آمریکا پایدار است بیش از $1.775 تریلیون دلار در هزینه ها از بیش از 265 مربوط به آب و هوا رویدادهای شدید آب و هوا از سال 1980 توسط برخی از اقدامات و بیش از 500 میلیارد دلار زیان اقتصادی بین 2015 و 2019. این بدان معناست که هر گونه حرکت رو به جلو از COVID-19 و اقتصادی آن ضعف نیاز به یک هماهنگ تغییر آب و هوا پاسخ از بازارهای مالی و تنظیم یک گزارش جدید می گوید.

تماس وارد در عمده بازار مالی و بیمه تنظیم کننده و با حمایت از یک کلید دموکرات سناتور شلدون وایتهاوس از رود آیلند بود صدا در یک گزارش منتشر شده در دوشنبه توسط پایدار سرمایه گذاری مدافع سرز.

انتشار بررسی گسترده و ترکیبات اثرات بحران آب و هوا در ایالات متحده آمریکا بازارهای مالی ایجاد چگونه این اثرات سقوط در حوزه هفت فدرال مقررات مالی سازمان و همچنین سازمان های دولتی نظارتی مطالعات چه مدل برای اقدام در حال حاضر در حال اجرا توسط تنظیم کننده در سراسر جهان توصیه می کند بیش از 50 خاص اقدامات ایالات متحده تنظیم کننده می تواند در حال حاضر. این شامل چه تنظیم کننده ممکن است یادگیری از COVID-19 تلاش بازیابی از جمله هشدار در مورد نادیده گرفتن پایداری مورد نیاز در هر امداد تعلق می گیرد و در نظر دارد برای بازسازی از این بیماری همه گیر.

به علاوه این گزارش تنش با کامل انسان ساخته شده تغییر آب و هوایی را بین 5 ٪ -20 ٪ از نیش از تولید ناخالص داخلی ایالات متحده تنظیم کننده های مالی به مراتب پشت همتایان خود در چین و اروپا و انگلستان و آمریکای جنوبی و کانادا در پاسخ به تغییر آب و هوا به عنوان یک ریسک سیستماتیک و در نظر گرفتن مراحل برای محافظت از بازار خود را.

“چند صنعت کر از سرمایه گذاران بزرگ مرکزی, بانک ها, آژانس های رتبه بندی شرکت های بیمه و بالا اقتصاددانان هشدار شدید اقتصادی اختلال از تغییر آب و هوا — چه بانک های بین المللی نامیده می شوند ‘سبز قو’ خطرات; سیستمیک و فاجعه بار” سناتور. Whitehouse گفت: در پاسخ به این گزارش. “به خاطر ایمنی ایالات متحده تنظیم کننده های مالی باید آماده و انطباق,” او اضافه شده است.

Whitehouse همکاری صندلی و از بنیانگذاران اقیانوس آرام نیروی کار در تغییر آب و هوا و هر دو حزب در مجلس سنا اقیانوس حزبی. او پیوست کالیفرنیا کمیسر بیمه ریکاردو لارا و سایر ذینفعان در ترویج یافته های این گزارش که درو بهره از هر دو احزاب سیاسی.

“احتیاط این است که یک هسته محافظه کار اصل و حس مشترک شیوه که سرز توصیه برای بازارهای مالی ایالات متحده… بهگزارش که اصل” به گفته دیوید جنکینز جمهور محافظه کاران برای مسئول نظارت. “اثرات منفی تغییرات آب و هوایی در حال حاضر تاکید بر بخش های کلیدی اقتصاد ما مانند کشاورزی و املاک و مستغلات و به عنوان این اثرات آب و هوا بدتر ضروری است که مربوط به خطرات بازار بود برای برنامه ریزی و کاهش تا آنجا که ممکن است.”

گروه دیگر آمریکایی حفاظت ائتلاف متشکل از عمدتا جوان محافظه کار مردم نگران تغییر آب و هوا متصل شده خود را به تلاش گسترده تر برای این کشور برای رسیدن به خالص-صفر کربن تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050.

دموکرات ها در هر دو مجلس نمایندگان و سنا باید پیش نویس آب و هوا صورتحساب خانه با آن پاک آینده عمل می کنند و سنا پیشبرد آنچه در آن خواستار پاک کردن اقتصاد عمل می کنند. خانه انتخاب کمیته بحران آب و هوا است که برگزاری جلسات در تمام طول سال است انتظار می رود به انتشار توصیه های خود را در این تابستان.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل روشن ساخته است که آب و هوا صورتحساب roughed به تاریخ نمی خواهد دیدن نور روز در طبقه سنا تحت رهبری او. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با استناد به طاقت فرسا مقررات تا حد زیادی نورد طولانی برگزار شد سازمان حفاظت محیط زیست و سوخت با راندمان قوانین است و در مواجهه با پرونده های حقوقی برای کسانی که حرکت صعودی در برخی از موارد.

