Adm. برت Giroir عضو مجلس coronavirus نیروی کار گفت: افزایش تعداد بستری شدن در بیمارستان مربوط به COVID-19 “بسیار مورد” و هشدار داده می شود وجود دارد افزایش در مرگ و میر ناشی از افزایش موارد است.

“ما انتظار داریم بستری شدن در بیمارستان به ادامه بروید تا” Giroir گفت: در ABC News’ “این هفته است.” و بیشتر بستری شدن در بیمارستان به این معنی است که آمریکایی ها می میرند از ویروس “بعد از دو یا سه هفته قبل از این دور می زنند.”

Giroir گفت: به طور کلی میزان مرگ و میر باید پایین تر از آن بود که در طول اولیه افزایش موارد در مارس و آوریل به دلیل متخصصان پزشکی دانستن بیشتر در مورد مراقبت از COVID-19 بيمار را دیده اند و از مزایای این دارو remdesivir. اما “حتی اگر مرگ امتیاز اگر شما آن را دریافت کنید پایین رفتن شانس خود را از بازمانده ها بسیار بهتر از ما انتظار مرگ و میر به بالا برود.”

بسیاری از کشورهای شاهد افزایش موارد اولین کسانی بودند که به لغو محدودیت به معنای به سرعت گسترش ویروس. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگران که استدلال مستندات انجام بیش از حد بزرگ اقتصادی هزینه کرده بود با اشاره به کاهش تعداد روزانه coronavirus مرگ و میر به عنوان شواهدی وجود دارد که محدودیت های غیر ضروری بود. اما کارشناسان هشدار داده بود در مرگ و میر بودند عقب مانده شاخص و افزایش خواهد داد و در هفته های آینده و تعداد مرگ و میر روزانه به تازگی شروع به افزایش برای اولین بار در ماه.

Coronavirus به روز رسانی: روزانه ما تلفات افزایش; DeVos دفاع فشار برای بازگشت به مدرسه

“آن را به طور مداوم چیدن. و آن را برداشت تا در وقت شما انتظار می رود آن را به” ویلیام Hanage یک دانشگاه هاروارد بیماری های عفونی محقق آسوشیتدپرس گفت.

او خوشبین است که اقدامات انجام شده در ایالات متحده است که دیده می شود افزایش بزرگ در تعداد افراد آلوده خواهد متوقف کردن گسترش “اما ما نمی درو مزایای که برای چند هفته.”

Giroir که نظارت ملت coronavirus تلاش های تست گفت که این ایالات متحده بود که “بهتر است به جای” برای پاسخ به شیوع بیماری به دلیل گسترش, تست سرعت شناسایی “نقاط داغ” که در آن ویروس در حال گسترش است.

“این است که از کنترل خارج شده اما نیاز به مقدار زیادی از تلاش. و همه باید برای انجام بخشی خود را,” Giroir گفت. کلید توقف گسترش بودند بسته شدن میله محدود کردن ظرفیت رستوران, شستن دست, فیزیکی, فاصله و با پوشیدن ماسک.

“برای این کار ما باید مثل 90 درصد از مردم با پوشیدن ماسک در نقطه داغ مناطق. اگر ما را نمی, ما نمی خواهد کنترل ویروس” Giroir گفت.

وقتی پرسیده شد که اگر آن زمان برای آمریکا شاهد افزایش قابل توجهی در موارد به نظر برقراری مستندات, Giroir گفت: “شما می دانید همه چیز باید بر روی میز است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن: رئیس جمهور دون ماسک در حالی که بازدید از سربازان مجروح در بیمارستان والتر رید

Fauci: من در جریان مغلوب ساختن پیشی جستن در حداقل دو ماه با وجود همه گیر تجدید حیات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de