واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا سهشنبه طراحی شده – در تئوری – به آن را آسان تر به شکایت شرکت رسانه های اجتماعی مانند توییتر روز پس سایت قرار داده شده یک واقعیت را بررسی کنید برچسب در دو توییت خود.

در حالی که منظور این است که انتظار می رود به تماس برای تغییرات در قوانین و مقررات که سپر اجتماعی در شرکت های رسانه ای از مسئولیت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نمی تواند انجام دهد که خود را در آن – تغییرات تنها می تواند توسط سازمان های مستقل و در نهایت دادگاه.

منظور این است که تهمت را آخرین تلاش برای تضعیف آنلاین چشم انداز او می گوید: خفه محافظه کار صدای.

“ما امروز در اینجا برای دفاع از آزادی بیان از یکی از بزرگترین خطرات” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول مختصری مراسم در دفتر بیضی.

حقوقی تحلیلگران در توصیف یک پیش نویس به منظور بررسی توسط ایالات متحده آمریکا امروز به عنوان سال انتخابات سیاست است.

“آن است که ترکیبی از سیاسی هیاهو بسیار-به احتمال زیاد غیرقابل اجرا مقررات که تماس برای تغییرات در قوانین فدرال – و نه یک فرمان اجرایی – و چند مناطق که در آن وجود دارد ممکن است برخی از سوالات واقعی” گفت: کیت Klonick دستیار استاد در سنت جان مدرسه قانون است.

‘به صورت بالقوه اطلاعات گمراه کننده’: توییتر واقعیت-چک مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت که او و دادستان کل ویلیام Barr را دنبال خواهد کنگره قانون به بیشتر تنظیم رسانه های اجتماعی شرکت ها.

این حکم اجرایی خواهد شد و همچنین به احتمال زیاد در دادگاه به چالش کشید. ACLU وکیل کیت Ruane توصیف رئیس جمهور سخنان به عنوان یک “آشکار و خلاف قانون اساسی تهدید.”

مقامات دولت کاهش یافته است به بحث در مورد جزئیات این منظور پنج شنبه و پیش نویس اولیه از جمله سفارشات اغلب تغییر قابل توجهی قبل از آنها منتشر شده توسط کاخ سفید است.

تهمت و تهدید شنبه به “به شدت تنظیم” سیستم عامل رسانه های اجتماعی و یا “نزدیک آنها را.” کسانی که تهدید به دنبال یک تصمیم توسط توییتر این هفته به درخواست یک واقعیت چک کردن برچسب به رئیس جمهور توییتهایی دربارهی پست الکترونیکی-در انتخابات.

اما این پیش نویس از مغلوب ساختن پیشی جستن منظور کاهش یافت و سقوط به مراتب کمتر از “قوی” قوانین و مقررات.

به جای آن خواستار در سازمان های فدرال به نقد و بررسی این که آیا آن را باید آسان تر به شکایت شرکت رسانه های اجتماعی بیش از محتوای آنها.

در تئوری آن را به آن را آسان تر برای تنظیم کننده فدرال برای نگه داشتن شرکت های مانند Twitter و Facebook در قبال محدود کردن سخنرانی از کاربران یا با تعلیق حساب خود حذف پست های خود را و یا در معرض آنها را به واقعیت چک کردن این موضوع که مطرح مغلوب ساختن پیشی جستن خشم در اوایل این هفته.

اما برگ برنده دولت نمی تواند تغییر مقررات یک جانبه. آن نیاز به اقدام توسط سازمان های مستقل مانند کمیسیون ارتباطات فدرال کمیسیون تجارت فدرال و در نهایت نظام حقوقی.

تهمت و تهدید کرده است که به نوعی تنبیه کردن رسانه های اجتماعی شرکت برای سال ادعای آنها به دنبال سرکوب محافظه کار نمایش و حتی تلاش برای نفوذ 2020 انتخابات است.

این پیش نویس به منظور تماس در وزارت بازرگانی به درخواست کمیسیون ارتباطات فدرال برای باز کردن یک اقدام در بخش 230 می دهد که شرکت های آنلاین گسترده مصونیت از مسئولیت. همچنین در کمیسیون تجارت فدرال به “در نظر گرفتن عمل” منع “ناعادلانه فریبنده یا اعمال و یا شیوه” توسط شرکت رسانه های اجتماعی.

