واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در روز جمعه تهدید بودجه برای دانشگاهها و مدارس او می گوید “indoctrinating” دانش آموزان, درخواست از وزارت خزانه داری را به نقد و بررسی خود را از مالیات معاف وضعیت.

“بیش از حد بسیاری از دانشگاه ها و سیستم ها در مورد چپ رادیکال تلقین و نه آموزش و پرورش” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “بنابراین من گفتن وزارت خزانه داری به بررسی مجدد خود را از مالیات معاف وضعیت و/یا کمک های مالی خواهد شد که دور گرفته شده اگر این تبلیغات و یا عمل در برابر سیاست های عمومی همچنان ادامه دارد. فرزندان ما باید تحصیل کرده و نه تحت تعلیم!”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آنه آموزش و پرورش در هفته گذشته خواستار به بازگشایی مدارس برای سال تحصیلی آینده با وجود خطر گسترش coronavirus و همچنین نشان می دهد او می خواهم تلاش برای لغو بودجه اگر آنها نیست.

رئیس جمهور شکایت کرده قبل از اینکه در مورد “رادیکال” نمایش در حال تدریس در مدارس. در طول کوه راشمور سخنرانی جولای 3, تهمت و سرزنش خشونت در شهرستانها با رهبران دموکرات در “تلقین و تعصب در آموزش روزنامه نگاری و دیگر نهادهای فرهنگی.”

“فرزندان ما در حال تدریس در مدرسه به نفرت خود را از کشور به این باور است که مردان و زنانی که از آن ساخته شده بودند اما بودند که خائنانی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

می تواند برگ برنده است؟: پرسش و پاسخ در CDC دستورالعمل بودجه فدرال برای مدارس در طول coronavirus

خصوصی ترین و کالج ها و دانشگاه ها در این کشور واجد شرایط برای مالیات معاف وضعیت خود را به دلیل اهداف آموزشی و یا اینکه آنها نهادهای دولتی با توجه به انجمن از دانشگاه های آمریکا.

IRS’ معیار برای معافیت مالیاتی بر اساس ارزش آموزشی می گوید: این روند برای تعیین اگر هر ایدئولوژیک دیدگاه رد صلاحیت برای وضعیت خود را شامل به دنبال در این که آیا مواضع پیشرفته پشتیبانی از واقعیت.

“حمایت از یک موقعیت خاص یا دیدگاه ممکن است آموزشی اگر وجود دارد به اندازه کافی کامل و عادلانه نمایشگاه از حقایق مربوط به مجوز های فردی و یا عمومی به صورت مستقل نظر و یا نتیجه” آن را می گوید.

برخی از محافظه کاران را متهم به موسسات آموزش عالی از تبدیل شدن بیش از حد لیبرال. این هفته رادیو فردا, میزبان, Laura Ingraham گفت: در یک بخش که لیبرال ها می خواهند مدارس به “تلقین” دانش آموزان با هدف تحت بایدن دولت تبدیل “بچه های خود را به هسته سخت فعالان بازسازی آموزش و پرورش از بالا به پایین.” مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب توییتهایی دربارهی او نشان می دهد.

“در هر موضوع و هر فعالیت های فوق برنامه خواهد بود, منحرف شده, به نوبه خود بچه های خود را به مینی Ilhan Omars,” Ingraham گفت: در نمایش جمعه با اشاره به دموکرات کنگره از ایالت مینه سوتا.

“فکر می کنم در مورد از دست دادن فرزند خود را به مرتب کردن بر اساس whacked-فکر کردن است که پدر و مادر و فارغ التحصیلان اجازه داده اند به تسلط بر محیط های دانشگاهی” او ادامه داد.

آن را می سازد هیچ حس’: فرمانداران در واکنش به تهمت و دولت را تهدید به خودداری از وجوه تقاضا برای مدارس برای بازگشایی

در سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین یک فرمان اجرایی را امضا که تهدید به خودداری از تحقیقات مربوط به بودجه به دانشکده ها و دانشگاه ها که حمایت از آزادی بیان در دانشگاه ها. که حرکت بود که در پاسخ به آن در پایگاه خود را که به انتقاد کالج که در آن محافظه کار سخنرانان بودند اعتراض کردند.

مغلوب ساختن پیشی جستن جمعه توییتهایی آمده پس از دولت او این هفته اعلام کرد که دانشجویان بین المللی را مجبور به ترک ایالات متحده اگر در مدارس خود را انتخاب کردن به صورت آنلاین-تنها یادگیری با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de