طرفداران پشت این آخرین گزارش ها تا حد زیادی به جای تاکید بر یک بازار محور نظارتی وصله پینه کردن. این گزارش توصیه می شود مراحل اقدام در حال کارگردانی در فدرال رزرو (بانک مرکزی) کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در دفتر حسابرسی از ارز (OCC) Federal Deposit Insurance Corp (FDIC), ثبات مالی نظارت شورای FSOC), کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) به آژانس مالی مسکن فدرال (FHFA) و فدرال و ایالتی بیمه تنظیم کننده.

این سرز گزارش همچنین خواستار فدرال رزرو در نظر گرفتن آب و هوا-اثرات مربوط به تلاش خود برای بر انگیختن نقدینگی به اقتصاد است. این اشاره می کند که سرمایه می توانید به کارگردانی مخاطره آمیز و پر کربن از بخش های است که می تواند به بدتر شدن اثرات تغییر آب و هوا — با استناد به نحوه تغذیه خیابان اصلی وام برنامه باعث می شود آن را آسان تر برای شرکت های نفتی برای واجد شرایط برای وام.

این گزارش تاکید می کند که حداقل چنین حمایتی باید بیمه شرایط مربوط به بهبود آب و هوا مدیریت ریسک و تضمین در مورد بازپرداخت. این گزارش همچنین با اشاره به اقدام های گرفته شده در دیگر نقاط جهان مانند کانادا که در آن دولت است لینک دسترسی به بسته های مشوق مالی با آب و هوا افشای ریسک.

دوشنبه گزارش به شرح زیر انتشار در مارس است که در آن مدیران ارشد و دیگر نمایندگان بیش از 330 کسب و کار از جمله مایکروسافت MSFT, -0.22% نایک NKE, +0.97% , Salesforce CRM +0.89% ویزا V -0.45% و بیشتر به نام دو حزبی فدرال قانونگذاران برای ساخت یک اقتصاد بهتر از COVID-19 تزریق انعطاف پذیر راه حل آب و هوا.

کسب و کار در لابی کنگره از طریق تلاش آنها تماس با سرب در آب و هوا 2020, نمایندگی ترکیب درآمد سالانه بیش از $1 تریلیون و به اشتراک گذاشته شده ارزش بازار حدود 11.5 تریلیون. آنها کارمند بیش از 3 میلیون نفر است.

موضوع کلیدی مطرح شده در این گزارش است.

1.) تاکید و تحقیقات. تنظیم کننده های مالی باید تصدیق تغییر آب و هوا به عنوان یک سیستمیک تهدید به بازار سرمایه و انجام تحقیقات برای تعیین چگونگی اثرات آن از جنبه های اقتصاد آنها مسئول حفاظت از جمله بازارهای مالی حکم بزرگ, بهادار, بازار, کالاها, بازار, بازار بیمه و یا بازار وام مسکن.

2.) مشخصاتش نظارت. تنظیم کننده های مالی که نظارت بر بانک ها و شرکت های بیمه کالا و تجار و دیگر موسسات مالی باید یک دستور برای اطمینان از آنها عامل در راه است که برنامه ای برای تغییر آب و هوا و اجتناب ناپذیر بازار تنظیم مقررات و تنظیمات است که با تغییر آن است. این شامل نیاز به آب و هوا تست استرس برای موسسات مالی.

3.) افشای. تنظیم کننده های مالی باید در دستور سازگار, قابل مقایسه, قابل اعتماد و تصمیم مفید آب و هوا افشای ریسک — از جمله افشای کربن تولید گازهای گلخانه ای خود را از اعطای وام و سرمایه گذاری فعالیت های — از شرکت ها و واسطه های مالی.

4.) هماهنگی. مالی نهادهای نظارتی باید هماهنگ و به اشتراک گذاری یافته ها به درک بهتر ترسیم راه های تغییر آب و هوا مربوط به مربوطه مقرر و با هم کار کنند در قفل ، این گزارش همچنین توصیه می کند که ایالات متحده تنظیم کننده همکاری در سطح جهانی با پیوستن و تبدیل شدن به طور فعال درگیر در شبکه جهانی برای سبز سیستم مالی در حال حاضر متشکل از 65 اعضای جهانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de