ستاره رودی Gobert آزمایش مثبت برای کوروناویروس. بازیکنان حقوق شروع در ماه مه کاهش یافت 25 درصد کلی قطع هنوز به تعیین خواهد شد.

راه اندازی مجدد وضعیت: کمیسر آدم نقره ای ارائه گزینه های متعدد به NBA حکام. یک رای در نقره ای را ترجیح پیشنهاد می تواند اتفاق می افتد به عنوان به زودی به عنوان هفته آینده با تاریخ 31 ژوئیه به عنوان یک تاریخ هدف برای از سرگیری. به احتمال زیاد بقیه فصل به طور منظم خواهد شد اوراق با 20-24 تیم بازگشت.

محل سکونت وضعیت: لیگ متمرکز خواهد شد برای مسکن, شیوه ها و بازی ها در یک شهر حباب انتظار می رود در دیزنی جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در اورلاندو است.

جدول زمانی: هدف قرار دادن یک جولای بازگشت.

وضعیت فعلی: تاخیر در شروع فصل به طور منظم (15 مه).

راه اندازی مجدد وضعیت: پیش نویس برگزار شد مارس 17 مجموعه 14 سال به بالا برای بینندگان. کمیسر کتی Engelbert امیدوار به بازی کامل 36-بازی فصل به طور منظم و گفت: واشنگتن پست: “ما در حال گرفتن بسیار نزدیک به یک طرح است که تغییر بسیار است.”

محل سکونت وضعیت: مشخص نیست.

جدول زمانی: معلوم نیست هر چند WNBA موظف تیم قطع فهرست اسامی به 12 دوشنبه به آغاز پرداخت بازیکنان. یک درگیری بالقوه تحت یک تاخیر طولانی است که بسیاری از WNBA ستاره بازی در خارج از کشور در بالا پرداخت لیگ در طول ماه های زمستان.

MLS

وضعیت فعلی: معلق از مارس 12, دو هفته به فصل به طور منظم.

راه اندازی مجدد وضعیت: گروه های داوطلبانه جلسات آموزشی در حال انجام است. یک ماه ژوئن راه اندازی مجدد از اردوگاه های آموزشی برای سه تا چهار هفته پس از گروه مرحله بازی و دور حذفی این گزارش روی میز است.

محل سکونت وضعیت: تمام لیگ مستقر در دیزنی جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در اورلاندو است.

جدول زمانی: MLS امید به فشار کل فصل را به 10 هفته با توجه به ESPN.

PGA/LPGA

وضعیت فعلی: در هر دو حالت تعلیق بازی مارس 12, پس از یک دور در PGA بازیکنان قهرمانی.

راه اندازی مجدد وضعیت: PGA باز خواهد گشت ژوئن 11-14 برای فن-کمتر چارلز شواب چالش در استعمار کشور باشگاه Ft. ورث ، LPGA باز خواهد گشت جولای 23-26 برای ماراتن کلاسیک در مراتع کوهستانی باشگاه گلف در سیلوانیا اوهایو — اما آن را می تواند لغو شود اگر طرفداران مجاز به حضور در.

NWSL

وضعیت فعلی: برنامه ریزی برای اولین بار حرفه ای آمریکا تیم ورزشی در لیگ به سر پس از به تأخیر انداختن به طور منظم فصل شروع از آوریل 18.

راه اندازی مجدد وضعیت: فردی تمرینات بازگشت آوریل 6 در گروه های کوچک آموزش بازگشت این هفته و تیم آموزشی است که چند روز دور ساختمان تا یک ماه ژوئن 27 بازگشت در 25 بازی مسابقات.

محل سکونت وضعیت: دو سایت در ایالت یوتا است.

جدول زمانی: تمام نه تیم بازی خواهد کرد چهار بازی در دور مقدماتی و بالای هشت حرکت خواهد کرد به دور حذفی به اوج خود رسید و در جولای 26 final.

تنیس

وضعیت فعلی: ویمبلدون لغو شد برای اولین بار در 75 سال فرانسه باز خواهد بود رقابت سپتامبر. 20 از طریق Oct. 4 و ایالات متحده باز مقامات در حال کار بر روی پتانسیل راه اندازی مجدد سناریوهای اما هیچ تصمیم گیری ساخته شده در ایالات متحده باز است.

راه اندازی مجدد وضعیت: تمام تورهای معلق از طریق جولای 31, با بیش از 40 مسابقات لغو شد از مردان و زنان در تقویم ترکیب شده است. نمایشگاه بودند رقابت در ایالات متحده و سایر نقاط جهان در طول ممکن است.

بوکس

وضعیت فعلی: شورای جهانی بوکس توصیه مروج و کمیسیون برای قرار دادن بوکسورهای خود و تیم خود را در 14 روز از انزوا قبل از برگزاری فن-کمتر حوادث. قضات را نمره دعوا با همسرم از خانه در تلویزیون.

