انگلستان است هفته دور از امضای آن برای اولین بار عمده تجارت معامله پس از آن به سمت چپ اروپا در ماه ژانویه با توجه به گزارش رسانه ها در روز چهارشنبه.

انگلستان ساخته شده است دستیابی به موفقیت در مذاکرات با ژاپن و دو کشور امضا خواهد شد رایگان-توافقنامه تجارت به زودی.

انگلستان منتشر رئوس اهداف خود را برای یک معامله تجاری با ژاپن در ماه مه و مذاکرات در ماه ژوئن آغاز شد.

جزئیات: انگلستان رونمایی اهداف مذاکره برای FTA با ژاپن

تجارت وزیر لیز خرپا گفت: در ماه ژوئن: “ما هر دو سهم تمایل به این توافق در نیروی تا پایان دوره گذار اگر در همه ممکن است. بنابراین پس از شروع امروز تیم ما به سرعت حرکت می کند برای تکمیل مذاکرات است.”

هر دو طرف در حال حاضر انتظار می رود به ثبت معامله در ماه سپتامبر هر چند این محرومیت هر تاریخ و زمان آخرین دقیقه مانع است که می تواند از خط خارج توافقنامه است.

رایگان تجارت معامله با ژاپن می تواند علامت یک نقطه عطف در انگلستان روند خروج از اتحادیه اروپا است و می تواند یک نشانه امیدوار به ادامه مذاکرات با ایالات متحده و استرالیا و نیوزیلند و دیگران.

در انگلستان این بخش به صورت بین المللی تجارت (DIT) گفت: تجارت آزاد مقابله با ژاپن و انگلستان چهارمین غیر اتحادیه اروپا شریک تجاری می تواند افزایش اندازه اقتصاد 0.07%.

همچنین گفت: واردات از ژاپن می تواند 80 درصد افزایش می دهد در حالی که صادرات به ژاپن را افزایش می دهد توسط 21.3%..

این معامله می تواند تشویق سازندگان خودرو از جمله استون مارتین پولشویی -2.23% به عنوان اتومبیل یکی از انگلستان را بالای صادرات به ژاپن به ارزش حدود £1.1 میلیارد دلار در سال با توجه به این آمار و ارقام.

جزئیات: Brexit خلاصه: کسب و کار بسته از آینده ایران

“هر دو طرف متعهد به یک جدول زمانی بلند پروازانه به امن یک معامله است که به زور وارد کنید تا پایان 2020 اگر در همه ممکن است” یک DIT سخنگو گفت: در روز چهارشنبه.

“اولویت ما این است که برای حفظ و بهبود رابطه تجاری میان دو کشور است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de