واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازگشت به اتاق جلسه روز سه شنبه به مذاکرات بیش از این آخرین coronavirus اقتصادی بسته نجات همچنان در کاپیتول هیل.

گزارش خود پرده برداری کرد $1 تریلیون coronavirus محرک لایحه دوشنبه, لگد زدن مذاکرات با دموکرات ها را به سادگی یک لایحه پرداختن اقتصادی fallout ساخته شده توسط این بیماری همه گیر. بهداشت و سلامت کمک های اقتصادی مسئولیت حفاظت و قانون مدارس و یا بهبود می یابد, قانون شامل دور دیگری از مستقیم چک به آمریکایی ها کمک های بیشتر برای کسب و کارهای کوچک و پول برای کمک به تشویق مدارس برای بازگشت به کلاس درس در پاییز.

اما دو حزبی مذاکرات به نظر می رسد ضربه گیر پنج شنبه شب پس از رهبر اقلیت سنا چاک شومر و مجلس نانسی پلوسی, ملاقات با وزیر خزانه داری استیو Mnuchin و مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس ستاد علامت مراتع دو مقامات کاخ سفید وظیفه با مذاکرات است.

برگ برنده استفاده می شود در این کنفرانس خبری به مشتری جلب کردن دولت خود در مقابله با ایستمن کداک Co. به صندوق یک بخش برای ایجاد مواد فعال دارویی مورد استفاده برای تولید داروهای ژنریک در آمریکا

“با این توافق جدید دولت با استفاده از دفاع تولید اقدام به ارائه یک $765 میلیون وام برای حمایت از راه اندازی کداک داروسازی” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:. “این دستیابی به موفقیت در آوردن دارویی تولید بازگشت به ایالات متحده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این 33rd زمان دولت او تا به حال با استفاده از جنگ کره در دوران دفاع تولید به خار تولید تجهیزات پزشکی مورد نیاز برای مبارزه با ویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که در بسیاری از موارد کاخ سفید استفاده DPA به عنوان یک “تهدید” برای فشار آوردن به شرکت ها به طور داوطلبانه افزایش تولید هواکش ماسک و موارد دیگر.

رئیس جمهور گفت: هنگامی که کداک دارو به طور کامل عملیاتی آن تولید خواهد شد تا آنجا که 25 درصد از تمام مواد تشکیل دهنده فعال مورد نیاز برای ساخت داروهای ژنریک در آمریکا

در همین حال رهبران دموکرات ملاقات با Mnunchin و مراتع به ادامه مذاکرات بر روی رسیدن به یک معامله. دموکرات ها می گویند این لایحه به اندازه کافی رفتن نیست در حالی که برخی از قانونگذاران محافظه کار رد این لایحه به عنوان بیش از حد گران است.

پرسید: اگر هر دو طرف شد و هر نزدیک به یک محرک معامله پس از جلسه مراتع به خبرنگاران گفت: “من نمی دانم اگر من می خواهم آن را مشخص شدن نزدیک تر است.”

کنگره تحت فشار به تصویب یک لایحه به سرعت به عنوان فدرال بیمه بیکاری منقضی می شود در این هفته برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها ساخته شده و بیکاری با این بیماری همه گیر. دموکرات ها می خواهند به گسترش هفتگی $600 فدرال بیکاری جایزه از طریق ژانویه در حالی که جمهوری خواهان باید در حل و فصل دربندی کمک در 70 درصد از کارگران پرداخت.

جمهوری خواهان مجلس سنا نشانه آن خواهد بود تا به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به پرچ مقابله با دموکرات ها ،

سنا بهداشت و درمان کمیته صندلی لامار الکساندر R دنیاست. به خبرنگاران گفت: در کاپیتول هیل “گام اول” برای مراتع و Mnuchin به “نشستن با رهبران دموکرات و برای دیدن اگر وجود دارد مناطق از توافق.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و همچنین بازگشت به تریبون یک روز پس از توییتر حذف یک پست از رئیس جمهور را بازتوییت کرد که در آن یک گروه به نام “آمریکا در خط مقدم پزشکان” گفت: “درمان وجود دارد” برای coronavirus بدون استناد به هیچ گونه شواهد است.

توییتر گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر “در تخلف از ما COVID-19 اطلاعات غلط سیاست.”

او را بازتوییت کرد یک سری از نوشته های اواخر دوشنبه ترویج این دارو هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان برای coronavirus با وجود خود کارشناسان پزشکی هشدار علیه استفاده از آن. تهمت نیز ترجمه یک پست حمله Dr. Anthony Fauci ادعا برتر کشور بیماری های عفونی متخصص است “گمراه آمریکا” در ضد مالاریا مواد مخدر است.

Fauci در دفاع از خودش در مصاحبه ای با ABC “صبح بخیر آمریکا” در روز سه شنبه و اخراج رئیس جمهور توییتهایی دربارهی hydroxychloriquine.

“من شده اند نه گمراه کننده آمریکا تحت هیچ شرایطی” او گفت:.

کمک: نیکلاس وو پادشاه Ledyard

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de