مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به فلوریدا یک coronavirus کانون

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را مشاهده U. s. Southern Command در وست پالم بیچ فلوریدا روز جمعه به یک جلسه مطبوعاتی در قاچاق مواد مخدر از آمریکای جنوبی است. او همچنین انتظار می رود برای برگزاری یک سیاسی جمع آوری کمک در هیلسبرو ساحل بعد در شب. مغلوب ساختن پیشی جستن را در این سفر با وجود فلوریدا در حال حاضر یک coronavirus کانون با تعداد مرگ و میر ناشی از COVID-19 شاید شنبه با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت. افزایش مرگ و میر می آید به عنوان تعدادی از تأييد ویروس موارد همچنان به صعود و به عنوان بیمارستان اعلام کرد آنها لغو اعمال جراحی الکتیو و اقدامات خود را به مطمئن شوید که به اندازه کافی تخت در دسترس هستند برای درمان COVID-19 بيمار. این سفر نیز خواهد آمد بر روی پاشنه از حکم دادگاه عالی روز شنبه که تهمت نمی تواند خودداری اظهارنامه مالیاتی خود را از دادستان. مغلوب ساختن پیشی جستن لعنتی دادگاه برای رد مرکزی او در استدلال حقوقی که او مطلق ایمنی از احضاریه.

 • ‘منحنی است و دیگر تخت’: نزدیک به نیمی از فلوریدا ويژه حداقل 90% کامل
 • در نظر گرفتن یک پاس: چند سناتور جمهوریخواه می گویند که آنها نمی خواهد در جمهوریخواه به عنوان COVID-19 مورد در فلوریدا سنبله
 • مغلوب ساختن پیشی جستن هر دو حزب دموکرات امیدوار سیاسی برنده در دادگاه عالی تصمیم گیری در مورد مالیات: نه یکی.

متحده همچنان به حرکت می کند به مبارزه با کروناویروس

نوادا رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak پنج شنبه اعلام کرد که نوادا خواهد reimplement محدودیت در کافه ها و رستوران ها در برخی استان ها برای جلوگیری از گسترش بیشتر coronavirus با توجه به آنچه که او به نام “سنبله” در موارد تایید شده. بخشنامه دومین بار است که نوادا است سخت تر محدودیت پس از حرکت به فاز دو از آن نقشه راه برای بهبود در اوایل ماه ژوئن است. تحت تدابیر جدید آغاز شد که در روز شنبه در نیمه شب خواهد بود و در اثر به طور نامحدود میله که در خدمت مواد غذایی خواهد شد درهای خود را و پایان دادن به مقابله با سرویس. رستوران ها نیز متوقف خواهد شد در خدمت احزاب از شش یا بیشتر. در کنتاکی میان “انفجار COVID” همه ساکنان باید از ماسک در مکان عمومی, با شروع در 5 p. m. روز شنبه, رژیم صهیونیستی. اندی Beshear اعلام کرد. های جدید خود را اجرایی خواهد شد و زمان آخرین 30 روز از تاریخ 10 ژوئیه خواهد بود و اجرا توسط ادارات بهداشت. استثنا شامل کودکان زیر 5 سال و افراد مبتلا به مشکلات تنفسی.

 • “من معنی آن را فقط تاسف’: Fauci می گوید شدید تعصب ساخته شده است آن را سخت تر برای ما برای پاسخ به کروناویروس
 • بیشتر از دکتر Fauci: ما این است که “زانو” در موج اول از coronavirus موارد و پیش آگهی این است که “واقعا خوب نیست’
 • واقعیت را بررسی کنید: هیچ COVID-19 بینی تست نمی سواب از سد خونی مغزی

خانواده و دوستان و طرفداران خداحافظی با چارلی Daniels

عزاداری Country Music Hall of Fame نوازنده و Grand Ole Opry عضو چارلی Daniels برگزار خواهد شد صبح روز جمعه در World Outreach Church در مورفریزبورو تنسی. نشویل خوانندگان Travis Tritt, Vince Gill گرچن ویلسون و ردیابی Adkins ساخته شد برنامه ریزی برای انجام در خدمات و موسیقی کشور میزبان رادیو Storme وارن و کشیش آلن جکسون منجر خواهد شد, مراسم تشییع جنازه. صدها نفر با تجمع در مقابل ساختمان Sellars کفن در تن. ژولیت تنسی شب چهارشنبه برای یک وطن پرست با مضمون عمومی یادبود به مناسبت “شیطان رفت به گرجستان” ترانه سرا و آن را شامل یک پیام صوتی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. 10 ساعت ملاقات به دنبال این رویداد در روز پنج شنبه. دانیلز درگذشت صبح روز دوشنبه پس از درد و رنج سکته هموراژیک. او 83.

 • اگهی: Country Music Hall of Famer چارلی دانیلز می میرد در 83
 • چه یک قهرمان: دانیلز سوگواری توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن, Luke Bryan
 • بیشتر در دانیلز: مصاحبه موسیقی آیکون مانند صحبت کردن با یک ‘واقعا باحال خنده دار,’ پدر بزرگ

پرل هاربر برای از سرگیری تورهای قایق از USS آریزونا

مروارید بندر یادبود ملی باز خواهد شد برای محدود تورهای قایق به ناو آریزونا در روز جمعه. سفر را شامل سوار شدن روی یک کشتی نیروی دریایی ایالات متحده به یادبود بالای سایت که در آن USS آریزونا غرق در حمله به “پرل هاربر” در جنگ جهانی دوم. یادبود غرفه بالاتر از کشتی غرق شده در بندر. یادبود مقامات زیر بهداشت فدرال راهنمایی برای کاهش گسترش COVID-19 و همه مهمانان باید پوشیدن ماسک. USS آریزونا ساخته شده بود در سال 1914 و دومین و آخرین پنسیلوانیا کلاس “سوپر-dreadnought” نبرد.

 • “من گفته ام من داستان: یکی از آخرین بازماندگان USS آریزونا درگذشت 97
 • از سال 2016: پرل هاربر زادگاه ‘بزرگترین نسل’ می نویسد: Tom Brokaw
 • Q&A: آیا من نیاز به یک coronavirus تست اگر سفر به هاوایی ؟

رپر آب Wrld را پس از مرگ album ‘Legends Never Die,’ قطره

هفت ماه پس از درگذشت او از یک اتفاقی مصرف بیش از حد آب Wrld نهایی آثار در مورد نور روز را مشاهده کنید. “افسانه ها هرگز نمی میرند” جدید 15-آهنگ آلبوم از این خواننده رپ که نام واقعی بود Jarad Anthony Higgins آید در روز جمعه. در حالی که tracklist شده است نشان داد, ما می دانیم که آن را شامل “زندگی یک ظرف غذا” یک یادآوری همکاری با Halsey بود که روز دوشنبه منتشر شد. افزایش هیپ هاپ ستاره درگذشت Dec. 8 پس از درد و رنج یک اورژانس پزشکی در شیکاگو میدوی فرودگاه بین المللی. او تبدیل شده بود 21 و شش روز قبل از آن.

 • رپر آب Wrld را علت مرگ نشان داد که مصرف بیش از حد تصادفی
 • آب Wrld را ‘رویاهای شفاف’ تسلط بر نمودار موسیقی پس از مرگ ناگهانی

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de