راه اندازی مجدد وضعیت: Top Rank boxing برنامه ریزی شده است برای برگزاری یک سری از دعوا در MGM Grand در لاس وگاس با اولین پنج-مبارزه مجموعه کارت ژوئن 9.

UFC

راه اندازی مجدد وضعیت: نوادا به پایان رسید آن توقف در ورزش های رزمی چهارشنبه و UFC بلافاصله اعلام کرد که مبارزه با شب شنبه در لاس وگاس به دنبال UFC250 در همان سایت 6 ژوئن.

مسابقه اتومبیل رانی,

راه اندازی مجدد وضعیت: نسکار بازگشت به اکشن, مارس 17 در کارولینای جنوبی برنامه ریزی و فن-کمتر نژادها در کشورهای مختلف در سراسر جنوب از طریق ژوئن 21. IndyCar بازده ژوئن 6 در تگزاس موتور جاده سریع السیر در حالی که ایندیاناپولیس 500 بود موکول برای Aug. 23. فرمول 1 است eyeing جولای 5 بازگشت در اتریش بدون طرفداران و چند قاره برنامه از طریق نوامبر. NHRA تحت فشار قرار دادند آن را آزمایشی راه اندازی مجدد از ماه ژوئن تا اوت به امید استقبال طرفداران در 18 drag-racing حوادث از طریق نوامبر.

فوتبال بین المللی

راه اندازی مجدد وضعیت: لیگ برتر برگزار خواهد شد مسابقات ژوئن 17 — بیش از سه ماه پس از shutdown — بین منچستر سیتی و آرسنال و همچنین استون ویلا و شفیلد یونایتد قبل از همه تیم ها سر زیر بیش از آخر هفته. همه 92, بازی های باقی مانده خواهد شد فن کمتر و برخی می تواند در خنثی سایت برای جلوگیری از فن خوشه در خارج از درب. بوندسلیگا در آلمان از سر گرفته مارس 16 در حالی که اسپانیا لالیگا شروع می شود در ژوئن 11, سری A در ایتالیا در ژوئن 20 و لیگ قهرمانان اروپا به تعویق افتاده است. یورو 2020 و کوپا امریکا منتقل شده اند تا 2021 (پیشنهاد تاریخ 11 ژوئن-جولای 11).

کالج, ورزشی

وضعیت فعلی: NCAA تمدید استخدام مرده دوره (هیچ چهره به چهره) در تمام رشته های ورزشی از طریق جولای 31 و اجازه فوتبال و مردان و زنان بسکتبال ورزشکاران برای بازگشت به دانشگاه آغاز و تا روز دوشنبه. کنفرانس های در حال حاضر در حال دست زدن به ورزشکاران بازگشت به پردیس تاریخ بسیار متفاوت است. نه گپ و نه کنفرانس ها به دستور معمول یونیفرم, تاریخ شروع, تعویق انداختن, به دولت های ایالتی و محلی.

فوتبال/بسکتبال: گام در جریان نسبت به زمان شروع و یاهو گزارش ورزشی NCAA football نظارت کمیته می تواند توصیه گسترده شش هفته پیش فصل اردوگاه مدل برای تصویب اواسط ماه ژوئن. موضوع کلیدی: می تواند به ورزشکاران تمرین و بازی زمانی که دانشگاه ها تعطیل برای دانشگاهیان? چند عمده, کالیفرنیا, دانشگاه ها برگزار خواهد شد کلاس های مجازی از طریق ترم پاییز. ممکن است فوتبال برگزار خواهد شد در برخی از مدارس و نه در دیگران حتی در همان کنفرانس به دلیل گسترش-از جغرافیا. تمرین بسکتبال به طور معمول آغاز می شود در اواسط ماه اکتبر و به دنبال رهبری NCAA سقوط ورزش است.

بازی های المپیک

راه اندازی مجدد وضعیت: بازیهای المپیک تابستانی در توکیو شد به تعویق افتاد و در حال برنامه ریزی برای باز کردن جولای 23, 2021 و در اوت. 8.

لیگ فوتبال کانادا

راه اندازی مجدد وضعیت: برخی از تیم های بازگشایی امکانات و بقیه انتظار می رود به دنبال کت و شلوار در دو هفته آینده. لیگ اعلام کرد که نمی خواهد سر بازی قبل از سپتامبر اگر در همه خاکستری جام قهرمانی بازی برگزار خواهد شد در صفحه اصلی از شرکت کنندگان با رکورد برتر.

اسب مسابقه

راه اندازی مجدد وضعیت: بلمونت استیکس برگزار خواهد شد 20 ژوئن بدون طرفداران, عنوان پا برای اولین بار از تاج سه گانه به جای سنتی گذشته است. کنتاکی دربی در سپتامبر. 5 و Preakness Stakes برای اکتبر. 3. آهنگ باز هستند و در برخی از ایالت ها و بازگشایی دوشنبه در نیویورک با بلمونت شروع در روز چهارشنبه. نیوجرسی مقامات گفته اند که آیا آهنگ باز خواهد شد در زمان Haskell دعوتی در منموته پارک در جولای 18.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net