هزاران نفر از مردم با تجمع در لندن در روز شنبه به عنوان اعتراض به کشتار جورج فلوید همچنان به گسترش در سراسر جهان است.

معترضان flocked به هاید پارک در مرکز لندن در همبستگی با تظاهرات اخیر در سراسر ایالات متحده جنگ ستارگان بازیگر John Boyega بود در میان کسانی که اعتراض و ایراد یک سخنرانی احساسی و عاطفی به جمعیت جمع شده بودند.

مرگ جورج فلوید پس از مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین زانو در گردن او برای چند دقیقه است موجب خشم و انزجار در سراسر جهان با تظاهرات نیز برگزار می شود در برلین, میلان, کپنهاگ و لندن در روزهای اخیر.

انگلستان روسای پلیس و رهبران صحبت کردن در یک بیانیه مشترک در روز چهارشنبه و گفت: آنها “وحشت زده و وحشت” توسط راه جورج فلوید زندگی خود را از دست.

بخوانید:آیا این اعتراضات منجر به افزایش coronavirus موارد ؟ که بستگی دارد

“ما در کنار تمام کسانی که در سراسر جهان که در حال هراس و وحشت راه جورج فلوید زندگی خود را از دست. عدالت و مسئولیت پذیری باید دنبال کنید.,” صندلی ملی روسای پلیس’ شورای اجرایی این دانشکده پلیس و رئیس پلیس Superintendents’ انجمن گفت.

آنها اضافه شده است که حق قانونی اعتراض بود “بخش کلیدی از هر دموکراسی” اما به یاد مردم است که هنوز هم وجود دارد coronavirus مربوط به محدودیت در مکان و خواسته معترضان برای کار با افسران.

نخست وزیر بوریس جانسون توصیف مرگ از 46 ساله جورج فلوید به عنوان “وحشتناک” و “غیر قابل توجیه” پیش از آن در روز. جانسون گفت: او حمایت حق اعتراض اما افزود که تظاهرات باید انجام قانونی و در انگلستان مطابق با این کشور قوانین اجتماعی فاصله

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net