چهار تابستان پیش — زمانی که علائم شان بود در offseason به عنوان بروکلین GM, و در حال حاضر مربی موقت ژاک Vaughn یک تازه استخدام دستیار — آنها سعی در فریب تایلر جانسون به شبکه. چهار سال بعد آنها در نهایت خود را مرد بهتر از اواخر نه در همه.

جانسون به امضا رسید و در 24 ژوئن به جای چشم پوشی تئو پینسان پاک قرنطینه در اورلاندو و شروع به تمرین با این شبکه در NBA راه اندازی مجدد در دیزنی.

“مادر من هنوز هم می گوید شان است یکی از مورد علاقه مردم در تمام زمان. ما بسیار خوش شانس بود در این موقعیت. من امضا که ارائه ورق چهار سال پیش پس من آماده بود که در آن زمان برای تبدیل شدن به یک شبکه” جانسون گفت: با اشاره به محدود رایگان عامل ارائه ورق.

“بدیهی است که ما می دانیم داستان میامی همسان آن است. اما … ما بسیار علاقه مند در آنچه که ساخته شده بود در اینجا. بنابراین ما در واقع نشانه آن است که ارائه ورق و من نشئه وقتی که تماس به آمده به عقب در اینجا.”

جانسون مادر جنیفر, است دلیل خوبی برای دوست علامت. شبکه’ زمین شامل علائم Vaughn, بروک لوپز, آن مربی کنی اتکینسون آموزش کارکنان — آه و چهار سال 50 میلیون دلار پیشنهاد ورق.

“هنگامی که آنها به ارمغان آورد هر کس وجود دارد که به اتاق هتل” جانسون گفت: “این زمانی است که من واقعا به آن معتقد بودند.”

Tyler Johnson
تایلر جانسونNBAE via Getty Images

گرما همسان معامله شد اما او به ققنوس در سومین فصل است که در مقابله. خورشید ریخته او در چهارم waiving او Feb. 9.

اما در حال حاضر او در شبکه که در آن آن را تقریبا به نظر می رسد او تعلق دارد.

“من دیدار با تایلر و تصور کلی بود این پسر ما دوست داریم که با ما در سازمان ما یک مرد که می داند آنچه در آن به معنی به بازی و در نظر گرفتن بیش از فقط خود را هنگامی که او بر روی زمین است. بنابراین او به شرح آنچه خالص است” Vaughn گفت.

“بخشی از زندگی تاب و چرخش. ما او را کمی بعد و شانس به او را در این تیم در حال حاضر.”

هر دو طرف می توانید با استفاده از هر یک از دیگر. شبکه را از دست داده اند هشت بازیکن به آسیب یا coronavirus. پس از سه مستقیم فصل به ثمر رساند و در دو چهره جانسون تا به حال عمل جراحی زانو که به پایان رسید که 2018-19 کمپین و مانع شروع این فصل با خورشید.

“شاید من در 100 درصد است. من کار را از طریق آن در تلاش برای گرفتن حق است. ولی من که پاپ که گزاف گویی من استفاده می شود به جایی که من می خواهم سعی کنید برای رفتن تا بالای مردم است. چه کسی می داند در صورتی که نقش مهمی در هر چیزی” گفت: جانسون اضافه کردن زانو خود را خوب است در حال حاضر. “من قرار نیست هر سرزنش در هر نقطه اما خودم. در پایان روز, من فقط می توانم خودم را کنترل کنم.

“بدیهی است که آن کار نمی کند راه من می خواستم. وجود دارد تعدادی از چیزهایی است که می تواند رفته بهتر لزوما بودن کسی گسل. در آینده و با تغییر سریع آن را در زمان زمان طولانی برای هر کس در همان صفحه. متاسفانه, آن کار نمی کند. اما خوشبختانه من اینجا هستم. من خودم در یک موقعیت که در آن من می توانم کمی از رستگاری است.”

جانسون می شود که در رستگاری و شبکه دریافت lefty دسته کوچک موسیقی جاز گارد آنها می خواستند سال پیش. اما با $19.2 میلیون حقوق دو فصل گذشته آنها خواهیم پرداخت او فقط $212,753 در طول راه اندازی مجدد و غیر پرنده و حقوق او را برای فصل آینده اگر آن کار می کند.

فروتنی? قطعا.

“برای اطمینان حاصل کنید. در آن زمان شما احساس می کنید مثل شما رو جهان در پاهای شما” جانسون گفت. “و شما در پیدا کردن به عنوان شما را بر روی بروید خود را در NBA سفر که صبح برای شما کار می کنند و برخی از مکان نیست.”

برای جانسون میامی کار می کرد. او امیدوار بروکلین می کند و همچنین.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de