لاس وگاس — گیلبرت سوختگی تحت سلطه سابق UFC قهرمان سبک وزن Tyron Woodley برای برنده شدن در یک تصمیم به اتفاق آرا در شنبه شب در مخلوط هنرهای رزمی ارتقاء بازگشت به لاس وگاس.

برزیل سنگین وزن Augusto ساکایی استخدام برخی از مجازات بازی ماهرانه به اضافه کردن یک تقسیم-تصمیم گیری پیروزی بر بلغارستان Blagoy ایوانف در این جلسه یکی مانده به آخر از UFC را برای اولین بار نشان می دهد در آن شهر پس از coronavirus همه گیر آغاز شد.

این رویداد برگزار شد بدون طرفداران در UFC Apex یک ورزشگاه با امکانات پخش در ارتقاء شرکت پردیس. UFC با استفاده از حداقل پرسنل به مرحله مبارزه و ترویج گفت: همه درگیر شد و موضوع را به سخت بهداشتی و پروتکل های ایمنی.

33-year-old سوختگی (19-3) تحت سلطه اش بر روی زمین به پایان رساندن اولین اصلی-رویداد جلسه با احتمال زیاد بزرگترین پیروزی خود را حرفه ای و ششمین پیروزی متوالی از جولای سال 2018 است. فلوریدا مبتنی بر برزیل کاملا شکست یکی از مهمترین و انجام welterweights در UFC تاریخچه و صورت خود را برای یک شات در قهرمان Kamaru عثمان در شلوغ 170 پوند بدست آورد.

قضات همه به همه پنج دور به سوختگی به ثمر رساند آن 50-45, 50-44 و 50-44.

سوختگی با furious انرژی برابر Woodley انداختن سابق قهرمان در افتتاحیه ثانیه و به دست آوردن کامل کوه. یک خمیازه برش باز در Woodley را در سمت چپ خط ابرو در دقیقه باز و سوختگی دوباره غلبه Woodley به معروف قوی takedown دفاع را رها Woodley دوباره در دور دوم.

Woodley (19-5-1) تا به حال نمی جنگیدند پس از دست دادن عنوان خود را در یک طرفه و از خرمن کوبی از عثمان در مارس 2019. Woodley تا به حال حاکم در بالای این بخش نزدیک به سه سال و این 38 ساله دانشگاه میسوری تحصیلات تکمیلی گفت: او در برخورد با افسردگی در حالی که بحث که آیا به ماندن در MMA و یا به دنبال یک حرفه ای موسیقی است.

سوختگی’ پیروزی دربسته در محیط سرگرم کننده نشان می دهد و در راس آن هشت ضلعی است که تنها 25 فوت در قطر در مقایسه با 30 پا در رقابتی ترین قفس. جمع و جور ابعاد به طور معمول منجر به تهاجمی تر مبارزه و این کارت ویژه شش پس از اتمام در آن حملات 11.

Gilbert Burns celebrates after his victory over Tyron Woodley on Saturday.
گیلبرت سوختگی جشن پس از پیروزی خود را بیش از Tyron Woodley در روز شنبه.گتی ایماژ

برنز مبارزه بود در یک فن-رایگان آرنا برای دومین بار در 2 1/2 ماه. او را متوقف جانباز دمیان مایا در برازیلیا در 14 مارس در UFC نهایی نشان می دهد قبل از آن متوقف رقابت است.

پس از هشت هفته استراحت UFC بازگشت به رقابت در اوایل این ماه با سه نشان می دهد بیش از هشت روز در جکسون ویل فلوریدا. با جاه طلبی های به نگه داشتن نزدیک هفتگی کارت در طول تابستان به عنوان بخشی از آن گسترده پخش مقابله با ESPN ارتقاء منتقل عملیات خود را به امکانات خود را پس از نوادا ورزشی کمیسیون توافق کردند که سه روز پیش به اجازه بازگشت ورزش های رزمی.

اگر چه این کارت نسبتا نور در قدرت ستاره ارتقاء خواهد مرحله UFC 250 بعدی شنبه شب از سالن ورزش است. دو بخش قهرمان آماندا Nunes’ ورزشکار پروزن عنوان دفاع در برابر کانادا Felicia اسپنسر سرفصل pay-per-view کارت.

UFC رئیس دانا سفید همچنان به وعده های اضافی را نشان می دهد در این تابستان از به اصطلاح “مبارزه با جزیره” نامعلومی خصوصی جزیره که در آن ارتقاء در نظر دارد به میزبان حملات بین مبارزان که نمی تواند وارد ایالات متحده با توجه به سلامت محدودیت.

ساکایی (15-1-1) همچنان بدون شکست در UFC با چهارم خود را مستقیما پیروزی هنگامی که دو قضات مورد علاقه او 29-28 پس از پر جنب و جوش جلسه با ایوانف (18-4) بود که تا 30-27 در سومین داور کارت.

ساکایی فرار از مجازات داور Jason هرتزوگ در دور سوم زمانی که او پرهیاهو و برداشت های زنجیره ای-link دیوار قفس در حالی که تلاش برای جلوگیری از حذف تلاش ایوانف.

گرفتن قفس, غیر قانونی است و مجازات کسر نقطه اما هرتزوگ صرفا هشدار داد ساکایی شفاهی. این تصمیم به ملاقات با شنیدن ناباوری توسط Daniel Cormier سابق قهرمان سنگین وزن UFC کار در محیطی آرام عرصه به عنوان یک رنگ مفسر.

Strawweight مدعی مکنزی درن باز کارت اصلی با اتمام هانا Cifers با زانو نوار که پا برای اولین بار-قفل تسلیم پیروزی توسط یک زن در UFC تاریخ است. درن (8-1) خود را به دست آورده و اولین پیروزی پس از تولد دخترش در سال گذشته است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de