شیکاگو — نه همه آمریکایی ها در حال لگد زدن به عقب به تماشای آتش بازی برای جشن استقلال این تعطیلات آخر هفته.

در میان هزاران نفر از تظاهرات علیه خشونت پلیس و یک بیماری همه گیر است که به طور نامتناسبی ویران جوامع رنگ بسیاری از مردم برنامه ریزی شده به صرف چهارم جولای جلب توجه به آنچه آنها می گویند یک ریاکارانه جشن آزادی است.

تظاهرات و راه پیمایی و sit-ins برنامه ریزی شده بود روز شنبه در شیکاگو واشنگتن و لس آنجلس و بیش از یک دوجین دیگر شهرستانها ایالات متحده است.

روز جمعه معترضان مسدود کردن یک بزرگراه منتهی به کوه راشمور که در آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی شده بود به صحبت می کنند. پلیس با استفاده از اسپری فلفل و بازداشت معترضان که استدلال می کنند که زمین که در آن بنای تاریخی نهفته در – سیاه تپه – کشف و ضبط شد از لاکوتا سو توسط دولت ایالات متحده در 1800s و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مخالف منافع بومیان آمریکا و دیگر گروه های اقلیت.

در روز شنبه در پایتخت کشور که در آن برنامه ریزی شده مغلوب ساختن پیشی جستن به میزبان صدها نفر از مردم در کاخ سفید برای موسیقی و آتش بازی, سازمان, رهبری چندین تظاهرات در سراسر شهرستان. هزاران نفر از مردم ابراز علاقه در Facebook رویداد برای یک “جورج فلوید یادبود مارس در واشنگتن” آغاز شد که صبح روز شنبه.

تعطیلات روز استقلال “واقعا به معنی هر چیزی که افراد سیاه و سفید نبودند رایگان در جولای 4th و همان کسانی که آزادی نیست فراهم به ما گفت:” Kerrigan Williams, co-founder of Freedom Fighters سی است که co-برگزاری راهپیمایی در این شهر برای حداقل سه هفته.

“ما هنوز در حال راهپیمایی برای همان چیز است.”

اعلام استقلال در سال 2020: مورخان دوباره خواندن ملت سند موسس

ویلیامز گفت: سازمان برنامه ریزی کرده است “Juliberation” شنبه مارس از طریق بخش هایی از واشنگتن و تشویق همه شرکت کنندگان به لباس سیاه می پوشند.

ویلیامز که در هوستون گفت که او استفاده می شود به مناسبت چهارم جولای با خانواده cookouts. اما افکار او را به بردگی کشانده اجداد همیشه درنگ در پشت ذهن او. خانواده واقعی, جشن, ویلیامز گفت: در Juneteenth تعطیلات بزرگداشت 19 ژوئن 1865 زمانی که گالوستون تگزاس در نهایت این خبر که رئیس جمهور آبراهام لینکلن به حال آزاد بردگی مردم در شورشی متحده دو سال و نیم پیش از آن.

امی Yeboah یک استاد مطالعات Africana در دانشگاه هاوارد گفت که او برنامه ریزی شده به صرف تعطیلات با پیوستن به تحصن در خارج از دیوان عالی کشور است.

“ما افتخار زنان سیاه – زندگی از دست رفته اند به خشونت پلیس – اما چشم که امریکا را به بی عدالتی که چهره سیاه” Yeboah گفت: با استناد به نام Breonna تیلور Rekia بوید و Aiyana جونز بودند که به ضرب گلوله توسط پلیس.

“این که جشن استقلال, زندگی, آزادی و تعقیب خوشبختی من بود صحبت کردن در مورد این که چگونه این نیست همه چیز سیاه شده اند و با توجه به فضا را جشن می گیرند” Yeboah گفت. “خود عدالت است که هنوز هم در نظر گرفته می شود.”

آمریکا در سال 2020? اعتراض و یک بیماری همه گیر به چه معنا است ؟

در شیکاگو نزدیک به 2000 نفر ابراز علاقه در Facebook رویداد برای تجمع و راهپیمایی در مرکز شهر. خاخام Michael بن یوسف یک فعال سیاسی و سمت جنوب ساکن که برنامه ریزی شده اعتراض گفت: او بزرگ شده, جشن چهارم جولای با خانواده به تماشای آتش بازی و کباب کردن ممنوع است. به عنوان او مسن تر شدیم, شروع مطالعات خود را تجربه کرده و وحشیگری پلیس از دست برادرزاده به خشونت اسلحه که همه شروع به تغییر.

