خاموش-قیمت خرده صبح روز سه شنبه برای پرونده فصل 11 ورشکستگی حفاظت شنبه با طرح به بیش از یک سوم از فروشگاه خود را.

صبح روز سه شنبه تا به حال تلاش شده است که این بیماری همه گیر کوروناویروس آغاز شد و رفت و به یک سقوط آزاد که در آن مجبور شد به طور موقت نزدیک آن مکان با توجه به بحران است.

این شرکت می پیوندد یک لیست در حال رشد از خرده فروشان است که سقوط کرده به فصل 11 ورشکستگی در طول بیماری همه گیر از جمله J. C. Penney, Neiman Marcus و J. Crew. در هر صورت این شرکت در حال حاضر در شکل قبل از همه گیری آغاز شد و با توجه به بدهی های بیش از حد و کاهش ترافیک پا.

صبح روز سه شنبه – که به فروش می رساند طیف گسترده ای از محصولات از جمله خانه دکور حمام و بدن محصولات صنایع غذایی و اسباب بازی – امید به ماندن در کسب و کار در حالی که با استفاده از روند ورشکستگی به بازسازی عملیات خود را.

این شرکت قصد دارد به طور دائم نزدیک حدود 230 از آن 687 فروشگاه ها در این تابستان. از کسانی که آن را در حال حاضر مشخص 132 خواهد شد که توقیف.

J. C. Penney اعلام جدید خانه نام تجاری: هنوز برنامه ریزی فروشگاه بسته شدن در ورشکستگی

فروشگاه closings: راز ویکتوریا به حدود 250 فروشگاه در آمریکا و کانادا

“این فروشگاه مشخص شد که عملکرد ضعیفی یا واقع شده در مناطق که در آن بیش از حد بسیاری از مکان ها در نزدیکی” شرکت در بیانیه ای گفت.

آن را شناسایی بعدی صد و یا به نزدیک پس از تکمیل تلاش برای مذاکره مجدد اجاره.

اگر چه در حدود 80% از فروشگاه های خود را دوباره باز شده اند صبح روز سه شنبه گفت: “بسیار زیاد تاثیر COVID-19” ایجاد “مانع مالی مانع” آن را به عنوان تلاش برای دوباره اختراع خود را بدون دادگاه حفاظت از طلبکاران خود را.

“قبل از همه گیر, ما به دست آوردن شتاب در سازمان های تجاری ما در حال رشد ما فروشنده پایه و بهبود مارک های طبقه بندی و ارزش برای مشتریان ما در حالی که سرمایه گذاری در فن آوری و شرکت های بزرگ رهبری تیم” مدیر عامل شرکت استیو بکر در بیانیه ای گفت. “با این حال توقف کامل از فروشگاه عملیات به مدت دو ماه قرار داده است این شرکت در یک موقعیت مالی است که می تواند به طور موثر خطاب تنها از طریق سازماندهی مجدد در فصل 11.”

یکی تشویق به ثبت نام برای شرکت است که فروش در بازگشایی فروشگاه های افزایش حدود 10 درصد در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از آنها از سر گرفته و عملیات.

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز خبرنگار ناتان Bomey در توییتر @NathanBomey.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de