واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بازگشت به کاخ سفید تریبون روز سه شنبه در تلاش به دست آوردن مجدد کنترل از روایت اطراف دولت او در پاسخ به این coronavirus به عنوان موارد همچنان به افزایش چند متحده است.

کاخ سفید به حالت تعلیق در مغلوب ساختن پیشی جستن روزانه coronavirus جلسات در ماه آوریل پس از رئیس جمهور ساخته شده یک سری از اظهارات بحث برانگیز است که برخی از جمهوری خواهان احساس تضعیف حمایت خود را. دیگران استدلال می کنند که جلسات ارائه مغلوب ساختن پیشی جستن و مقامات بهداشت عمومی فرصتی برای توضیح دولت آمریکا در واکنش به رای دهندگان.

مغلوب ساختن پیشی جستن بازگشت به اتاق جلسه بود با این وجود یک ضمنی به رسمیت شناختن که این ویروس همچنان یک تهدید برای بهداشت عمومی به اقتصاد کشور و به رئیس جمهور خود شانس برای انتخاب مجدد. هر چند او بیشتر صحنه حوادث در مسائل دیگر در هفته های اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن مواجه است سوالات خود را در مورد دست زدن به بحران خود را به عنوان نظرسنجی اعداد را لغزش در برابر دموکرات جو بایدن در چندین میدان نبرد متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دوشنبه نشان داد که او امیدوار است برای استفاده از این جلسه به مشتری جلب کردن تحولات در جستجو برای یک واکسن و درمان برای درمان این بیماری است. سازندگان دارو گفت: نمایندگان مجلس سهشنبه که یک واکسن ممکن است در دسترس به عنوان اوایل به عنوان آغاز 2021.

اما رئیس جمهور تقریبا قطعی به زمینه سوال در مورد بازگشایی استراتژی در ایالات فلوریدا و تگزاس و آریزونا که تجربه کرده اند خوشه در موارد.

“من در انجام آنها و ما تا به حال بسیاری از مردم به تماشای – تعداد رکورد تماشای” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این هفته در توضیح این تصمیم به بازگرداندن جلسات. “این یک راه عالی برای بدست آوردن اطلاعات به عنوان به که در آن ما با واکسن با درمان و به طور کلی, که در آن ما هستند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تعلیق نزدیک به روزانه جلسات در ماه آوریل پس از مدت کوتاهی او پیشنهاد کرد این ویروس می تواند تحت درمان با ضد عفونی کننده بیانیه ای که جلب زنگ هشدار و هشدار از مقامات بهداشت عمومی اما کاخ سفید گفته بود غلط. برخی از جمهوری خواهان فکر جلسات و تهمت امادگی برای رفتن اسکریپت, بودند آسیب رساندن.

کاخ سفید مشاور کلیان کانوی گفت: فاکس نیوز در هفته گذشته که در پایان این جلسات یکی از دلایل مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید شماره در دست زدن به coronavirus رفته اند “شاید کمی نرمتر” در ماه های اخیر. اما او همچنین اذعان کرد وجود ندارد حمایت جهانی با کاخ سفید برای آوردن آنها.

او گفت: موقعیت او بود: “من نظر خود را که متفاوت است برخی از مردم در اینجا.”

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن هل ماسک پوشیدن می گوید: او رزومه کاخ سفید جلسات

این جلسات نیز یک فرصت برای آمریکایی ها به شنیدن از کارشناسان بهداشت عمومی مشاوره کاخ سفید از جمله دکتر Birx و دکتر Anthony Fauci. در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن است اصرار او یک رابطه خوب با Fauci او همچنین به تازگی در توصیف او را به عنوان یک “جنجال آفرینی” و مشاوران ارشد کاخ سفید در زمان آشکارا به انتقاد از او را.

حدس و گمان swirled در مورد اینکه آیا کاخ سفید دعوت خواهند Fauci به جلسه. صحبت کردن در یک سری از مصاحبه های از قبل Fauci گفت: او را دعوت جمعه و فرض او را نمی بخشی.

“من دعوت نشده بود تا به این نقطه من فرض کنید من نمی شود وجود دارد,” او گفت: سی ان ان.

مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال تطهیر این بیماری همه گیر کوروناویروس حتی به عنوان بیش از نیمی از همه کشورها از جمله کالیفرنیا و میشیگان را متوقف و بازگشایی برنامه و یا در حال برداشتن گام برای توقف گسترش COVID-19 دلیل افزایش موارد در سراسر کشور است.

کمک: David Jackson, Michael Collins

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de