رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مطرح شده امکان فروش پورتوریکو در سال 2017 پس از طوفان ماریا ویران خاک ایالات متحده اقدام سابق وزیر امنیت داخلی ایلین دوک نیویورک تایمز گفت.

“رئیس جمهور ایده های اولیه بودند بیشتر به عنوان یک تاجر, شما می دانید,” او گفت: بار. “می تواند ما را در برون سپاری برق ؟ می تواند به ما در فروش این جزیره ؟ شما می دانید و یا محروم از که دارایی؟”

دوک که در زمان راس در وزارت امنیت داخلی پس از بازنشسته ژنرال جان کلی سمت چپ برای تبدیل شدن به کاخ سفید رئیس ستاد گفت: امکان فروش پورتوریکو بود “هرگز به طور جدی در نظر گرفته شده و یا مورد بحث” پس از مغلوب ساختن پیشی جستن شناور این ایده با توجه به بار.

ماریا باعث شد حدود 43 میلیارد دلار به 159 میلیارد دلار خسارت به جزیره سمت چپ و نزدیک به 3000 نفر کشته شدند.

دوک گفت که او به نام برای مواقع اضطراری اعلامیه قبل از ماریا محصل اما پس از آن مدیر دفتر مدیریت و بودجه میک Mulvaney به او گفت که برای جلوگیری از “خیلی احساسیه.”

‘جمهوری خواهان واقعا تغذیه’: ایران به طور فزاینده ای انشعابات با مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان نظر سنجی کشیدن

“این در مورد مردم آن را در مورد پول” Mulvaney گفت: با توجه به دوک.

“من هرگز چنین سخن گفتن” Mulvaney گفت: بار. “تجربه من با سرپرست بود که او به ندرت هر کاری کردم درست در D. H. S. حداقل او سازگار است.”

پس از مصرف بیش از کلی دوک ماند مسئول DHS برای حدود چهار ماه از پایان ماه ژوئیه به اوایل دسامبر قبل از او جایگزین شد Kirstjen Nielsen. قبل از تعویض کلی دوک معاون امنیت داخلی دبیر و خدمت کرده بود نزدیک به 30 سال در دولت او کار وجود دارد و در وزارت دفاع است.

دوک گفت: در ماه اوت سال 2017 او به نام به کاخ سفید نشست, جایی که او در انتظار یک بحث در مغلوب ساختن پیشی جستن تعهد برای پایان دادن به این اقدام معوق برای ورود دوران کودکی که توسط رئیس جمهور سابق باراک اوباما برای حفاظت از مهاجران که وارد ایالات متحده به عنوان کودکان از اخراج. او گفت: در این جلسه به “کمین” که در آن او تحت فشار برای امضای یک یادداشت فسخ DACA.

دوک گفت: بار “اتاق انباشته بود” با مهاجرت مخالفان مانند استفان میلر و دادستان کل سابق جف جلسات. در حالی که او نه مخالفت با نتیجه گیری خود را در مورد IF او متنفر نمی شود بخشی از بحث بر سر نحوه رسیدگی به آن زمان گزارش شده است.

ماه گذشته دیوان عالی کشور مسدود کاخ سفید در تلاش برای پایان دادن به برنامه حاکم دستور به فسخ آن را “خودسرانه و هوس باز” به دلیل آن نیست “با ارائه یک توضیح استدلال خود اقدام کند.”

دوک ادعا کرد او را نمی ارائه چنین دلایل چرا که او با آن موافق نیست جلسات و میلر استدلال برای پایان دادن به برنامه هر چند او حمایت کاخ سفید موقعیت که DACA “آیا قانونی برنامه است.”

“آنچه از دست رفته بود برای من که واقعا روند بحث در مورد آن” دوک گفت: بار.

“این است که قبر تصمیم نه تنها از نظر حقوقی اما از اثر آن را در نه فقط 700000 نفر اما از 700 ، 000 نفر به همراه خانواده های خود.”

منحصر به فرد: جان بولتون می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید بود مثل زندگی در داخل یک ماشین شیطان پین بال دزد’

در پاسخ به دوک مصاحبه که بار گفت: تشکیل اولین نظرات عمومی پس از خروج از دولت, سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere مقاله گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن “نگه داشته است و به قول خود به مردم آمریکا برای کاهش مهاجرت غیر قانونی, امن, مرز, کاهش نرخ جرم و حفظ نظم و قانون.”

“او هرگز منحرف خود را در بالاترین تعهد به مردم آمریکا: امنیت و ایمنی آنها” Deere گفت: بار.

دوک گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید قرار می دهد ایدئولوژی و سیاست جلوتر از سیاست.

“وجود دارد منحصر به فرد که قدرت معنی است که هر نوع توانایی برای همکاری و یا نمی شود عصبانی است یک ضعف” او گفت: بار. او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن پذیرای “نفرت پر از قهر و تفرقه” زبان که منحرف از مسائل واقعی.

دوک جدیدترین سابق ارشد کاخ سفید مقام امنیتی محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و این کار به کلی سابق وزیر دفاع جیمز Mattis سابق و مشاور امنیت ملی, جان بولتون.

با وجود misgiving, Duke مادام العمر جمهوری گفت: تصمیم گیری آنها را به رای دادن در ماه نوامبر است “واقعا سوال سخت است.”

“اما با توجه به انتخاب من نمی دانم هنوز رتبهدهی نشده است.”

انتخابات سال 2020: نظرسنجی ها نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن است از دست دادن به جو بایدن. به آنها گفت: همین 4 سال پیش در برابر هیلاری کلینتون

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de