Walgreens چکمه داد WBA, -7.75% برش از 4000 شغل در داروخانه های زنجیره ای در یک روز تاریک برای انگلستان شغل به عنوان تاثیر coronavirus قفل فراز آن طول می کشد تلفات در کارگران است.

آن را پیوست فروشگاه جان لوئیس و فست فود زنجیره ای برگر کینگ اعلام مقیاس بزرگ کاهش در روز پنجشنبه به عنوان شرکت نگاه به بازسازی خود به عنوان مستند اقدامات برداشته می شوند.

در همین حال در آمریکا United Airlines UAL, -7.25% هشدار داد 36,000 کارکنان در روز چهارشنبه که شغل خود را می تواند در معرض خطر و ارقام دولت در روز پنج شنبه نشان داد که 33 میلیون نفر ادعا مزایای بیکاری.

Walgreens اعلام $2 میلیارد اختلال مسئول با استناد به “جریان تردید با توجه به Covid-19” و آن سه ماهه سوم عامل از دست دادن در انگلستان

جزئیات: Walgreens سهام می افتد پس از گزارش $2 میلیارد اختلال Covid-19

بلند اندازه گیری که چگونه بسیاری از مردم بازدید از یک مرکز خرید در فروشگاه های انگلستان کاهش یافت 85 درصد در ماه آوریل به عنوان خریداران توصیه شد تنها به ترک خانه برای کالاهای ضروری ترک آن زیبایی و عطر شمارنده عملا خالی است.

آن گفت: این امر کاهش 7 درصد از نیروی کار خود را به عنوان بخشی از بازسازی آن را نیز شامل بسته شدن 48 چکمه opticians.

“ما می دانیم که امروز طرح خواهد بود بسیار دشوار است برای افراد قابل توجه است که تا قلب کسب و کار ما و ما همه چیز را در قدرت ما به ارائه به کمال و پشتیبانی در طول این زمان گفت:” چکمه, مدیر عامل سباستین جیمز.

در ضمن, John Lewis, در سراسر کشور فروشگاه اعلام کرد که بسته شدن هشت فروشگاه است که می تواند منجر به 1300 زیان کار است.

زنجیره ای گفت: coronavirus حال شتاب تغییر به خرید آنلاین و این امر منعکس کننده این سرمایه گذاری خود را.

“ما اعتقاد داریم تعطیلی لازم برای کمک به ما تضمین پایداری مشارکت — و در ادامه برای دیدار با نیازهای مشتریان ما با این حال و در هر کجا که می خواهید به فروشگاه” John Lewis رئیس شارون سفید گفت.

این کار ضرر و زیان پس از رئیس برگر کینگ انگلیس گفت: ممکن است نزدیک به 10 از رستوران خود را که می تواند بیشتر از 1600 شغل.

جزئیات:روز تاریک برای کارگران به عنوان هزاران نفر از دست دادن شغل از جمله 15000 نفر در بوئینگ رقیب ایرباس

Alasdair مرداک گفت: در طول یک پادکست: “ما نمی خواهیم به از دست دادن هر. ما سعی می کنیم خیلی سخت نیست اما یکی رو فرض کنیم در جایی بین 5 ٪ و 10 ٪ از رستوران ها ممکن است قادر به زنده ماندن.”

دولت انگلیس پرده برداری £30 میلیارد دلار طرح در روز چهارشنبه برای جلوگیری از بیکاری توده که کاهش مالیات در صنعت مهمان نوازی و ارائه مردم با دولت-یارانه وعده های غذایی.

“مردم باید بدانند که اگر چه سختی در پیش روست هیچ کس را بدون امید. برنامه ما دارای یک هدف مشخص: برای محافظت از پشتیبانی و ایجاد شغل” وزیر دارایی Rishi Sunak گفت: قانونگذاران بریتانیا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de