Coco Gauff 16 ساله آمریکایی ستاره تنیس گرفته است در موضع نژادی و بی عدالتی و کشته شدن اخیر جورج Floyd: او می خواهد به تغییر اتفاق می افتد در حال حاضر.

Gauff آماده ایستاده بود پشت تریبون به عنوان او به یک سخنرانی پرشور در طول مسالمت آمیز Black Lives Matter اعتراض در زادگاه او از دلری بیچ فلوریدا.

“من فکر می کنم این غم انگیز است که من در اینجا اعتراض همان چیزی است که (مادر بزرگ من) را 50-به علاوه سال پیش” Gauff گفت. “بنابراین من اینجا هستم تا به شما بگویم که ما باید اول عاشق یکدیگر بدون توجه به آنچه. ما باید سخت مکالمات با دوستان ما. من صرف تمام روز با داشتن سختی مکالمات تلاش برای آموزش من غیر از سیاه دوستان در مورد چگونه آنها می توانند کمک به این جنبش است. ما نیاز به اقدام است.”

اگر چه جوان بخش بزرگی از Gauff تماس به عمل است که به رای دادن.

“بله ما همه اینجا اعتراض و من نه سن برای رای دادن, و آن را در دست های خود را به رای گیری برای آینده است آینده و برای آینده خود را” Gauff گفت. “به طوری که یکی از راه های را تغییر می دهد.”

Gauff ادامه داد: “سوم شما نیاز به استفاده از صدای خود را, مهم نیست چقدر بزرگ یا کوچک خود را پلت فرم است که شما نیاز به استفاده از صدای خود را. من تو را دیدم یک دکتر (مارتین لوتر) شاه نقل است که گفت: “سکوت مردم خوب است و بدتر از خشونت مردم بد است.’ بنابراین شما نیاز به خاموش نمی شود. اگر شما انتخاب سکوت شما در انتخاب طرف كند.”

در اوایل این هفته Gauff همچنین در زمان به توییتر به پست راه های دیگر شما می توانید تغییر دهید. زمانی که همکار بزرگ تنیس راجر فدرر ارسال شده یک مربع سیاه و سفید با رعایت #BlackOutTuesday, Gauff بود در میان پاسخ های با لینک مستقیم به blacklives.ماده.carrd.شرکت یک پایگاه داده آنلاین متشکل از لینک ها به کمک درایوهای دادخواست به ثبت نام و دیگر منابع به اثر تغییر دهید.

Gauff به پایان رسید سخنرانی خود با یادآوری مخاطب او که حوادث مانند مرگ غم انگیز جورج فلوید اتفاق می افتد شده است برای سال ها.

“این نه فقط در مورد جورج فلوید. این است که در مورد Trayvon Martin. این است که در مورد اریک گارنر. این است که در مورد Breonna تیلور. این است که در مورد چیزهایی که اتفاق می افتد شده است. من هشت ساله بود که Trayvon Martin کشته شد. پس چرا من اینجا هستم و در 16 هنوز هم خواستار تغییر دهید ؟ و آن را می شکند قلب من چون من مبارزه برای آینده از برادران من. من مبارزه برای آینده من و آینده کودکان و نوجوانان. من مبارزه برای آینده من و آینده نوه. بنابراین ما باید تغییر در حال حاضر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de