DUBLIN, اوهایو — تایگر وودز است که حلق آویز در پرتگاه از ساخت نوع اشتباه تاریخ است.

جنگل, 44, هرگز از دست رفته یک برش در 17 بار او را با بازی جک نیکلاس’ یادبود مسابقات است. او برنده این رویداد پنج بار به پایان رسید و از بالای 25 تنها سه بار در طول.

پس از ارسال 4-بر-پار 76 در روز جمعه یادبود دور دوم اینکه جنگل در بر داشت خود را نیاز به صبر کردن بعد از ظهر به دیدن اگر او خود را به 18 متوالی کاهش در Muirfield ایجاد کرد باشگاه گلف.

پس از خود دور جنگل در ایستاده بود 3-بیش همتراز برای این مسابقات یک شات از برش و 12 عکس از سرب بعد از ظهر موج سه بار فقط شروع.

جنگل که شروع به دور خود در 10 سوراخ بود در توپ را روی گوه در par-5 هفتم سوراخ (16 خود سوراخ روز) 5-بیش از پار و به دنبال او بود مردنی برای آخر هفته — نادر جمعه-بعد از ظهر تنه اسلم برای او.

اما او birdied Nos. 7 و 8, جایی که او ساخته شده 20-پا زدن توپ مرغک روی par-3 به ابتدا به 3-و در دست زدن به طیف وسیعی از ساخت برش. که جنگل که به ضرب گلوله 1-تحت 71 در پنجشنبه باز گرد با تشکر از مرغک در 18 نهایی خود سوراخ بود و حتی در یک ترشی نظر ساخت برش تعجب بود و با توجه به او birdied شماره 12 جمعه به 2-تحت همتراز.

در آن لحظه آن را مانند نگاه او آماده برای اجرا کردن رهبران و دریافت خود را در مشاجره. به جای او رفت و راه دیگر کاردینگ bogeys در Nos. 13 و 15 و 17 و پس از آن دو در ردیف 10 و bogeys در Nos. 2 و 6 قبل از او و خش با کسانی که در اواخر birdies.

Tiger Woods today at The Memorial
تایگر وودز امروز در یادبودگتی ایماژ

جنگل از دست رفته fairway در شماره 9 نهایی خود سوراخ شد و مجبور به هفت پا par-صرفه جویی در زدن توپ فقط به ماندن در 3-بیش و خودش را یک شانس برای بازی آخر هفته.

روشن بود به خصوص در پشت او نه که جنگل’ balky بازگشت بود و نه شل به عنوان او نگه داشته از دست رفته سه عکس به سمت راست و خشن و منتشر شد دست راست خود را از این باشگاه در دنبال کنید از طریق.

“من کاملا در حال حرکت به عنوان به خوبی به عنوان من می خواهم و نمی تواند کاملا به نوبه خود بازگشت و نمی تواند کاملا روشن” جنگل گفت. “این یک بیت از یک مبارزه است. آن آغاز شده صبح امروز در طول گرم کردن. آن را کاملا به عنوان خوب به عنوان من می خواهم.”

خواسته خود را در مورد نگرانی برای از دست رفته قطع جنگل گفت: “من می خواهم به این فرصت را به بازی (روز شنبه) و امیدوارم برش سقوط خواهد کرد و یکی بیشتر و من فرصت دارند.”

به جای از یا رفتن به او اجاره خانه و آماده شدن برای دور سوم و یا به عنوان مستقیما به جت خصوصی خود را به پرواز به فلوریدا جنگل خواهید به صبر کنید تا اوایل جمعه شب به دانستن اینکه آیا یا نه او باید یک توپ را روی گوه زمان در روز شنبه.

فیزیکی خود را مبارزات روز جمعه یک روز پس از او پرسیده شد که اگر پس از نداشتن بازی های برگزار شده مسابقات در پنج ماه او نگران بود در مورد چرخش سریع بازی دور دوم.

“نه, من احساس خوبی در مورد آموزش من بیش از چند ماه گذشته” او گفت:. “من بدست آماده برای این کار است.”

جنگل, اما نشان داد در روز جمعه که او هرگز واقعا می داند آنچه که او برای به دست آوردن از بدن خود را در یک روز به صورت روز هنگامی که او از خواب بیدار در صبح است.

“پیری است که سرگرم کننده نیست,” او گفت:. “در اوایل زندگی حرفه ای من, من فکر کردم آن فوق العاده بود چون من بهتر و بهتر و بهتر و در حال حاضر من فقط تلاش برای نگه دارید.

“آخرین چهار یا پنج سال دشوار بوده است که من رفته ام از طریق (بازگشت) روش و تلاش کرده اند به بازگشت” او در رفت. “آن را به اتفاق می افتد بار بیش از نه. من اصلا از همان نوع استقامت که من استفاده می شود به زمانی که من در آموزش و در حال اجرا و تمام چیزهای که.

“اعطا من خیلی مسن تر در حال حاضر خیلی چیزها تغییر و تکامل آنها. انرژی شما سعی می کنید به آن را به عنوان بهترین شما می توانید و از طریق آن دریافت کنید.”

Rory McIlroy که همراه با بروکس Koepka شد گروه بندی می شوند با جنگل دو روز گذشته گفت: پس از دور که او می تواند جنگل کارگر به عنوان روز رفت.

“او خیلی خوب شروع کردن و سپس شما می توانید مرتب کردن بر اساس بگویید که ما به نوبه خود ضربه او یک زن و شوهر چوب fairway عکس کردن سه راهی است که او به نوعی ترک در” McIlroy گفت. “این نگاه کمی که راه را _ که او کاملا در حال حرکت نیز هست. اما او مبارزه واقعا خوب است. او ساخته شده آن دو birdies در آینده و صرفه جویی در 9. امیدوارم که به اندازه کافی برای او را به اطراف برای آخر هفته.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de