واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را برای اولین بار در سراسر کشور مجازی جمع آوری کمک های مطرح $20 میلیون مبارزات انتخاباتی خود اعلام کرد سه شنبه شب.

جمع آوری کمک به میزبانی مشترک توسط Donald Trump Jr., رئیس جمهور, را به پسر ارشد و تهمت پیروزی امور مالی کمیته ملی صندلی Kimberly Guilfoyle. در این گزارش raked در 300,000 کمک های مالی.

‘بدتر قبل از آن بهتر می شود.’ مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه هوشیار هشدار در بازگشت به کروناویروس جلسات

“مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی پیشگامانه جذب سرمایه ثبت نشان میدهد مردم آمریکا هستند پرشور در مورد به دست آوردن چهار سال دیگر رئیس جمهور تهمت قوی رهبری” Guilfoyle در بیانیه ای گفت.

“مهم ترین اندازه گیری از موفقیت در این مسابقه شور و شوق و شور و شوق از رئیس جمهور تهمت حامیان نمی توان همسان” در این بیانیه ادامه داد.

علاوه بر پرداختن به اهدا کنندگان و پاسخ دادن به سوالات در طول مجازی رویداد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفت: رئیس جمهور صحبت از طریق زوم تماس با برنده مسابقه: یک معلم از تگزاس.

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید از قاچاق جنسی مشکوک Ghislaine ماکسول ‘من او را آرزو’

رئیس جمهور شده است حضور در هر یک از برگ برنده های کمپین مجازی حوادث تا این هفته.

عظیم مسافت از این رویداد جلبک جمع آوری کمک های مالی از حوادث منحصر به فرد برای presumptive دموکراتیک نامزد سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن که برگزار شد تعدادی از مجازی رویدادهای پس از آغاز بیماری همه گیر کوروناویروس.

هر دو کمپین شده اند جمع آوری و صرف مقدار بسیار عظیمی از پول است.

بایدن outraised مغلوب ساختن پیشی جستن با 10 میلیون دلار در ماه ژوئن به مناسبت دومین ماه متوالی به presumptive دموکرات نامزد شده بیشتر کمپین جمع آوری کمک های مردمی مسافت از جمهوری وقت.

‘هرج و مرج و بخش’: بایدن برنامههای درگیری در پورتلند به عنوان مقامات فدرال دفاع از تلاش برای پایان دادن به اعتراضات

مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی به پایان رسید در ماه ژوئن با یک جنگ قفسه سینه 295 میلیون دلار در دست به خرج کردن برای نهایی چهار ماه از مبارزات انتخاباتی.

رئیس ستاد انتخاباتی حزب جمهوری خواه و وابسته به کمیته های بیشتر از صرف شکستن رکورد $983 میلیون از 2017 در انتخابات تلاش.

علاوه بر این تهمت را Tulsa, اوکلاهما, کمپین تجمع تنها پس از آغاز coronavirus هزینه عظیم $2.2 میلیون, هر چند آن را درو کوچکتر از جمعیت معمول خود کمپین حوادث.

روز سه شنبه رویداد عظیم و جمع آوری کمک برای مسافت های زیر چند نظر سنجی نشان دادن رئیس جمهور انتهایی دو رقمی در سراسر کشور به بایدن به خصوص در دست زدن مداوم coronavirus بیماری همه گیر.

این رویداد همچنین شامل ظاهر از رئیس جمهور دختر تیفانی مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de