واشنگتن – در شب انتخابات در سراسر چندین ایالت آن انتخابات که در مرکز صحنه.

سیاسی تازه وارد و سابق Auburn مربی تیم فوتبال تامی Tuberville ضرب و شتم از جف جلسات در آلاباما جمهوری خواه مجلس سنا اولیه انتخابات روز شنبه برای جلسات پیر بسازید. Tuberville پیروزی ویترین جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نفوذ در رای گیری مسابقه برای جمهوری خواهان.

پیش از اولیه تهمت تایید Tuberville و بارها و بارها bashed جلسات دعوت او را یک “فاجعه” و گفت که او “یک اشتباه” با انتصاب جلسات به عنوان دادستان کل.

دشمنی بین جلسات و مغلوب ساختن پیشی جستن آغاز شد و در بهار سال 2017 پس از جلسات recused خود را از نظارت وزارت دادگستری تحقیقات به دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016. او recusal منجر به رابرت مولر منصوب مشاور ویژه و نزدیک به دو سال پروب که ابری مغلوب ساختن پیشی جستن را برای اولین بار در سال.

بیشتر: تامی Tuberville شکست جف جلسات در آلاباما جمهوریخواه انتخابات

Tuberville به سختی صدر در جلسات اولیه در ماه مارس 33.4% به 31.6%. یک نامزد را که مورد نیاز 50 درصد اولیه رای گیری برای جلوگیری از رواناب.

مدت کوتاهی پس از Tuberville نامگذاری شد پیش بینی برنده سه شنبه شب مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی ستایش خود را.

“تامی Tuberville برنده بزرگ در برابر جف جلسات” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در یک صدای جیر جیر. “خواهد شد یک سناتور برای مردم باور نکردنی در آلاباما.”

Tuberville خواهد چهره دموکرات ایالت داگ جونز در ماه نوامبر.

در اینجا دیگر takeaways از روز سه شنبه اولیه:

محمدجواد Hegar پیشرو در مسابقه را در سن. John Cornyn در ماه نوامبر

M. J. Hegar یک نیروی هوایی veteran به دست آورده است که قلب بنفش است که منجر مجلس دولت رویس غرب در تگزاس دموکرات سنا رواناب. برنده خواهد شد به صورت جمهوریخواه ایالت John Cornyn.

Hegar بود مورد علاقه برای روز انتخابات و بعد از او به رهبری اولیه در ماه مارس با 22 درصد آرا در حالی که غرب به دست آورده حدود 15 درصد آرا. بخشی اولیه رای گیری و الکترونیکی رای گیری نتایج نشان داد Hegar با اندکی سرب بیش از غرب قبل از اینکه فرد در نتیجه شروع به آمدن در سه شنبه شب.

در هفته های منتهی به انتخابات و کمپین کردم ستیز بین دو دموکراتیک نامزدها. Hegar استدلال برخی از غرب حملات در ارتباط بودند به تبعیض جنسی در حالی که غرب متهم واشنگتن خودی از ریختن پول به Hegar انتخاباتی به مخالفت با آنچه که می تواند اولین زن آمریکایی آفریقایی نماینده تگزاس در مجلس سنای ایالات متحده.

در طول سال 2018 midterms, Hegar جلب توجه ملی پس از انتشار یک buzzy آگهی خود ناموفق پیشنهاد برای به چالش کشیدن جمهوری خواه در کنگره جان کارتر در تگزاس 31st کنگره منطقه. آگهی با عنوان “درب” ترسیم نیروی هوایی جانبازان مسیر از یک دختر کوچک در کنار مادرش فرار استفاده داخلی برای کمک به نجات تیم خود را از طالبان پس از تصرف خود medevac هلیکوپتر به ضرب گلوله کشته شد در افغانستان است.

دموکرات ها در حال مبارزه سخت به پیروزی در سنا صندلی در تگزاس که در آن هر دو سناتور جمهوری خواه هستند در این انتخابات ریاست جمهوری سال است. اما Cornyn صندلی است که هنوز هم به عنوان ذکر شده توسط آشپز سیاسی گزارش با عنوان “به احتمال زیاد جمهوری خواه است.”

از برو بزرگ و یا بازی آن را امن است؟: انتخابات نقشه وسیعتر برای جو بایدن و دموکرات ها اما با خطر

سارا Gideon به صورت سن. سوزان کالینز

مین مجلس سارا Gideon خواهد شد و در صورت خاموش در برابر جمهوری خواه ایالت سوزان کالینز در نظر گرفته شده توسط بسیاری به عنوان یکی از مهمترین و در معرض خطر هستهای در ماه نوامبر.

گیدئون دیده می شد به عنوان پیشتاز رهبری به روز سه شنبه اولیه او به عنوان outraised دیگر رقبا و رهبری در انتخابات در برابر کالینز در سر-به-سر matchup. گیدئون شکست دو لیبرال نامزد وکیل Bre کیدمن و فعال بتسی شیرین است. کالینز’ صندلی در نظر گرفته شده است یک بازی شیر یا خط-با توجه به طبخ سیاسی گزارش.

سابق کاخ سفید, دکتر, Ronny جکسون برنده رواناب و خانه دیگر نتایج مسابقه

Ronny جکسون سابق نیروی دریایی دریاسالار و مغلوب ساختن پیشی جستن زمانی نامزد برای ریاست وزارت امور جانبازان برنده جمهوری خواه اولیه رواناب در برابر لابی جاش Winegarner برای صندلی متعلق به Rep. مک Thornberry که بازنشسته است.

جکسون تایید شد تهمت و رهبری در جمع آوری کمک های مردمی بیش از Winegarner بود که Thornberry دست برداشت نامزد برای موفقیت او است.

جکسون را در مقابل دموکرات گاس Trujillo در به طور سنتی حزب جمهوری خواه 13, کنگره, مسابقه منطقه در ماه نوامبر.

پیشین نوشته. پیت جلسات به احتمال زیاد خواهد شد دیگر فرصتی برای بازگشت به کنگره پس از او برنده جمهوری خواه اولیه رواناب برای 17th کنگره منطقه در برابر جمهوری خواه بازرگان رنه سوآن.

جلسات به دنبال جایگزین جمهوری خواه در کنگره لایحه Flores که بازنشسته است و از کنگره است. فلورس تایید سوآن برای انتخابات. جلسات از دست داد صندلی خود را در طول سال 2018 midterms در برابر دموکرات کالین Allred و نقل مکان کرد به 17th کنگره منطقه به اجرا وجود دارد.

جلسات شد ثابت در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح کاوشگر خود را برای ارتباط با همکاران از رئیس جمهور وکیل رودی جولیانی و نقش خود را در حذف سفیر ایالات متحده در اوکراین است. جلسات چهره دموکرات ریک کندی در ماه نوامبر.

در مین دیل صنایع یک دولت سابق نماینده رهبری در این مسابقه به صورت خاموش در برابر دموکراتیک دانشجویان سال اول تشکر. Jared طلایی که بدبختانه طولانی-برگزار جمهوریخواه صندلی در سال 2018 است.

2 کنگره منطقه جمهوریخواه اولیه بود toss-up بین صنایع آدرین بنت سابق مطبوعاتی وزیر سابق فرماندار و اریک Brakey سابق سناتور ایالت.

کمک: Christal Hayes; Brian لیمان, Montgomery, تبلیغ

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de