واشنگتن – به عنوان ماه شروع به باد کردن می کند جو بایدن جستجو برای یک همسر در حال اجرا.

معاون سابق رئیس جمهور جستجوی خود جو بایدن بوده است و در جریان چند ماه. اما وجود داشته اند چند به روز رسانی در مراحل پس از او اعلام کرد معاون ریاست جمهوری انتخاب کمیته در تاریخ 30 آوریل.

چیزی که ما فراموش می دانید ؟ همسر در حال اجرا خواهد بود ، در آخر دموکراتیک اولیه بحث بین بایدن و سناتور. برنی ساندرز در مارس بایدن متعهد به داشتن یک زن در انتخابات ریاست جمهوری بلیط و در یک نقطه بنا به گزارش ها تا به حال حدود یک دوجین زنان کمپین بود با توجه به.

در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد بایدن معاون ریاست جمهوری جستجو:

اعلام می رود در اوایل ماه اوت

بایدن گفته است که او امیدوار است به نام معاون ریاست جمهوری همسر در حال اجرا در اطراف Aug. 1.

هفته گذشته بایدن گفت آریزونا ایستگاه خبری که تیم خود را در حال انجام چک های پس زمینه است که باید انجام شود در هفته آینده به 10 روز است. بایدن افزود او خود قصد دارد به مصاحبه با نامزد باقی مانده.

“اولین چیزی که من می خواهم به مطمئن شوید که من کسی – و من فکر می کنم همه آنها – توانمند بودن رئیس جمهور ایالات متحده اگر چیزی اتفاق می افتد” بایدن گفت: 12 خبری ان بی سی وابسته مستقر در شهر فینیکس, آریزونا.

بایدن را انتخاب کنید به احتمال زیاد خواهد شد اعلام کرد قبل از کنوانسیون ملی دموکرات ها برنامه ریزی شده برای اواسط ماه اوت است.

این بایدن مبارزات انتخاباتی کاهش یافته است به ارائه به روز رسانی در این بازه زمانی برای تصمیم گیری.

بیشتر: بایدن می گوید: او تا به حال اینتل جلسات هشدار رای دخالت

که هنوز هم در حال اجرا است ؟

اگر چه وجود دارد در اطراف یک دوجین زنان در ابتدا در بایدن لیست ممکن است در حال اجرا آمپول که لیست کرده است بنا به گزارش ها تنگ شده. چند نام را به خط مقدم می آیند بیش از چند هفته گذشته به عنوان تظاهرات به دنبال عدالت برای جورج فلوید, مینه سوتا مردی که در بازداشت پلیس, همچنان در سراسر شهرستان.

سناتور. کامالا هریس آتلانتا شهردار Keisha لنس کف Rep. وال Demings فلوریدا سابق امنیت ملی سوزان رایس مشاور دیابت Tammy Duckworth و جدید مکزیک فرماندار میشل Lujan گریشام شده اند گزارش شده به عنوان نامزد سابق معاون رئیس جمهور لیست کوتاه.

بایدن روز دوشنبه شب در مصاحبه با MSNBC شادی رید گفت که چهار وجود دارد سیاه و سفید زنان تحت بررسی به همسر در حال اجرا است اما به نام زنان است.

او همچنین گفت که چهار زن را در حال حاضر شده است شماری از لیست محدود خواهد شد هنگامی که این فرایند کامل شده است.

در همان زمان چندین نامزد احتمالی گرفته اند نام خود را از در حال اجرا.

نظرسنجی: جو بایدن آگهی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با 15 امتیاز خود را وسیع ترین حاشیه این سال

سناتور. ctq از مینه سوتا در ماه ژوئن گفت: او را حذف نام او از نظر گفت: “من فکر می کنم این است که یک لحظه به قرار دادن یک زن از رنگ که بلیط.”

“اگر شما می خواهید برای درمان این کشور در حال حاضر – من پارتی, بله, اما ملت ما – این است که مطمئن شوید که یک جهنم از یک راه برای انجام آن” Klobuchar گفت: در MSNBC.

سناتور. کاترین کورتز متن ترانه مست و نوادا بود که بنا به گزارش ها در بایدن را “صفحه 3” به عنوان یک همسر در حال اجرا گفت: در اواخر ماه مه که او خودش را از در حال اجرا.

“این یک افتخار است در نظر گرفته شود به عنوان یک پتانسیل در حال اجرا mate اما من تصمیم به خروج نام من از نظر” او در بیانیه ای گفت.

آیا در حال اجرا انتخاب همسر حتی مهم است ؟

معاون ریاست جمهوری میدارد شده اند اغلب دیده شده است که آوردن یک قدرت که در آن بالای بلیط ضعف چه که نفوذ در برخی از میدان نبرد دولت و یا توانایی جذب رای دهندگان از گروه های سنی مختلف. اما این نادر است که معاون ریاست جمهوری انتخاب شده است دیده می شود به شدت موثر بر رای دهندگان. (لیندون جانسون است که اغلب ذکر شده به عنوان یک همسر در حال اجرا است که آیا کمک به بالای بلیط زمانی که جان اف کندی به پایان رسید تا برنده تگزاس Johnson صفحه اصلی دولت است.)

اما در این سال بایدن را انتخاب معاون ریاست جمهوری انتخاب شده است که از نزدیک نگاه در چندین رای گیری بلوک.

بایدن در حال فشرده توسط چندین گروه برای انتخاب یک همسر در حال اجرا است که یک زن از رنگ. اخیرا این گروه حمایت او مردم برشمرد نگرانی بایدن را کمک به زنان از رنگ به خصوص در میدان نبرد متحده است. یک راه برای کمک به دست آوردن پشتیبانی در میان بسیار مهم رای گیری بلوک بود بایدن به انتخاب یک رنگ به عنوان در حال اجرا همسر اخیر او مردم یادداشتی اعلام کرد.

‘Wake up call’: گروه برجسته هشدار بایدن کمپین که آن را در حال سقوط کوتاه در کمک رسانی به زنان از رنگ

“برای من یک رنگ است که باید گفت: Aimee آلیسون موسس و رئيس جمهور از او مردم است. “ما یک نیمکت.”

زنان به طور خاص باید گفت که آنها می خواهم برای دیدن یک زن به عنوان معاون رئیس جمهور. سیاه, زنان در طول تاریخ یکی از حزب دموکرات وفادار ترین رای گیری بلوک.

“ما خواستار بازگشت ما رای گیری سرمایه گذاری در سال 2020” Glynda Carr, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ارتفاعات بالاتر برای امریکا که با این نسخهها کار به زنان منتخب را به دفتر گفت: ایالات متحده آمریکا امروز در اوایل این سال است. “است که در قالب سیاست هایی که به طور مستقیم مرکز زنان در خانواده ما است و ما در مورد داشتن کرسی در همه تصمیم گیری جداول.”

بایدن طی روز دوشنبه MSNBC مصاحبه نمی به طور کامل متعهد به انتخاب یک زن به عنوان یک همسر در حال اجرا.

“من متعهد به نامگذاری هر اما مردم من را به نام و در میان آنها چهار سیاه می شود.”

او اضافه کرد که “زنان باید از من حمایت حرفه ای تمام من.”

“همه شما عمل خواهم همه ناگهانی وجود دارد تجلی در کارولینای جنوبی” گفت: مرجع اصلی او برنده است که احیا مبارزات انتخاباتی خود را و فرستاده او را در مسیر غالب سه شنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de