رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در جمعه reentered فرای بیش از NFL بازیکنان در اعتراض به خشونت پلیس با زانو زدن در طول سرود ملی — ضربه زدن New Orleans Saints QB Drew Brees برای عذرخواهی و خواستار وجود داشته باشد “هیچ زانو!” در “Star-Spangled Banner.”

“من از طرفداران بزرگ از Drew Brees. من فکر می کنم او واقعا یکی از بزرگترین quarterbacks اما او باید گرفته اصلی خود را مبنی بر گرامیداشت باشکوه پرچم آمریکا. شکوه قدیمی است که به محترم گرامی و پرواز بالا” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

“ما باید ایستاده راست و بلند در حالت ایده آل با یک سلام یا یک دست بر روی قلب. دیگر وجود دارد چیزهایی که شما اعتراض کنید اما نه بزرگ ما پرچم آمریکا — هیچ زانو!”

Brees گفت: زانو طول سرود ملی بود “بی احترامی به پرچم” — هر چند او به زودی عذرخواهی کرد و پس از گرفتن گرما برای سخنان خود از بازیکنان فعالان و دیگران برای ساخت این بیانیه پس از مرگ جورج فلوید.

“من می دانم که بسیار وجود دارد که من می توانم بگویم که همه چیز را بهتر در حال حاضر” Brees گفت: در یک Instagram تصویری.

“اما من فقط می خواهم شما را به دیدن در چشمان من چقدر متاسفم هستم برای این دیدگاه است که من ساخته شده دیروز. من می دانم که آنها صدمه دیده است بسیاری از مردم به خصوص دوستان و هم تیمی های سابق هم تیمی های عزیزان که من مردم مراقبت و احترام عمیق” او ادامه داد.

“من آرزو می کنم من می خواهم که گذاشته چه بود در قلب من در رابطه با جورج فلوید قتل Ahmaud Arbery این سال ها و سال ها از بی عدالتی اجتماعی پلیس خشونت و نیاز به خیلی اصلاحات و تغییر در احترام به قانون و بسیاری از چیزهای دیگر را به برابری برای ما سیاه جوامع” Brees گفت: با اشاره به یکی دیگر از آفریقایی-آمریکایی مردی که کشته شد در حالی که آهسته دویدن با سابق اجرای قانون رسمی در گرجستان است.

“من متاسفم و من انجام خواهد داد بهتر خواهد شد و من بخشی از راه حل است. و من خود را متحد. من می دانم که هیچ واژه ای را انجام خواهد داد که عدالت است که باید [به دست آمده].”

مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها آمد به عنوان کشور باقی مانده است فرو رفته در تلخ جنجال بر سر نژاد و خشونت پلیس زیر فلوید مرگ در دست مینیاپولیس, پلیس, قتل که موجب اعتراضات گسترده.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است شلاق را در NFL بازیکنان و ورزشکاران دیگر برای زانو طول سرود پس از آن-San Francisco 49ers’ QB khezri آغاز شده و این روند در طول سال 2016 پیش فصل.

“آیا شما عشق را به دیدن یکی از این NFL صاحبان وقتی کسی بی احترامی پرچم ما را بگو که ماشین خاموش این زمینه در حال حاضر. خارج! او را از کار اخراج شدند. او را از کار اخراج شدند!'” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در آلاباما در سال 2017.

Kaepernick باقی مانده بر روی نیمکت در طول بازی پیش فصل سوم, اما شروع به زانو در چهارم پس از صحبت با بازیکن سابق NFL و ex-Green Beret, Nate بویر او گفت: این امر نشان می دهد احترام بیشتری به اعضای نظامی.

اما کارفرمایی بود که به زودی منعکس از لیگ و بازی کرده است و پس از هر چند ده ها تن از دیگر بازیکنان NFL را به دنبال خود منجر شود و در ادامه به زانو زدن در طول سرود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de