واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به تعویق انداختن یک کمپین تجمع برنامه ریزی شده برای, New Hampshire در روز شنبه به دلیل بلندی طوفان گرمسیری پری کاخ سفید اعلام کرد.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany تایید به تعویق افتادن به خبرنگاران سفر با رئیس جمهور در روز جمعه با استناد به “طوفان بزرگ.” او گفت که این رویداد را با تاخیر “یک یا دو هفته.”

این تصمیم به دنبال یک برگ برنده رالی در Tulsa, اوکلاهما در ماه گذشته به خود جلب کرد که کوچکتر از حد انتظار جمعیت و پرسش در مورد کمپین توانایی برگزاری کمپین بزرگ حوادث در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

کمپین مقامات تا به حال به کرات از آن رویداد و افتخار است که آنها تا به حال درخواست های دریافت شده برای 1 میلیون بلیط. مردم در انتخابات به مراتب کوچکتر از حد انتظار تنها با 6,200 مردم نشان دادن و ترک مغلوب ساختن پیشی جستن پرداختن به بسیاری از صندلی های خالی در یک 19,000-ظرفیت آرنا.

بیشتر: ‘ساختن یا شکستن لحظه’: مغلوب ساختن پیشی جستن سر به نیوهمپشایر برای تجمع مبارزات انتخاباتی میان تضعیف سنجی coronavirus نگرانی

مغلوب ساختن پیشی جستن, نیوهمشایر, تجمع که قرار بود برگزار شد و در فرودگاه و آشیانه در پورتسموث فرودگاه بین المللی, نخود, برنامه ریزی شده بود به عنوان رئیس جمهور در تلاش است برای شارژ خود را مبارزه انتخاباتی میان اخیر سنبله در coronavirus موارد و همانطور که نظرسنجی ها نشان می دهد او را انتهایی presumptive دموکراتیک نامزد سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در ماه نوامبر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de