واشنگتن – به عنوان در بسیاری از شهرستانها در سراسر کشور پایدار تظاهرات علیه خشونت پلیس در گرفت در پورتلند زیر مارس 25 مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است.

نزدیک به دو ماه بعد, درگیری شبانه باعث فلوید مرگ شده اند تا حد زیادی پیشی تلخ سیاسی به اتهام مبارزه خوردگی اورگان در مقابل مقامات دولت فدرال و خود استقرار ده ها تن از عوامل به خیابان های محلی.

فدرال اقدام مطرح است دشوار حقوقی سوال در مورد کنترل محلی در پورتلند و تاکتیک های به کار گرفته شده توسط ماموران فدرال تا حد زیادی سرخپوش در مبارزه با استتار و که آژانس وابستگی همیشه شناخته شده است. آن را نیز کشیده شده مقایسه تهاجمی فدرال پاسخ تا حد زیادی به تظاهرات مسالمت آمیز ماه گذشته در سایه کاخ سفید است.

در اینجا چند چیز به دانستن در مورد آنچه اتفاق می افتد در پورتلند:

هنگامی که مقامات فدرال مستقر? و آنچه که ماموریت خود را?

بزرگترین افزایش فدرال افسران راه اندازی شد در اوایل ماه جولای. اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ گفت: ماموریت اصلی بود برای ایمن سازی ساختمان فدرال از جمله علامت O. هتفیلد دادگاه فدرال که در حال تبدیل به یک هدف برای معترضان.

‘آنچه یک فاجعه’: تهاجمی فدرال پاسخ در پورتلند افزایش سوالات حقوقی

از آن زمان با توجه به اسناد دادگاه فدرال حدود 114 افسران و عوامل پیوست, افزایش, نمایندگی چندین DHS سازمان های اجرای قانون از جمله فدرال حفاظتی خدمات گمرک و حفاظت از مرزها مهاجرت و گمرک و خدمات مارشال ایالات متحده است که تحت وزارت دادگستری.

فدرال مشروط باقی مانده است در این شهر با وجود تماس برای حذف آنها توسط مقامات شهرستان که ادعا کرده اند که فدرال حضور ملتهب درگیری در خیابان.

گرگ را حفظ کرده است و به تازگی به عنوان جمعه که ماموران در حال اقدام در قدرت خود را برای محافظت از اموال فدرال و به دلیل “عدم اقدام” توسط مقامات محلی است.

“ما نمی خواهد عقب نشینی” گرگ گفت: در یک شنبه جلسه مطبوعاتی در واشنگتن است. “ما اقدامات مناسب برای حفاظت از امکانات ما است.”

مقامات محلی و تظاهرکنندگان را متهم به مقامات فدرال از محافظ هویت خود و با استفاده از بینام و اتومبیل به انجام تحقیقات و دستگیری. این است که دقیق است ؟

علامت گذاری مورگان اقدام کمیسیون های گمرکی و مرزی گشت اذعان شنبه که نام حذف شده اند از برخی از ماموران لباس از آنجا که اطلاعات شخصی خود را که منتشر شده در رسانه های اجتماعی با قرار دادن آنها در معرض خطر بالقوه.

اما مورگان گفت: همه لباس های حمل نشانه گذاری شناسایی افسران پلیس و یا اجرای قانون است. به گفته وی استفاده از بینام و وسایل نقلیه به عنوان “استاندارد روش” مناسب “به خصوص تحت شرایط است.”

تحلیلگران اما باید به شدت به انتقاد از درج اجرای مهاجرت از افسران خود را تا حد زیادی روستایی مرزی تکالیف به ناآشنا محیط شهری است.

‘این است که یک دیکتاتوری!’: پورتلند معترضان را عقب براند سخت تر در برابر تهمت ماموران فدرال

‘به سختی ارزش بحث’: DHS رسمی رد داد و بیداد بر سر استفاده از بینام و وسایل نقلیه در پورتلند

“آن نه تنها نقش خود را و یا تخصص” گفت: گیل Kerlikowske سابق گمرک و حفاظت مرزی کمیسر در دولت اوباما. “من شوکه شده بود که (گشت مرزی واحد تاکتیکی) BORTAC می تواند مورد استفاده قرار گیرد. همه این بچه ها کاملا بد جا.”

“این تیم در حال انجام چیزی بیش از ارائه سیاسی تئاتر برای مخاطبان از یک” Kerlikowske گفت: با اشاره به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. “پلیس در یک منطقه شهری و پلیس مدنی اختلال است نه هر چیزی که آنها را تجربه و یا آموزش.”

مورگان در دفاع از افسران مناسب برای پورتلند ماموریت توصیف آنها به عنوان برخی از “ترین های بسیار آموزش دیده” در CBP. مورگان به طور خاص در دفاع از استفاده از BORTAC گفت: واحد آموزش به زانو در آوردن شورش در DHS بازداشتگاه.

چه حقوقی در ایالات فدرال پاسخ در پورتلند? چه چیزی نیست ؟ چه در تیره خاک ؟

قانون اساسی قانون کارشناسان می گویند استقرار فدرال افسران و عوامل به پورتلند ممکن است در اجرا گرفتار با قوانین ایالتی و محلی.

