بطری: Maison شماره 9 از شراب سرخ, $21.99

داستان: این روزها به اندازه کافی برای یک ستاره پاپ برای ضبط یک آلبوم ضربه و یا نامزد یک جایزه گرمی. درست علامت موفقیت است ؟ داشتن خود را رز.

و بنابراین پست مالون چند پلاتین هنرمند در پشت چنین نمودار مورد علاقه به عنوان “خوانده” و “محافل” راه اندازی کرده است Maison No. 9, a pink sipper ایجاد شده در همکاری با شراب و ارواح کارآفرین جیمز Morrissey و دیرین music manager Dre لندن است. مالون مقدار زیادی از رقابت: دیگر نوازندگان و مشاهیر با آناناس مارک عبارتند از: جان بون جووی, کایلی مینوگ, Sting and John Malkovich. با عجله به وضوح صحبت می کند به افزایش محبوبیت این سبک: گل رز دسته دیده می شود نزدیک به 300% رشد فروش بیش از چهار سال گذشته با توجه به بازار محقق Nielsen.

همچنین ببینید:این “وسوسه انگیزی’ زیر 20 دلار شراب کامل جرعه به شما از طریق coronavirus مستند

در مورد مزون شماره 9 پروژه آغاز شد و پس از Morrissey بازدید آناناس ساز در جنوب فرانسه بود که در سخنان خود “تولید باور نکردنی مایع است.” بیش از یک شام در سال گذشته با مالون و لندن او به اشتراک گذاشته شده خود را پیدا کنید و تصمیم گرفت که آنها می خواستند برای شرکت در سرمایه گذاری رفتن تا آنجا که به بازدید از کارخانه شراب سازی و آمد تا با حق مخلوط (آب آناناس ساخته شده از مخلوط های مختلف انگور). مالون نیز آمد تا با طراحی بطری که ویژگی های یک محوطه شیشه ای به جای چوب پنبه. “این سطح از جزئیات ما اعمال شده است واقعا خاص می گوید:” Morrissey از تلاش های این تیم.

برای مالون این نیست دقیقا خود را برای اولین بار مبادرت به مشروبات الکلی و خاک. در اوایل سال جاری او از نور جوانه دار, زمانی که نام تجاری راه اندازی شد با یک تبلیغ انتخاباتی در طول سوپر باول.

آنچه ما فکر می کنم در مورد آن: مانند بسیاری از خوب rosés, Maison شماره 9 همه چیز در مورد دسترسی به آن را آسان برای جرعه شراب را با نور و عطر و طعم میوه ای (فکر می کنم توت فرنگی و هلو). برخی ممکن است ترجیح می دهند کمی خشک اما این برای ما کار می کند. شیشه بالا براق است اما ما در بر داشت شراب بیشتر به چالش کشیدن برای باز و بسته در مقابل یک بطری با چوب پنبه (یا یک پیچ بالا که برای ماده).

چگونه برای لذت بردن از آن: Rosés در حال شراب است که می تواند به راحتی sipped خود به خود به خصوص در یک شب گرم تابستان. اما این جفت خوبی با ماهی یا مرغ و سالاد — در اثر فندک وعده های غذایی برای آب و هوای گرمتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de