واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور خلاصه نقل مکان به کاخ سفید را پناهگاه های زیرزمینی جمعه شب به پناهگاه در محل برای یک دوره کوتاه از زمان به عنوان اعتراض رشد خارج اجرایی عمارت با توجه به چند رسانه.

تظاهرات بیش از جورج فلوید مرگ ضربه پایتخت کشور جمعه شب به عنوان تظاهرکنندگان خشمگین وارد در خیابان پنسیلوانیا منجر به یک مستند در کاخ سفید است.

در خارج از کاخ سفید روز جمعه سرویس مخفی دیده می شود می تواند بعد از 7 p. m. در نظر گرفتن حداقل یک نفر را بازداشت کرده است. ویدئوها نشان داد یک گروه بزرگی از معترضان تجمع با برخی از سوزاندن پرچم و ضربه زدن بیش از موانع. نیز وجود دارد برخی از برخورد خشونت آمیز.

نیویورک تایمز برای اولین بار گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن گرفته شده بود به ریاست جمهوری پناهگاه. با توجه به سی ان ان رئیس جمهور باقی مانده و حدود یک ساعت قبل از بازگشت به محل اقامت است و در حال حاضر ناشناخته که آیا بانوی اول و پسر خود را, بارون, با او بودند.

بیشتر: کاخ سفید قفل شده بود به عنوان اعتراض به Floyd مرگ رسیدن به پایتخت کشور

مقامات گفت: بار است که آنها معتقد بودند که هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن در معرض خطر بود اما در زمان احتیاط حرکت او را به پناهگاه به عنوان تنش افزایش یافت. این روزنامه همچنین گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن و خانواده اش بسیار متزلزل شد.

فلوید گزارشی مرد مرده در مینیاپولیس بازداشت پلیس این هفته پس از یک افسر سفید دوخته و او را به زمین زیر زانو خود را. مرگ او را برانگیخته تظاهرات علیه خشونت پلیس و تبعیض نژادی در شهرستانها در سراسر ایالات متحده است.

جورج Floyd: جو بایدن بازدید سایت از ویلمینگتون تظاهرات در طول تعطیلات آخر هفته از آشفتگی

تجزیه و تحلیل:رابط در ارشد یا confronter در ارشد ؟ ترکیبی از بحران های آزمون تهمت رهبری

مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش سرویس مخفی و گفت که او “به تماشای هر حرکت” از داخل کاخ سفید در روز جمعه در اعتراض و که او “نمی توانست احساس امن تر.”

“آنها اجازه دهید ‘از معترضان فریاد & بیهوده گویی تا آنجا که آنها می خواستند اما هر زمان که کسی رو بیش از حد شاد و خرم و یا خارج از خط آنها را به سرعت پایین آمده و بر آنها سخت نمی دانستم چه آمار آنها را” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد: “خط مقدم جایگزین شد با عوامل مانند سحر و جادو. جمعیت بزرگ حرفه ای سازمان یافته اما هیچ کس نزدیک به نقض حصار. اگر آنها به حال آنها می شده اند و با استقبال ترین سگ باطل و شوم ترین سلاح های من تا کنون دیده اند. این زمانی است که مردم می شده اند و واقعا به شدت صدمه دیده است حداقل.”

او همچنین ادعا DC شهردار موریل Bowser خود اجازه نمی دهد DC پلیس به “درگیر شدن” و کمک به سرویس مخفی هر چند Secret Service بعد گفت: آنها در صحنه شد.

بیشتر: تظاهرات بیش از جورج فلوید تشدید در نزدیکی کاخ سفید در اطراف DC به عنوان برگ برنده هشدار اراذل و خشونت’

بیشتر: DC شهردار Bowser خود در پاسخ به تهمت انتقاد پلیس پس از جورج فلوید تظاهرات

Bowser خود یک دموکرات گفت در توییتر پلیس محافظت خواهد هر کس صرف نظر از اینکه شهردار با آنها به توافق رسیدند.

“در حالی که او پنهان خود را پشت حصار ترس/تنهایی من ایستاده w/ مردم مسالمت آمیز ورزش اول خود را اصلاح و درست پس از قتل #GeorgeFloyd & صدها سال از نژادپرستی نهادی وجود ندارد باطل سگ & شوم سلاح. وجود دارد فقط یک ترس مرد,” او نوشت.

این همان پناهگاه دیک چنی معاون رئیس جمهور آورده بود پس از 11 سپتامبر هنگامی که مقامات می ترسید یک هواپیما ربوده ربوده شد و به سمت کاخ سفید است. رئیس جمهور جورج دبلیو بوش هنگامی که او بازگشت به دی سی بعد از آن شب بود که بعد از آن گرفته شده وجود دارد پس از یک هشدار اشتباه دیگر هواپیما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de