شوک و تراژدی ثابت در سال 2020 آغاز با Kobe Bryant, دخترش, Gianna و هفت نفر دیگر در حال کشته در سقوط یک هلیکوپتر. اما پس از جورج فلوید را بی مرگ, ونسا برایانت است خاطر نشان کرد چقدر تغییر نکرده شوهرش زنده بود.

شنیدن فلوید بی اراده می گویند “من نمی توانم نفس بکشم” به عنوان مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین دوخته و او را به زمین با زانو بر گردن خود و تماشای بی شماری از تظاهرات و شورش در سراسر کشور این هفته — ونسا برایانت شد بسیاری از آورده 2014 زمانی که اریک گارنر ادا همان کلمات در حالی که به مرگ خفه توسط پلیس در جزیره استاتن باعث کوبه و چند بازیکن دیگر به افتخار گارنر حافظه با پیراهن های مزین با دلخراش نقل قول.

“شوهر من عینک این پیراهن سال پیش و در عین حال در اینجا ما دوباره.💔#ICANTBREATHE,” ونسا برایانت نوشت: در Instagram. “زندگی بسیار شکننده است. زندگی بسیار غیر قابل پیش بینی. زندگی خیلی کوتاه است. بیایید به اشتراک گذاری و در آغوش زیبا ویژگی ها و شباهت همه ما به عنوان مردم است. درایو کردن متنفرم. آموزش احترام و عشق برای همه در خانه و مدرسه است. گسترش عشق. مبارزه برای تغییر – ثبت نام برای رای دادن. آیا استفاده از ما به عنوان بهانه ای برای غارت. یک مثال از تغییر ما می خواهم برای دیدن. #BLACKLIVESMATTER ❤️.”

برایانت سازمان یافته برای تقریبا تمام لیکرز به پوشیدن پیراهن نیز sported توسط LeBron James, Derrick Rose و اعضای Brooklyn Nets.

“من فکر می کنم ما حمایت از این جنبش و حمایت از یکدیگر” برایانت گفت: در سال 2014. “زیبایی در کشور ما نهفته در آن دموکراسی است. من فکر می کنم اگر ما تا به حال از دست دادن شجاعت قادر به صحبت کردن درباره چیزهایی که ما در باور من فکر می کنم ما واقعا از دست دادن ارزش است که کشور ما می ایستد.”

NBA بازیکنان گذشته و حال بوده است صریح در مورد فلوید مرگ از جمله جیمز و داناون میچل. تیمبرولوز ستاره کارل-آنتونی شهرها با حضور در تجمع در مینیاپولیس همراه با بازیکن سابق Stephen Jackson, اچ فلوید است. سلتیکز’ Jaylen قهوه ای راند 15 ساعت برای شرکت در یک تظاهرات در زادگاه خود در آتلانتا پیوست پیسرز’ مالکوم Brogdon و جاستین اندرسون از لانگ آیلند شبکه.

“من سوار 15 ساعت برای رسیدن به گرجستان جامعه” براون گفت: در Instagram زندگی می کنند. “این یک اعتراض مسالمت آمیز. مشهور بودن یک بازیکن NBA نمی حذف من از هیچ مکالمات در همه. اولین و مهمترین من یک مرد سیاه و سفید و من یک عضو از این جامعه… ما در حال بالا بردن آگاهی برای برخی از بی عدالتی است که ما شاهد بوده ام. آن را OK.

“به عنوان یک فرد جوان شما رو به گوش دادن به چشم انداز ما است. صدای ما نیاز به شنیده می شود. من 23 سال. من نمی دانم همه از پاسخ اما من احساس می کنم که چگونه هر کس دیگری احساس برای اطمینان حاصل کنید. هیچ تردیدی نیست.”

قهوه ای هم نوشته شده یک تصویر شامل یک نشانه خواندن: “من نمی توانم نفس بکشم.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de