هدف آن می گوید “روشن” مقررات در بخش 230 که در حال حاضر معاف آنلاین سیستم عامل مانند Facebook, گوگل, یوتیوب و توییتر از مسئولیت حقوقی برای ماده کاربران خود ارسال.

منظور به نظر نمی رسد به آدرس توییتر واقعیت-بررسی روش. این تصمیم باعث مغلوب ساختن پیشی جستن حمله به غول رسانه های اجتماعی از جمله فرمان اجرایی.

بارب McQuade سابق دادستان فدرال و یک استاد حقوق در دانشگاه میشیگان گفت: حمایت از بخش 230 اجازه می دهد “مرجع تخصصی مانند توییتر و یوتیوب را به کار گیرند و بدون بررسی هر پست” و آنها را وادار به انجام این کار “می خرد آنها را متوقف کند.”

در همان زمان این شرکت ها قوانین در مورد ضعیف نادرست یا گمراه کننده محتوا McQuade گفت: “اگر شما نمی خواهید یک پلت فرم برای برچسب مطالب خود را به غلط نیست ارسال مطالب نادرست و یا استفاده از پلت فرم های مختلف.”

توییتر تهمت های مورد علاقه پلت فرم آنلاین به پست كلیك كنید انداز خود را به 80 میلیون به علاوه پیروان اضافه شده هشدار در عبارت زیر دو از او توییتهایی شنبه که او در آن تکرار ادعاهای بی اساس در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای را خواستار آنها را “جعلی است.”

توییتر هشدار عبارت آمده است: “دریافت حقایق در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای.” لینک هدایت کاربران به توییتر “لحظات” صفحه که شامل اخبار و واقعیت چک. مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به هل دادن به عقب جدید برچسب ها بلافاصله پس از حامیان محافظه کار – که بسیاری از آنها را ارسال در توییتر – ناودان شرکت به عنوان سانسور نظرات خود را.

نزدیک کردن ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید می کند به شدت تنظیم’ سیستم عامل رسانه های اجتماعی

واقعیت را بررسی کنید: توییتر جدید می افزاید: واقعیت-بررسی برچسب برای دو مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی

توییتر سخنگوی کتی Rosborough گفت: رئیس جمهور توييتها موجود “به طور بالقوه اطلاعات گمراه کننده در مورد رای گیری فرآیندهای شده اند و برچسب به ارائه اضافی بافت اطراف پست الکترونیکی-در برگه های رای.” تصمیم او گفت: همسو با سیاست های اعلام شده توسط این شرکت در این ماه.

در حالی که توییتر اضافه شده این واقعیت را بررسی کنید برچسب به پست الکترونیکی-در رای گیری توییتهایی شرکت نمی تغییر و یا حذف یکی دیگر از سری از پست ها از رئیس جمهور که کشیده اند بحث این هفته: ادعاهای بی اساس در مورد مرگ MSNBC میزبان جو Scarborough سابق کنگره کارمند.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که مشابه اولتیماتومهایی به رسانه های اجتماعی قبل از. دو سال پیش و مشاوران و گفت: تهمت بود با توجه به مقررات جدید برای گوگل و دیگر شرکت ها به دلیل تهمت در آن زمان گفت: این موتور جستجو تبدیل شده تا بسیاری از داستان های حیاتی هستند که از او.

شرکت ها استدلال می کنند که الگوریتم های مورد استفاده در نرم افزار خود را به لحاظ سیاسی میکرد.

“من فکر می کنم که گوگل و توییتر و Facebook آنها واقعا تاسیسات در بسیار مشکل خاک و آنها باید مراقب باشید” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در سال 2018 است.

کاخ سفید منتشر شده پیش نویس پیشنهادی منظور در سال گذشته گفته آدرس اتهامات ضد محافظه کار تعصب سیاسی گزارش شده است. در حالی که حملات راه اندازی دره سیلیکون به عنوان مناسب سیاسی فویل تهمت هرگز به دنبال از طریق در مقررات جدید.

کمک: ساوانا Behrmann

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de