رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه یک فرمان اجرایی را امضا او می گوید: محدود خواهد شد و مسئولیت حمایت می برد اجتماعی-شرکت های رسانه ای او به عنوان تشدید مبارزه با توییتر بیش از آن در واقع چک از اظهارات خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن منظور پس از توییتر TWTR, -4.44% روز سه شنبه گفت: رئیس جمهور توییتهایی دربارهی رای گیری از طریق پست موجود “به طور بالقوه اطلاعات گمراه کننده در مورد رای گیری فرآیندهای شده اند و برچسب به ارائه اضافی بافت اطراف پست الکترونیکی-در برگه های رای.”

صحبت کردن در دفتر بیضی تهمت متهم توییتر از “فعالیت سیاسی” و گفت: “ما امروز در اینجا برای دفاع از آزادی بیان است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: منظور خواستار قوانین جدید تحت قانون ارتباطات نجابت “برای آن که اجتماعی-شرکت های رسانه ای است که در تعامل با سانسور و یا هر گونه سیاسی انجام نمی خواهد بود قادر به نگه داشتن خود را مسئولیت سپر است.” مشاهده متن سفارش از وب سایت کاخ سفید.

شرکت هایی مانند Twitter و Facebook FB -1.60% اعطا مسئولیت حفاظت در بخش 230 قانون ارتباطات نجابت زیرا آنها می شوند “سیستم عامل” نه “ناشران” است که می تواند در صورت دعاوی بیش از محتوا است.

کارشناسان حقوقی و در عین حال گفت: منظور این است که تا حد زیادی سیاسی و بی دندان از نظر اجرای, اما آن می تواند زمینه سازی برای قانون.

همچنین بخوانید:مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی برای تنبیه اجتماعی-رسانه ای سیستم عامل تا حد زیادی بی دندان, کارشناسان حقوقی می گویند.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تقریبا قطعی به صورت چالش های قانونی و به عنوان آسوشیتد پرس با اشاره کارشناسان ابراز شک و تردید بسیار می تواند بدون انجام عمل کنگره.

مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی شارژ که رسانه اجتماعی شرکت ها مغرضانه در برابر محافظه کاران است. او گفته گوگل GOOG -0.07% GOOGL, -0.14% نتایج جستجو برای اخبار در مورد او موجود تنها “جعلی” اخبار و توییتر گفت: “باید شکایت کرد” بیش از “چه اتفاق می افتد با تعصب.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت که حذف خود را در حساب توییتر “در یک ضربان قلب” اگر او معتقد بود مطبوعات عادلانه به او.

آسوشیتد پرس کمک به این داستان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de