واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت دولت او را خیال کلیساها و دیگر اماکن عبادت “ضروری” در طول بیماری همه گیر کوروناویروس اما مشاوران ارائه شده متناقض پیام های در مورد چگونه است که تمایلات خواهد اجرا شود.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات محلی خواستار بازگشایی کلیساها و کنیسه ها و مساجد برای آخر هفته روز یادبود و گفت که اگر آنها نمی, او را “نادیده گرفتن” آنها را. دقیقه بعد مقامات تلاش برای توضیح دهید که چگونه او می تواند از طریق در دنبال است که تهدید و کاخ سفید سخنگوی Kayleigh McEnany اذعان کرد “که تا به فرمانداران.”

کاخ سفید پیام بود بیشتر گل آلود زمانی که دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ گوید که مردم با ثانویه مسائل مربوط به سلامت “شاید … نمی تواند به این هفته” به کلیسا اگر آنها در مناطقی زندگی می کنند تعداد زیادی از موارد. از سوی دیگر Birx گفت: “یک راه برای فاصله اجتماعی” در مکان عبادت است.

به جلو و عقب بر تنش بین مغلوب ساختن پیشی جستن میل به سرعت بازگشایی کسب و کار و نهادهای دیگر و بازگشت به یک معنا از “عادی” با وجود لجبازی coronavirus caseloads در برخی از نقاط کشور و ترس از تجدید حیات.

“در آمریکا ما باید بیشتر نماز, نه کمتر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: طی سخنان کوتاهی.

چند مستند محدودیت هم زده اند که جنجال زیادی به عنوان کسانی که اعمال شده به کلیساها بارها و بارها thrusting اجتماعی فاصله تلاش به موجود فرهنگی و سیاسی در تضاد است. مغلوب ساختن پیشی جستن وزارت دادگستری دارای طرفه با کلیساها بیش از دولت خاموش کردن سفارشات در چند مورد استدلال سفارشات نقض حقوق اساسی.

برای چند روز تهمت است ناودان دموکراتیک فرمانداران برای آنچه که او به عنوان توصیف حرکت بیش از حد به آرامی به محله های کشیش نشین خود را pews هر چند خود را به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تا به حال خواست کلیساها به تغییر خدمات خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن در جمعه استدلال کرد که “برخی” فرمانداران باید باب اجازه می دهد مشروب فروشگاه ها و کلینیک های سقط جنین را باز باقی می ماند اما نه کلیسا. اگر فرمانداران مخالف که کلیساها ضروری مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “آنها در حال رفتن به مجبور به تماس با من.”

اما در واقعیت آن است که دولت و مقامات محلی که تصمیم می گیرید که کسب و کار ضروری است و کسانی که امضا کرده اند قابل اجرا stay-at-home سفارشات. مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا ادعا کرد که او “حق مطلق” به تغییر کسانی که سفارشات اما حمایت کردن از انجام این کار.

Coronavirus: بعد از کلیسا مخالف کالیفرنیا سفارشات 180 عبادت در معرض COVID-19

بیشتر: تهمت متهم دموکراتیک فرمانداران نگه داشتن مستندات به دلیل ‘سیاست’

CDC در روزهای اخیر صادر شده است دستورالعمل های دقیق برای بازگشایی استخر, مدارس و رستوران ها اما مشابه ارشاد در بازگشایی کلیساها و کنیسه و مسجد در انتظار قرار داده شد.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در ابتدا کنار گذاشته اسناد و مدارک با توجه به آسوشیتد پرس. هفته گذشته یک مغلوب ساختن پیشی جستن رسمی دولت صحبت به شرط ناشناس ماندن به اسوشیتد پرس گفت که وجود دارد نگرانی در مورد ادب و نزاکت از دولت فدرال ساخت خاص دیکته به مکان عبادت است.

“سفارش خانه از عبادت باز می شود قوی بدون دستورالعمل های اطراف احتیاطی لازم مگس در چهره علمی و پزشکی مشاوره از جمله مشاوره در اصل اداره CDC گفت:” خاخام جک مولین, رئيس جمهور از ادیان داد که طرفداران برای جدایی کلیسا و دولت است.

CDC گزارش این هفته برجسته گسترش coronavirus در یک روستایی کلیسا در آرکانزاس در ماه مارس است. در میان 92 شرکت کنندگان 35 توسعه یافته تایید موارد ویروس و سه درگذشت به گزارش آژانس. یکی دیگر از 26 نفر مربوط به کلیسای محل در اطراف آن جامعه عربستان گفته است که منجر به یک مرگ.

دیگران را تحسین حرکت می کند.

“تبعیض شده است که اتفاق می افتد در مقابل کلیساها و خانه عبادت بوده است تکان دهنده گفت:” کلی Shackelford رئیس جمهور از آزادی موسسه آزادی مذهبی متمرکز بر قانون سازمان است. “آمریکایی ها در حال رفتن به مراکز خرید و رستوران ها.آنها باید قادر به رفتن به خانه های خود را از عبادت است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن وزارت دادگستری طرفه با یک ویرجینیا کلیسا در این ماه در چالش خود را به حالت خاموش به منظور محدود کردن اندازه اشاره کرده است. مقامات فدرال در زمینه اطلاع از پشتیبانی خود را برای فانوس یاران کلیسا در شهر رفت و آمد مکرر از Chincoteague جزیره پس از پاستور ذکر شده بود در ماه گذشته توسط پلیس محلی برای میزبانی یک سرویس با حضور 16 نفر – شش بیش از اجازه برای چنین فرد در گردهمایی میان coronavirus بیماری همه گیر.

مداخله به دنبال یک هشدار صادر شده و به تازگی توسط دادستان کل ویلیام Barr که وزارت دادگستری شد بررسی تعطیلی سفارشات صادر شده توسط دولت برای محافظت در برابر بیش از حد محدود کننده سیاست.

اوایل این هفته این گروه هشدار داد کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom یک دموکرات که دولت برنامه ای را مبهوت دوباره باز کردن تبعیض علیه گروه های مذهبی و بازگشت به فرد در خدمات عبادت.

دستیار دادستان کل اریک Dreiband رئیس بخش حقوق مدنی بخش گفت: کلیساها بودند که مجبور به صندلی عقب تدریجی سرگیری عملیات در مدارس و رستوران ها و دفاتر و مراکز خرید.

‘رفتن سرعت خود را’: Iowa کلیساها سعی کنید برای پیدا کردن تعادل مجدد عادی

کمک: Kevin Johnson, آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de