“استقلال برای مردم رنگ شده است قسمت از ما امرار معاش. ما به طور مداوم به قتل مورد آزار و اذیت به دلیل خشونت پلیس در سراسر کشور است. مفهوم آزادی به نظر نمی رسد برای آمدن به آستان ما حتی اگر ما تا به اینجا بوده است 400 سال” یوسف گفت. “ما آن را به عنوان یک عمل شنیع به رسمیت شناختن هر چیزی که می آید با چهارم جولای.”

یوسف گفت: رویداد را برانگیخت برنامه ریزی شده را به زانو در سکوت 8 دقیقه و 46 ثانیه در حافظه جورج فلوید. یک ویولونیست بود و همچنین انتظار می رود به بازی بازی های سیاه و سفید سرود ملی “بلند هر صدا و آواز خواندن.” یوسف به حال آماده بنر برای مارس تحمل چهره طرفدار الغای برده داری فردریک داگلاس و معروف خود را با کلمات – “آنچه به چهارم ژوئیه?”

این نقل قول از یک جولای 5, 1852, آدرس که داگلاس داد در جشن روز استقلال در روچستر, نیویورک. “خود را بالا استقلال تنها نشان می دهد که بی اندازه فاصله بین ما. نعمت است که در آن شما در این روز شاد هستند لذت می برد, در, رایج,” او گفت:. “این چهارمین جولای شماست و نه من. شما ممکن است شادی من باید سوگواری.”

فردریک داگلاس: او در بر داشت امیدوارم که در اعلامیه استقلال. بنابراین ما می تواند.

در بروکلین نیویورک فعالان برنامه ریزی شده “مقابله با ژوئیه 4” راهپیمایی و تجمع به افتخار سیاه و بومی فعالان گفت که آنها “حاضر به جشن عیب پوشی از این کشور است.”

جو Macellaro است که برای کمک به سازماندهی این رویداد گفت: داگلاس ” کلمات هنوز هم حلقه واقعی بیش از 160 سال بعد.

“خیلی از آن است که هنوز هم مربوط به” Macellaro گفت. “چه چهارم جولای معنی به افرادی که هنوز مظلوم به حاشیه رانده شده – که لازم نیست تمام آزادی ما قرار است در این کشور؟”

بسیاری از تظاهرات برنامه ریزی شده بود در آتلانتا بوستون و کلیولند, هونولولو, دیترویت, Newark, New York City, اورلاندو, Los Angeles, هوستون, سان فرانسیسکو, فیلادلفیا, پیتسبورگ و سیاتل.

یوسف گفت: سازمان برنامه ریزی به درخواست هر کس به فاصله اجتماعی پوشیدن ماسک و استفاده از ضد عفونی کننده دست برای جلوگیری از گسترش coronavirus. پرسنل پزشکی نیز توزیع ماسک صورت.

“البته شما همیشه رفتن به ترس می شود اما آن را برای جنبش برای آزادی است. شما باید برای خطر (برای) که گفت:” ویلیامز, که گفت که او ضعف سيستم ايمنی است.

این کشور دارای سابقه ای طولانی در تظاهرات روز استقلال.

در سال 1854 اطناب از جمله ویلیام لوید گاریسون, Sojourner Truth و هنری دیوید تورو برگزار شد تجمع در فرامینگهام ماساچوست که در آن پادگان سوخته نسخه از فراری برده قانون و قانون اساسی ایالات متحده.

از سال 1965 تا 1968, گی فعالان حقوق اعتصاب در خارج از سالن استقلال در فیلادلفیا. در سال 1976 زندانیان در, Marion, ایلینوی, زندان فدرال صحنه اعتصاب غذای خود را در برابر غیرانسانی وجود دارد. در سال 1986 پس از دیوان عالی کشور تایید گرجستان اساسنامه که تا حد زیادی به جرم همجنسگرا فعالیت فعالان اعتراض در شهر نیویورک است.

اخیرا در سال 2013 پس از افشاگری در مورد NSA توده نظارت برنامه های بازیابی, چهارم, یک سازمان غیر انتفاعی حمایت از متمم چهارم قانون اساسی برگزار شد تظاهرات در ده ها تن از شهرستانها. و در سال 2018 پاتریشیا Okoumou صعود کرد مجسمه آزادی در اعتراض به بازداشت کودکان مهاجر.

Black lives matter: ما باید به اعلامیه استقلال قول

روز استقلال در coronavirus عصر: ما باید بیشتر به ” ما “و به مراتب کمتر از “من”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de