فقط کمتر از دو هفته پس از یکی از برجسته ترین حامیان مالی شرکت ها خواست او را به تغییر نام تیم فوتبال خود واشنگتن صاحب دانیل اسنایدر قصد دارد تا اعلام بازنشستگی از “ردسکینز” نام مستعار و نشان می دهد یک تیم جدید با نام صبح روز دوشنبه یک فرد با آگاهی از این وضعیت به تایید ایالات متحده آمریکا امروز ،

این فرد صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به دلیل اعلام یک دستور تغییر نشده بود ساخته شده است.

نام جدید ناشناخته باقی مانده اما رزمندگان گرگ قرمز و Redtails دارای رتبه در میان پست انتخاب محبوب در میان طرفداران در رسانه های اجتماعی.

اسنایدر به مدت طولانی نادیده گرفته و درخواست از قبایل بومی آمریکا و دیگر سازمان ها برای تغییر نام به دلیل برخی گمان اصطلاح توهین آمیز با استناد به این واقعیت است که فرهنگ طبقه بندی آن به عنوان یک نژادی لکه دار کردن.

در سال 2013 اسنایدر که بزرگ شده برای تشویق تیم و خریداری شده آن را در سال 1999 گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی است که او را “هرگز” تغییر نام.

او و تیم را حفظ کرده اند که این نام در نظر گرفته شده بود به افتخار مادری آمریکایی است. آنها با اشاره به 2016 واشنگتن پست نظرسنجی که در بر داشت که 9 از 10 آمریکایی های بومی نظرسنجی تا به حال هیچ مشکلی با این نام. اما مخالفت قبایل بومی آمریکا در مورد صحت این پژوهش است.

به عنوان آب و هوا در کشور تغییر کرده است به محل آگاهی بیشتر از نژادی insensitivities این Redskins نام بحث بازگشت به کانون توجه است. یک گروه از سرمایه گذاران خواست فدرال اکسپرس نایک و پپسی خود را برای پیوستن به مبارزه برای تغییر نام. در ضمن اخباری که واشنگتن اقلیت صاحبان همچنین تشویق کرده بود اسنایدر به ایجاد یک تغییر. او یک گوش ناشنوا تا زمانی که فدرال اکسپرس است که رئیس جمهور و رئیس Fred Smith صاحب یک سهم از این تیم علنا خواستار تغییر در جولای 2.

روز بعد اسنایدر با صدور بیانیه تیم است که او را به انجام یک بررسی کامل از این موضوع. مدت کوتاهی پس از, مربی ران ریورا گفت: پست گفت امیدوار است که این نام جدید را می توان در محل با شروع سال 2020 فصل نشان داد که او و اسنایدر مشترک یک هدف ارج نهادن به فرهنگ بومی آمریکایی و نظامی با انتخاب نام جدید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de