این متس رو خوب و با چکش شنبه شب در سیتی زمینه یانکی ها توزیع آنها 9-3 از دست دادن تشکر در بخش های بزرگ به یک ninth inning که نگاه خیلی افتضاح مانند تب رویاهای که خالی از سکنه طرفداران خود را بیشتر از سال گذشته است.

آن را دقیقا همان نوع از بازی دیده ایم در lenders 12 سال گذشته و در ورزشگاه درخت روغن قلم برای بسیاری از سال قبل از آن که استنباط غالب وای-است-من و وای-آیا آمریکا-واکنش که آمده اند به عنوان ضروری بخشی از حق رای دادن موسیقی متن فیلم به عنوان “دیدار با متس.”

تنها یک چیز خنده دار اتفاق افتاده است.

هیچ کس هو. حجاب از ترس است که نشسته است در ذخیره سازی در کنار پنبه حلاجی شده قفس و کارگران نبود بدون پوشش. هیچ کس به اشتباه. هیچ کس به کشیدن عذاب در اطراف. و به طور ناگهانی ممکن است ما را کشف کرده اند درست حرکت صعودی برای متس — و مطمئن یانکی ها که طرفداران خاص خود می توانید کمی اذیت کننده با تحریک کوچک — که خواهد شد وجود دارد در سراسر این عجیب و غریب, عجیب و غریب, سورئال فصل است.

هیچ ترس وجود دارد بود.

این چیز خوبی برای تعداد زیادی از مردم. ریک Porcello, مثلا, که در واقع بسیار موثر در پنج نوبت کار اما آویزان یک نوار لغزنده به کلینت Frazier که یانکی ها’ نقاب غارتگر clobbered به طبقه دوم. در حالت عادی شنبه شب لحظه فریزر را, موشک فرود در کرسی ها به یانکی ها منجر شود که میرم شروع growling و griping. شاید Porcello فکر می کند Fenway پارک بود یک اتاق; او هیچ ایده.

Pete Alonso and the Mets played in front of cardboard cutout fans, but that may have been a break for them after Saturday night's ugly exhibition loss to the Yankees.
پیت آلونسو و متز در مقابل برش مقوا طرفداران اما که ممکن است یک استراحت برای آنها پس از شنبه شب زشت نمایشگاه دست دادن به یانکی ها.N. y. پست: چارلز Wenzelberg

و او هنوز هیچ ایده.

“هنگامی که من قفل کردم به بازی” Porcello گفت: “این بسیار طبیعی است.”

که بسیار شایان ستایش به دلیل وجود دارد هیچ چیز عادی در مورد آن. The ninth inning شد یک مثال کامل از آن است. یکی از مهم ترین جنبه های متس’ بخت و اقبال در این سال خواهد بود که چگونه اغل گاو یا حشم انجام می دهد چرا که وجود دارد شانس است که گروه می تواند به خوبی و به عنوان عمیق به عنوان هر یک در لیگ. اما به ما آموخته است که بارها و بارها در سال گذشته به مقدار زیادی می تواند تاثیر که نیست همیشه بد تبادل.

Jeurys Familia تن به تن هست اما اجازه اجرا لطف عمدتا به طور موقت سوم baseman نام حداکثر Moroff که به نظر می رسید مصمم به سر بریدن یکی از مقوا برش طرفداران پشت پایه اول. Dellin Betances تن به تن پاک زمین باز یافته بود اما با کمک خوبی دفاعی بازی توسط پیت آلونسو پس از یک pickoff پرتاب و مجاز یک چند سخت ضربه توپ. هر دو از کسانی که همه چیز را به طور معمول تبدیل شده و سطح اضطراب را در او به سطح.

پس از آن وجود دارد ادوین دیاز. ما تمایل به فراموش کرد که هر چند دیاز نبود بسیار خوب برای امتداد طولانی از سال گذشته و دیدم مضحک شماره پرواز توپ او اجازه ترک حصار (27 درصد به دقیق) او نیز تن به تن در یک مقدار زیادی از شانس بد. برای یک, او پرتاب یک توپ بود که به وضوح دید. دیگر او یک مفرط تعداد dinks و dunks کمک کرد که او را برای یک شکست پس از دیگری.

دیاز به حال ninth inning که نگاه خیلی افتضاح بود یکی از جولای سال 2019: نرم grounder که بوت توسط لوئیس Guillorme. نرم پرواز توپ سقوط کرد که در میان یک دسته از متس. و strikeout که منجر به لوئیس Rojas آمدن به او را دریافت. این بود تنها پس از او سمت چپ که دانیل زامورا اجازه floodgates باز کرد اما آن دیوار از شرم به ستاره شرق بوده ام برخی از نوع زشت و البته سامرا را داشته اید را وارد کنید حفاظت از شهود قبل از او تا کنون رسیده ستاره شرق.

در زمان عادی.

اما این نه زمان عادی.

این بار است که اجازه خواهد داد که توهم صبر برای یک سال کامل (یا حداقل 60 بازی ارزش) به متس (و یانکی ها اگر آنها را به طور مشابه حماقت پر از شب های آینده) خواهد پیدا کردن آنچه در آن می خواهم به بازی در سنت لوئیس یا شهر کانزاس بیش از حد مودب پایگاه های فن که هر چه زودتر پوشیدن نیویورک کلاه در ballpark از همیشه بو یکی از مورد علاقه خود را فرزندان. با فرض اینکه بازیکنان خاموش ماندن بحث رادیو و هدایت روشن, گاه به گاه, روزنامه, درد دل آنها ممکن است در واقع تجربه ترین همسایگی فصل آنها بازی کردم از کیپ کاد لیگ.

آن را تقریبا بیش از حد عجیب و غریب به این باور.

اما پس از آن چه این روزها نمی شود ؟ همه چیز عجیب و غریب است. همه چیز عجیب و غریب است. همه چیز یک نوع متفاوت از تجربه. کردن راه می رفت خاموش احساس می کنید بعد از گرفتن shellacked خود تالار گفتمان رقیب است و قرار است به دعوت یک گروه کر از غم و اندوه و تمسخر آنها می شنوید توسط Montauk فانوس دریایی. نه در حال حاضر. در این سال نیست. Better luck next time, پسران! Go get ’em!

در حال حاضر که می خواهد برای رفتن برای Carvel?

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de