واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت توافق روز سه شنبه به لغو آن قانون بحث برانگیز محرومیت دانشجویان بین المللی از زندگی در ایالات متحده آمریکا در حالی که در نظر گرفتن سقوط کلاس های آنلاین تیز برگشت پس از کاخ سفید مواجه کشت دعاوی به چالش کشیدن سیاست.

یک ماساچوست قاضی اعلام کرد این تصمیم در یک دادگاه فدرال دادرسی در مورد پرونده هفته گذشته توسط دانشگاه هاروارد و موسسه تکنولوژی ماساچوست. قاضی آلیسون Burroughs گفت: دانشگاه’ درخواست دادگاه برای جلوگیری از این قانون بود که مسئله به این دلیل که دولت توافق کردند به فسخ سیاست.

دوشنبه, 18 دولت به طور کلی وکیل شکایت کرد وزارت امنیت داخلی بیش از حکومت که مجبور به دانشجویان خارجی ترک و یا اخراج روبرو هستند اگر آنها ثبت نام تنها در کلاس های آنلاین در این پاییز که کارشناسان از ترس گسترش شیوع COVID-19 موارد است.

دادگاه گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت توافق به بازگشت به قانون قبلی اجرا شده در ماه مارس زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس باعث خاموش شدن ناگهانی در سراسر کشور است. در زیر است که سیاست بین المللی دانش آموزان مجاز به شرکت در تمامی کلاس های آنلاین در طول بیماری همه گیر.

برخی از دانشگاه ها طرح برای ارائه در کلاس به طور کامل آنلاین این سقوط به دلیل نگرانی که دانشگاه می تواند ایجاد coronavirus نقاط داغ و اضافه کردن به این کشور caseload. جدید قانون صادر جولای 6 توسط اداره مهاجرت و گمرک اند ویرانگر برای دانشجویان و دانشگاه ها به طور یکسان.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت صادر سخت تر سیاست های مهاجرتی آن را به عنوان به دنبال فشار دانشگاهها و مدارس K-12 به بازگشایی در پاییز با وجود افزایش COVID-19 عفونت در سراسر کشور است.

مدرسه بازگشایی برنامه های سیاسی تبدیل شده اند: معلمان ترس برای ایمنی خود را.

هفته گذشته تغییر خشم بسیاری از مربیان و نمایندگان مجلس که گفت سیاست تهدید به upend برنامه ریزی دقیق توسط دانشگاهها و حدود 1 میلیون نفر دانشجویان خارجی که حضور در کالج آمریکایی در هر سال.

رهبری ماساچوست دادستان کل Maura هیلی دوشنبه به طرح دعوی به دنبال یک دستور به توقف این قانون از مصرف اثر در حالی که این موضوع شد کاونتی.

هیلی واصل طرح دعوی در دادگاه در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در ماساچوست همراه با وکلای کلی از کلرادو میشیگان و ویسکانسین. هاروارد و MIT در زمینه مشابه چالش هفته گذشته بود که با حمایت چندین دانشگاه دیگر.

عمده ایالات متحده شرکت های فن آوری و کسب و کارهای دیگر از جمله آمریکا اتاق بازرگانی Google و Facebook پیوست نزاع قانونی دوشنبه استدلال در مدارک دادگاه که حکومت را “جدی نامطلوب اقتصادی عواقب.”

“آمریکا در آینده رقابت بستگی به جذب و حفظ استعداد دانشجویان بین المللی” شرکت کنند.

حکومت می تواند با آن برخورد عمده اقتصادی به کالج ها و دانشگاه ها و همچنین جوامع اطراف آنها به دلیل از دست دادن شهریه و سایر درآمد از دانشجویان بین المللی که به طور معمول پرداخت قیمت کامل.

تعداد دانشجویان خارجی مشغول به تحصیل در ایالات متحده آمریکا رسیده 1.1 میلیون دلار در 2018-19 سال تحصیلی با توجه به موسسه بین المللی آموزش و پرورش و آنها را تا 5.5 درصد از کل آموزش عالی ایالات متحده جمعیت.

دانشجویان بین المللی کمک نزدیک به 45 میلیارد دلار به اقتصاد ایالات متحده در سال 2018 با توجه به داده ها از وزارت بازرگانی ایالات متحده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de