آماندا Nunes به نظر می رسد برای اولین بار UFC fighter با موفقیت به دفاع از عناوین جهان در دو وزن طبقات به طور همزمان هنگامی که او طول می کشد در Felicia اسپنسر در UFC 250 برای عنوان ورزشکار پروزن. Nunes نیز قهرمان خروس وزن.

به عنوان ایالتی نوادا ورزشی کمیسیون (NSAC) تایید UFC بازگشت به لاس وگاس برای اولین بار از زمان جهانی coronavirus همه گیر تعطیل ورزشی جهان بعد از رویداد برگزار خواهد شد.

بسیاری بر این باورند Nunes به بزرگترین زن مخلوط هنرمند رزمی در تمام دوران یک عنوان او به نظر می رسد به زندگی می کنند تا در برابر یک و آینده جنگنده.

اسپنسر ساخته شده او اولین MMA کمتر از پنج سال پیش ارسال شده یک شکست نخورده رکورد در Invicta قبل از ظاهر شدن در UFC. او تنها حرفه ای از دست دادن است به Cris سایبورگ.

Nunes بازگشت به 145 پوند بدست آورد برای اولین بار پس از اولین دور حذفی از سایبورگ در دسامبر سال 2018 است. او در حال حاضر سوار 10-بازی winning streak با پیروزی بر cristoforetti, سایبورگ, والنتینا شوچنکو و Miesha Tate.

در اینجا تمام اطلاعات شما نیاز به دانستن در مورد UFC 250:

که در آن است UFC 250 در نظر گرفتن محل ؟

UFC 250 برگزار خواهد شد در لاس وگاس برگزار خواهد شد در UFC Apex. وجود خواهد داشت هیچ طرفداران در حضور و غیاب به دلیل جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

هنگامی که Nunes مقابل اسپنسر مبارزه ؟

چهار شنبه, ژوئن 6 سال 2020 است.

چه مبارزه کامل کارت?

کارت اصلی

 • آماندا Nunes مقابل Felicia اسپنسر (زنان ورزشکار پروزن)
 • رافائل Assuncao در مقابل کودی Garbrandt (خروس وزن)
 • Aljamain استرلینگ در مقابل کوری Sandhagen (خروس وزن)
 • نیل Magny مقابل آنتونی Rocco مارتین (سبک وزن)
 • ادی Wineland در مقابل شان اومالی (خروس وزن)

Prelims

 • الکس کاسرس در مقابل تعقیب هوپر (ورزشکار پروزن)
 • ایان Heinisch مقابل جرالد Meerschaert (میان)
 • کودی Stamann در مقابل برایان كويين (ورزشکار پروزن)
 • چارلز برد مقابل مکی Pitolo (میان)

اوایل Prelims

 • Jussier فرمیگا vs. Alex پرز (او)
 • آلونزو Menifield مقابل Devin کلارک (سنگین وزن نور)
 • اوان Dunahm مقابل هربرت سوختگی (catchweight)

چگونه می توانم UFC 250?

کارت اصلی: 10 p. m. ET در ESPN+ pay-per-view

Prelims: 6:30 p. m. ET در UFC Fight Pass, ESPN ESPN Deportes و ESPN+ در زبان انگلیسی و اسپانیایی. ادامه خواهد داد به طور انحصاری در ESPN و ESPN+ در 8 p. m. ET.

چه شانس برای Nunes مقابل اسپنسر و کسی که مورد علاقه را به نفع خود ؟

آماندا Nunes (-650) مورد علاقه بیش از Felicia اسپنسر (+475) از طریق ویلیام هیل.

وجود دارد در تاریخ هشت ضلعی بین Nunes و اسپنسر?

این جفت ارز را به نه مربع و اسپنسر نشان دهنده یک نوع مختلف از چالش برای Nunes. اسپنسر یک ورزشکار پروزن که همچنین مبارزه در سبک وزن و دارای استحکام و سبک او را حریف دیده نشده و بسیار. در حالی که اسپنسر استفاده خواهد بود بر روی زمین, او را در کار بر روی او ایستاده بازی. این همه اضافه می کند تا به آنچه که در کانادا احساس می کند یک مزیت است — حتی اگر او را گرفتن عشق از کارشناسان و oddsmakers.

“من دوست دارم که توسری خور. بیشتر افرادی که شک من را تحت تاثیر من در هر راه. اگر هر چیزی آن را به من می دهد انگیزه بیشتری برای انجام” اسپنسر گفت: BJPenn.com. “من هم هیچ فشاری بر من آماده هستم به شوک جهان است. این هم نه من اولین بار که یک توسری خور و احتمالا نمی خواهد آخرین. ناراحتی تمام زمان اتفاق می افتد و من آماده به جلو و یکی از بزرگ.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de