در حالی که پنج تن از نیکز’ 11 مربیگری داوطلبان در اورلاندو حباب بازی-برنامه ریزی برای NBA راه اندازی مجدد و برخی دیگر مانند Tom Thibodeau در حال انتظار در نیکز جمهور لئون رز تصمیم یک راه متفاوت است.

Thibodeau عنوان نامزد پیشرو است عبور دور زمان پدیده هنگامی آشکار شد بیش از نیکز بازی در فیلم او به عنوان انتظار ممکن است پیشنهاد کار با توجه به NBA منبع.

این مشخصه Thibodeau, شناخته شده برای داشتن او در تیم به خوبی آماده که هر مربی است.

آن شناخته شده است یکی از چیزهایی که بسیاری از توطئه های Dom در مورد مربیگری نیکز فهرستی است که قالب جوان شات-مسدود کردن مرکز Mitchell رابینسون را حتی بهتر بازیکن دفاعی.

یک تصمیم احتمالا خواهد آمد هفته آینده به مصاحبه تکمیل شده است اما مالک جیمز دولان هنوز هم باید مشورت شود و ثبت نام در آن است. از آن شده است شش هفته و ساعت های بی شماری از مصاحبه — پس از نیکز شروع به جستجو.

Thibodeau دوم مصاحبه سه ساعت به طول انجامید آیا به عنوان کسانی که از بسیاری از دیگران است. که مقدار زیادی از زمان برای بحث در فلسفه — به عنوان 62 ساله را در پادکست اخیر توسط ex-گاو نر و بازیکن فعلی عامل B. J. آرمسترانگ.

Tom Thibodeau
Tom Thibodeauگتی ایماژ

وقتی پرسید که چگونه تجربه خود را کمک می کند تا او را با بازیکنان Thibodeau گفت: “شما برگردید به گذشته خود را — که در اطراف افرادی که در انجام کارهای بزرگ است. در تیم ایالات متحده آمریکا است. من کار با Doc Rivers, Jeff Van Gundy برندان مالون نه فقط بزرگ سر مربیان اما دستیاران و مربیان کالج.

“چیزی که ایستاده بود که در اطراف [مایک شیشفسکی] جیم Boeheim و [تیم ایالات متحده آمریکا مدیر عامل] جری News, این سالن از شهرت از بچه ها که هنوز هم می خواستم به انجام کارهای بزرگ و رانده بود و می خواستم به یاد بگیرند. آنها نمی خواهند به ماندن همان.”

دفاعی maven نیز خواسته شد در مورد تهاجم خود فلسفه در عصر جدید است. سابق گاو/تیمبرولوز مربی گفت: این نه فقط پرتاب 3-اشاره گر.

“بازی هرگز باقی می ماند این بازی — آن را همیشه در حال تحول” Thibodeau گفت. “چه برنده هنوز هم به عقب می رود که شما به عنوان یک بازیکن و آنچه شما انجام است. اگر شما 3-نقطه تیرانداز شما سعی می کنید برای گرفتن به عنوان بسیاری از عکس به عنوان شما می توانید. اگر شما یک راننده خوب در منطقه محدود. یک مرد مانند [جیمی] ساقی هنگامی که ما او را به مینه سوتا, من می دانستم که ما می خواهم که یک جرم به دلیل نفوذ و تصمیم گیری و خود را بسیار بالا-در صد عکس.

“این بازی به نقاط قوت خود و بازی هوشمند است. شما می خواهید به ساقه حجم بالا, عکس هایی از گوشه و 3. این چگونه به شما در ایجاد آن عکس. بدانند چه بازیکنان خود را به خوبی انجام دهد و پیدا کردن یک سیستم است که کار به طور موثر آنها را به شما می دهد بهترین شانس برنده شدن است.”

او در فصل گذشته در مینه سوتا در 2018-19, Dom تیم به طور متوسط 28.7 3-نقطه تلاش — بسته وسط.

“چه می شود غلط اگر شما را به اشتباه عکس پایین-در صد عکس آن را سازش خود را دفاع از” Thibodeau گفت. “این حجم بالا [3] و. این بهره وری از حجم بالا.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de