اقتصاد ایالات متحده تبدیل شده است در آن بدترین عملکرد تا کنون در سه ماهه دوم به عنوان COVID-19 همه گیر توقیف کسب و کار در سراسر کشور و مصرف کنندگان ماندم, به در خانه.

این کشور تولید ناخالص داخلی ارزش تمام کالاها و خدمات تولید شده در ایالات متحده قرارداد در متناوب بطور تطبیقی فصلی نرخ سالانه 32.9 درصد در ماه آوریل تا ژوئن دوره وزارت بازرگانی گفت: پنج شنبه.

اقتصاددانان بررسی شده توسط بلومبرگ پیش بینی کرده بود یک 34.8 درصد کاهش در تولید ناخالص داخلی. برای قرار دادن غوطه در چشم انداز آن حدود سه برابر بزرگتر از قبلی بزرگترین افت در سه ماهه خروجی.

“تولید ناخالص داخلی اعداد ذهن ترا درهم میشکنند می گوید:” ایان Shepherdson ارشد ایالات متحده اقتصاددان از پانتئون اقتصاد کلان.

رایگان-سقوط رانده شد تاریخی 34.6 قلاب ٪ در هزینه های مصرف کننده به عنوان متحده تعطیل غیر ضروری کسب و کار مانند رستوران ها و مراکز و سینما و آمریکایی ها اجتناب عمومی جمع آوری لکه ها و مسافرت به خارج از سرایت ترس. اما تقریبا در هر گوشه ای از اقتصاد کتک از جمله کسب و کار سرمایه گذاری و انباشت مسکن و صادرات هر چند تجارت به طور کلی و دولت outlays اضافه شده به رشد است.

انقباض به دنبال یک 5% اسلاید اقتصادی در خروجی در سه ماهه اول.

این کشور شدیدترین-تا به حال رکود است و همچنین انتظار می رود کوتاهترین با مخارج مصرف کننده رشد کار و دیگر اقدامات کلیدی تندرست به شدت در ماه های مه و ژوئن به عنوان متحده شروع اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی در مراحل و بسیاری از کارمندان بودند rehired.

حدود 2.5 تریلیون دلار در دولت فدرال کمک همچنین لبه پنجره رساند تا هزینه های از جمله بخشایش وام به کسب و کارهای کوچک است که انباشته یا آورده کارگران نیز به عنوان $1,200 چک به افراد و 600 مکمل به هفته دولت از مزایای بیکاری.

اما اخیر سنبله در coronavirus موارد در سراسر خیلی از جنوب و غرب به رهبری حداقل 20 متحده به مکث و یا عقب بازگشایی برنامه های تخفیف پیش بینی بهبود در نیمه دوم سال است. تعداد ساعت کار در کشورهایی مانند تگزاس و فلوریدا و آریزونا به تازگی کاهش یافته است با توجه به Homebase از یک تامین کننده از کارکنان نرم افزار برنامه ریزی.

و پس از این کشور جبران حدود یک سوم از 22 میلیون شغل از دست رفته در اوایل بحران در ماه های مه و ژوئن یک تکه از دستاوردهای آن می تواند پاک شود در ماه جولای با میلیون ها شغل ریختن اقتصاددان می گوید: کتی Bostjancic آکسفورد اقتصاد است.

بسیاری از تحلیلگران هنوز هم انتظار hot-spot متحده به سر بازگشایی پس از شیوع بیماری رام در ماه آینده و یا تا کمک به اقتصاد امریکا را به گزاف گویی و طفره رفتن یکی دیگر از رکود است. اسکات اندرسون اقتصاددان ارشد بانک از غرب برآورد اقتصاد رشد نرخ سالانه 17.3 درصد در سه ماهه سوم و 4.9 درصد در سه ماهه چهارم با فرض کنگره می گذرد یکی دیگر از 1.5 تریلیون دلار به 2 تریلیون دلار بسته محرک.

اما با برخی از کسب و کار بسته شدن برای همیشه و میلیون ها نفر از کارگران بیکار دائم بارکلیز reckons اقتصادی این کشور خروجی نمی بازگشت به آن قبل از همه گیر سطح تا اوایل سال 2022. و مودی تجزیه و تحلیل آمار و ارقام بازگشت به قبل از همه گیر سطح اشتغال خواهد آمد تا 2023.

هزینه های مصرف کننده nosedives

هزینه های مصرف کننده کاهش یافت 34.6% بزرگترین افت در ضبط و پس از کشویی 6.9 درصد در سه ماهه اول. دولت آتن و آمریکایی ها سرایت ترس همراه با اخراج گسترده باعث خریداران به توقف بسیاری از خود اختیاری outlays.

مصرف باعث می شود تا حدود 70 درصد از فعالیت های اقتصادی.

کسب و کار سرمایه گذاری مخازن

کسب و کار سرمایه گذاری غرق یک رکورد 27% پس از 6.7 درصد کاهش در سه ماهه اول. مجرمان شد کسب و کار و تعطیلی کارخانه همراه با عدم اطمینان در مورد وقوع اقتصادی اثرات. هزینه تجهیزات مانند کامپیوتر و تجهیزات کارخانه کاهش یافته است 37.7 درصد در حالی که outlays در ساختمان سکوهای نفتی و سازه های دیگر کاهش یافته است 34.9%.

شرکت در قرعه کشی کردن موجودی

به جای اضافه کردن به خود را در انبارهای شرکت کشید و از منابع موجود برای پاسخگویی به شدت کاهش تقاضای کمک نزدیک به چهار درصد به کاهش در تولید ناخالص داخلی.

سرمایه گذاری های مسکونی فرو

ساخت و ساز مسکن و نوسازی شکست یک رشته از سه مستقیم فصلی را افزایش می دهد, غلت 38.7%. با وجود تاریخی کم وام مسکن نرخ شیوع به حالت تعلیق در پروژه های ساخت و ساز و باعث homebuyers به ماندن در حاشیه.

به طور کلی هر چند مسکن است که اقتصاد بزرگترین نقطه روشن با شروع ساخت مسکن rebounding به شدت در ماه های مه و ژوئن پس از افتادن در ماه های مارس و آوریل به عنوان سنگ پایین وام مسکن نرخ جذب خریداران.

هزینه های دولت افزایش می یابد

دولت outlays نمایندگی بزرگترین مثبت برای اقتصاد به عنوان هزینه های دولت فدرال شروع به پریدن کرد 17.4%, تقویت, تا حدودی با این اقدامات محرک اقتصادی. افزایش بیش از جبران 5.6% کاهش در دولت های محلی و هزینه های دولت به دلیل کاهش مالیات و دیگر درآمد و تعطیلی مدارس.

تجارت ایدز رشد

صادرات ایالات متحده کاهش یافت و 64.1% چکش توسط سختگیرانه تر مستندات خارج از کشور نسبت به ایالات متحده در حالی که واردات کاهش 53.4% به عنوان یک آمریکایی قابل ملاحظه ای کاهش هزینه های خود را در میان خاموش شدن ناگهانی.

پس از کاهش در واردات بیش از جبران کاهش صادرات در شرایط مطلق, ملت, تجارت فاصله تنگ, اضافه کردن کمی به رشد اقتصادی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de