در حالی که فدرال افسران باید از این قدرت برای دفاع و محافظت از courthouses فدرال و دیگر فدرال خواص گشت زنی در خیابان ها است که بخشی از فدرال مرز – و در برابر خواسته های محلی و مقامات دولت – به تیره حقوقی قلمرو استیو Vladeck یک قانون اساسی متخصص از دانشگاه تگزاس در آستین نوشت.

مقامات فدرال را با اقتدار به دستگیری افراد خارج فدرال خواص و یا مرزهای زمانی که وجود دارد علت احتمالی که آنها به نقض قوانین فدرال یا ایالتی قانون است. اما اورگان قانون فدرال نیاز به افسران اول باید گواهینامه و آموزش Vladeck نوشت. معلوم نیست اگر فدرال افسران در پورتلند قرار گرفته اند از جمله آموزش.

دیگران را مطرح حقوق مدنی نگرانی با اشاره به استفاده بیش از حد از زور و گاز اشک آور علیه معترضان. تنش ها افزایش یافت در اوایل این ماه پس از فدرال افسران اخراج nonlethal دور در یک تظاهر کنندگان به شدت مجروح شدن او.

یکی کثیرالانتشار ویدئو نشان می دهد که دو افسر در سبز نظامی خستگی انتخاب کنید تا یک معترض و او را به بینام و ون بدون توضیح داد که چرا آنها در حال انجام است به طوری که آژانس آنها متعلق به یا که اقتدار آنها در حال کار تحت. یکی دیگر از ویدئو نشان می دهد که ماموران در خیابان لباس سکس دهنی, انگشت کردن یک زن در خیابان و گرفتن او را به ماشین بینام و نشان به عنوان تماشاگران فریاد زد.

“مردم به نظر می رسد به بازداشت بدون علت احتمالی یا الزامات لازم است که آنها مرتکب جرم” گفت: Michael Dorf یک قانون اساسی استاد در دانشگاه کرنل. “حتی دولت کردند که مطابق با آن است.”

چرا محلی و مقامات دولتی در پرتلند مقاوم در برابر فدرال حضور?

پورتلند شهردار تد ویلر متکی بود, افسران پلیس, کلانتر نمایندگان و سربازان دولت به اعتراضات و بارها خواسته مقامات فدرال به ترک این شهر گفت: حضور خود را تنها سوخت ناآرامی و نقض معترضان متمم اول قانون اساسی حقوق.

“هفته گذشته ما شاهد ده-تشدید خشونت است. ما شاهد آرام شدن اوضاع است. اما مداخله فدرال افسران پرسیده تنش,” ویلر گفت: طی یک ویدیو کنفرانس خبری روز جمعه گذشته.

یک ‘بسیار تاریک تاریخ’: اورگان نژادپرستانه گذشته سوخت در حال انجام تظاهرات علیه بی عدالتی در پورتلند

مقامات دولتی ابراز نگرانی های مشابه.

“این است که دموکراسی نه یک دیکتاتوری” اورگان دولتی کیت براون در بیانیه ای گفت. “ما نمی توانیم به پلیس مخفی ربودن افراد بینام و وسایل نقلیه. من نمی توانم باور کنم باید بگویم که به رئیس جمهور ایالات متحده است.”

اورگان دادستان کل واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر چندین آژانس های فدرال متهم آنها را از نقض حقوق مدنی و خواسته اند یک قاضی به صدور دستور جلوگیری از آنها را از با استفاده از تاکتیک های مقامات دولتی را به عنوان خلاف قانون اساسی است.

آیا نگرانی از شهرهای دیگر با توجه به استقرار نیروهای فدرال?

در یک نامه مشترک هفته گذشته به گرگ و دادستان کل ویلیام Barr شهرداران از شیکاگو و سیاتل واشنگتن و آتلانتا و کانزاس سیتی گفت: “یک جانبه استقرار این نیروها به شهرهای آمریکا بی سابقه است و نقض اساسی حمایت قانون اساسی و اصول فدرالیسم.”

شهرداران انتقاد از دولت تصمیم به ارسال ماموران فدرال که به طور معمول مقابله با امنیت ملی تهدید و نقض قوانین مهاجرتی برای انجام کنترل جمعیت در خیابان های شهر. به گفته آنها اقدامات خود را در پورتلند را “پرهیاهو نادیده گرفته” قوانین محلی و انتظارات در مورد نحوه برخورد با شهروندان است.

“آن را در مورد که در اجرای قانون فدرال در حال اعزام برای اهداف سیاسی” نامه است. “رئیس جمهور و دولت او به طور مداوم حمله رهبری محلی و تقویت کاذب و تفرقه شعارهای صرفا برای کمپین علوفه.”

نامه آمد زیر خبری که مغلوب ساختن پیشی جستن است وزن وسیع استقرار ماموران فدرال در شیکاگو و در دیگر شهرستانها.

کمک: لیندسی Schnell

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de