دو افسر پلیس نیویورک به حالت تعلیق درآمده و پس از ویروسی را به آنها نشان داد تنه زدن 75 سال به زمین در روز پنج شنبه شب.

گرافیک تصویری به اشتراک گذاشته شده در توییتر نشان می دهد یک مرد راه رفتن به بوفالو اداره پلیس افسران. معلوم نیست اگر او رد و بدل کلمات با افسران قبل از او راندند به پیاده رو. مرد دچار سردرگمی و عقب می افتد و این ویدئو نشان می دهد که او را به حرکت و خونریزی از سر خود را.

پس از مرد می افتد, یک, فرد, فریاد, “او خونریزی از گوش خود را!” شخص دیگری فریاد “یک پزشک!” خبرنگار ضبط ویدئو است و سپس گفت: به عقب.

این ویدئو جلب فوری دارند.

بوفالو شهردار بایرون قهوه ای با صدور بیانیه ای در اواخر روز پنجشنبه گفت: در این ویدئو که 75 سال و در بيمارستان “جدی اما با ثبات” شرط است.

تظاهرات و نماز: جورج فلوید یادبود آمریکایی ها به ارمغان می آورد با هم در عزاداری خشم

“من عمیقا ناراحت این ویدئو به عنوان بوفالو کمیسر پلیس بایرون Lockwood” براون گفت: در بیانیه ای که ارسال شده به توییتر. “او به کارگردانی فوری رسیدگی به این موضوع و دو مامور شده اند به حالت تعلیق بدون پرداخت.

“پس از چند روز تظاهرات و جلسات متعددی بین خودم پلیس رهبری و اعضای جامعه امشب رویداد بسیار مأیوس کننده است.”

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو لعنتی افسران’ اقدامات است.

“این حادثه به طور کامل غیر قابل توجیه و کاملا ننگین” فرماندار گفت: در یک صدای جیر جیر.

او افزود: “افسران پلیس باید اجرا — سوء استفاده — قانون.”

Erie County اجرایی علامت Poloncarz توییتی که مجروح است و “انتظار برای بازیابی” اما افزود که “افسران باید مسئول اعمال خود نه تنها از کار اخراج شدند.”

در این ویدئو Poloncarz گفت: “این sickens من است.”

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از نیویورک (TECHFREEDOM) توییتی که مرد زخمی بود که در یک تظاهرات مسالمت آمیز علیه خشونت پلیس.

“گاه به گاه ظلم و ستم نشان داده شده توسط بوفالو, افسران پلیس, امشب روده غم انگیز و غیر قابل قبول” TECHFREEDOM بوفالو فصل جان Curr در بیانیه ای گفت. “افسران پلیس نمی تواند همچنان به پنهان شدن در پشت این دروغ که آنها را حفاظت و خدمت. رهبران شهر نیاز به این را به عنوان یک بیدارباش و به طور جدی رسیدگی به خشونت های پلیس در طول این هفته اعتراض و فرهنگ مصونیت از مجازات که منجر به این حادثه است.”

این ویدئو گرفته شده توسط WBFO خبرنگار مایک دزموند با توجه به خروجی.

بوفالو اداره پلیس اعلام کرد ماموران تعلیق آن در Facebook صفحه:, و اضافه کرد که در امور داخلی بررسی شد و در حال حاضر در جریان است.

پیگیری اعتراضات در سراسر آمریکا در پی جورج فلوید مرگ

بوفالو اداره پلیس و دولت نیویورک پلیس بلافاصله پاسخ به ایالات متحده آمریکا امروز درخواست برای نظر.

پنجشنبه واقعه پس از بیش از یک هفته از تظاهرات علیه خشونت پلیس زیر فلوید مرگ در مینیاپولیس. فلوید درگذشت پس از شرکت اخراج افسر پلیس فشرده زانو خود را به Floyd گردن برای نزدیک به نه ساعت.

پس از فلوید مرگ است که حکم قتل معترضان در سراسر کشور را تقبیح خشونت پلیس و نژادی و نابرابری. تظاهرات به صندوق انداخت و غارت و پلیس شده اند گرفتار در دوربین چندین بار استفاده از زور علیه معترضان از جمله صلح آمیز هستند.

“من امیدوارم که برای ادامه ساخت در پیشرفت ما زمانی که ما با هم کار کنند به آدرس نژادی و بی عدالتی و نابرابری در شهر بوفالو” براون گفت. “افکار من با قربانی امشب.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de