با Washington Redskins بازنشستگی خود را از تیم نام و نشان, در اینجا برخی از مورد علاقه های شما به عنوان حق رای دادن rebrands خود:

واشنگتن رزمندگان: مورد علاقه شناخته شده جایگزین برای تیم صاحب دانیل اسنایدر که یک بار متعلق به حقوق علامت تجاری به نام. اما با نام تیم مانند Blackhawks, بریوز و سرخپوستان به عنوان بعدی تحت بررسی رزمندگان به زودی ممکن است به عنوان تفسیر موهن.

واشنگتن RedTails: این امر می تواند 180 درجه به نوبه خود از فرهنگی کوردلی به تجلیل تاسکیگی شعله ور همه خلبانان جنگنده که رنگ پشت هواپیما در طول جنگ جهانی دوم است. RedTails برنده یک جایزه در یک فن-رای گیری مسابقه و کارفرمایی Dwayne هاسکینس’ رای.

واشنگتن گرگ قرمز: ستاره دفاعی lineman جاناتان آلن تایید این گزینه در رسانه های اجتماعی ایجاد ورزشگاه نام مستعار مانند “دن.” مانند RedTails آن را فراهم می کند اختلال حداقل به این تیم رسانه های اجتماعی هشتگ مبارزه با آهنگ و رنگ و طرح با نگه داشتن “قرمز”.

واشنگتن خوک: برخی از طرفداران در حال حاضر پوشیدن خوک بینی به بازی به جشن مستعار به دست آمده توسط این تیم linemen توهین آمیز در طول سوپر باول-برنده شکوه سال 1970 و 80. شاید حتی آن را به رنگ قرمز خوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de