واشنگتن – پلیس محلی در پایتخت کشور, بازداشت بیش از 300 نفر دوشنبه شب بیشتر برای نقض واشنگتن 7 p. m. مقررات منع رفت و آمد در اعتراض به مرگ جورج فلوید در کابل گفت: در یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه.

شهری رئیس پلیس پیتر Newsham گفت: ماموران درگیر شدند در متفرق کردن معترضان از پارک لافایت مربع سراسر از کاخ سفید که پاک شد قبل از حکومت نظامی به طوری که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند راه رفتن به یک کلیسای تاریخی در سراسر خیابان.

تصمیم به استفاده از مواد شیمیایی محرک فلش چتری و روش های دیگر به نیروی مسالمت آمیز معترضان از پارک – پس از مغلوب ساختن پیشی جستن مطرح می تواند به صورت یک عکس با یک کتاب مقدس در مقابل سنت جان Episcopal Church – به موجب خشم از رهبران مذهبی و قانونگذاران در هر دو طرف.

“ما درگیر در جنبش جمهور – ناخواسته حرکت رئیس جمهور” Newsham به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس خبری با شهردار این شهرستان موریل Bowser خود.

او گفت: بسیاری از بازداشت افسران او ساخته شده بودند برای معترضان که به مبارزه طلبیده بود این شهر مقررات منع رفت و آمد اگر چه برخی از آنها به اتهام سرقت و شورش.

Bowser خود ابراز خشم در مورد این حادثه در یک صدای جیر جیر شب دوشنبه خواستار آن را “شرم آور” است که پلیس فدرال با زور و اجبار حذف معترضان مسالمت آمیز قبل از این شهرستان را 7 بعد از ظهر حکومت نظامی. پارک پاک شد لحظات قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن یک باغ گل رز سخنرانی که در آن او خواستار این شهرستان و مقامات دولتی “تسلط بر خیابان های” برای جلوگیری از شورش.

Bowser خود در روز سه شنبه گفت که او “نمی بینم هر گونه اقدام تحریک آمیز که حکم استقرار مهمات” علیه معترضان به ویژه برای “هدف از حرکت رئیس جمهور.”

Newsham همچنین پیشنهاد کرد که با او اختلاف نظر با برخی از تاکتیک های مقامات فدرال استفاده می شود در روز دوشنبه – از جمله پایین پرواز هلیکوپتر که هم زده تا باد و باقی مانده به عنوان تظاهرکنندگان فرار کرد.

“من نمی دانم اگر آن را مفید می توانم بگویم که” Newsham گفت: زمانی که در مورد هلیکوپتر.

اعتراضات فوران در سراسر کشور در پی فلوید مرگ در مه 25. اطرافیان ویدیو نشان می دهد یک سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس, Derek چوین بالا در Floyd گردن برای بیش از 8 دقیقه حتی اگر فلوید شنیده می شود گفت: “من نمی توانم نفس بکشم.” چوین شده است به اتهام قتل عمد و غيرعمد.

در واشنگتن معترضان خشمگین با پلیس خشونت علیه آمریکایی های آفریقایی تبار را جمع آوری کرده اند در پارک لافایت و دیگر نقاط اطراف این شهر به مدت چهار روز. اگر چه این تجمعات شده اند عمدتا مسالمت آمیز و خشونت و غارت فوران یکشنبه شب در سراسر پایتخت کشور است.

که باعث Bowser خود برای تحمیل 7 بعد از ظهر حکومت نظامی که در محل باقی می ماند برای سه شنبه.

Newsham گفت که او مطمئن بود اگر مقامات فدرال با استفاده از گاز اشک آور و دیگر اقدامات در این حادثه است. اداره پلیس شهری گفت: تنها با استفاده از مهمات در هنگام برخورد با یک جمعیت نزدیک قضائیه مربع است که در حدود یک مایل دورتر از پارک لافایت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de