Twitter, Inc. این است که سرکوب QAnon.

در یک سری از توییت در اواخر روز سه شنبه توییتر TWTR, -0.13% اعلام کرد آن را به طور دائم به حالت تعلیق در حساب های مربوط به توطئه-نظریه جنبش و همچنین به عنوان بلوک آدرسهای و کار به نگه داشتن QAnon فعالیت از نتایج جستجو.

توییتر گفت: این حرکت تاثیر می گذارد حدود 150000 QAnon مربوط به حساب و حدود 7000 شده اند ممنوع برای شکستن سیاست خود را در برابر دادن و پلت فرم دستکاری. سرکوب است تا حدی در نظر گرفته شده برای جلوگیری از QAnon حساب از “swarming” فردی قربانیان.

“ما روشن شده است که ما را قوی اجرای عمل در رفتار است که به طور بالقوه منجر به آفلاین آسیب برساند. در خط با این رویکرد در این هفته ما در حال گرفتن بیشتر عمل در اصطلاح ‘QAnon’ فعالیت های در سراسر خدمات” توییتر گفت.

سان فرانسیسکو-بر اساس شرکت گفت: این حرکت خواهد بود “نورد جامع” این هفته است.

“همانطور که ما کار را در مقیاس بزرگ برای محافظت از مکالمه عمومی در چهره در حال تحول تهدیدات ادامه خواهیم داد منجر به شفافیت و ارائه مطلب در زمینه تلاش های ما” توییتر گفت.

در ماه های اخیر توییتر گرفته قوی تر مراحل را برای مهار گسترش اطلاعات غلط و تئوری های توطئه است و واقعیت-بررسی تعدادی از گمراه کننده توییتهایی توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

QAnon یک راست تئوری توطئه که پرواز در رسانه های اجتماعی است که شامل بسیاری از اعتقادات از جمله دولت cover-ups تهدید درک شده از یک “دولت عمیق” و وجود یک رابطه جنسی بین المللی-قاچاق حلقه ساخته شده از مشاهیر و سیاستمداران است. اخیرا QAnon مؤمنان را گسترش شایعات بی اساس که Wayfair Inc. W -1.84% trafficks کودکان, اتهام که خرده فروش آنلاین شده است به شدت تکذیب کرد.

در سال گذشته FBI به نام QAnon به عنوان یک داخلی به ترور تهدید کرد و گفت آن نظریه می تواند درایو “گروه و فردی افراط گرایان به انجام جنایی و یا اعمال خشونت آمیز.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de