به عنوان coronavirus بدن-چک اقتصاد ایالات متحده کسب و کارهای کوچک از ساحل به ساحل پرتاب شده است خاموش پای خود را. صاحبان شرکت در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه به نگه داشتن انجام آنچه انجام می دهند, چگونه به نگه داشتن چراغ و چگونه برای محافظت از خود حقوقی واجد شرایط از بدترین رکود اقتصادی پیش رو است.

MarketWatch صحبت به چهار اپراتور مستقل در مورد چگونه آنها مقابله و تطبیق. صاحبان این بسیار متفاوت هستند — اما داستان در اینجا باید جهانی تم. همه در زمان خطرات بزرگ و یا مشغول به کار فوق العاده سخت و یا هر دو به تعقیب رویاهای خود. بسیاری از آنها برخوردار بوده اند فقط به اندازه کافی موفقیت است که آنها به تازگی تصمیم به سوار در بسط.

و همه آنها صحبت کرد در مورد پیدا کردن غیر منتظره همزیستی با مشتریان آنها در خدمت به عنوان بحران تأکید چقدر خدمات خود را به معنای به جوامع خود را — و چگونه آنها کاملا احساس کوچک acts of kindness از همسایگان در چنین زمان بی قراری.

‘مقدار زیادی از پول و یک تن از قلب و روح’: تبر و پیکان دم گلسبورو, N. J.

Krystle Lockman باز تبر و پیکان دم با شوهرش جاش و یک شریک گرگ فلچر در گلسبورو, N. J., آوریل گذشته. جاش و گرگ شد هر دم آبجو در خانه به عنوان یک سرگرمی است اما زمانی که آنها شروع به “بحث دیوانه” در واقع در مورد باز کردن یک آبجوسازی, Krystle یک حسابدار crunched اعداد.

گلسبورو است در عبارت “بالا آمدن و مرکز شهر” و سه نفر لگد در مورد $130,000 از پول خود را و در زمان یک وام حدود دو برابر این مبلغ از نیوجرسی مبتنی بر جامعه-توسعه موسسه مالی.

کسب و کار بوده است “بزرگ” Lockman گفت. “این یک دریافت-پولدار اما آن چیزی که می تواند یک کسب و کار عملی. ما فقط شروع به ضربه ما گام” از جمله انجام بهتر از هر کسی تا به حال انتظار می رود در ماه های زمستان که معروف را slowdowns.

از بنیانگذاران گرگ فلچر است سر آبجو از تبر و فلش.

تبر و پیکان دم

Lockman اول شروع به توجه به ترافیک پا روشن زمانی که مدارس بسته حدود یک هفته پیش. تبر و فلش کار چند بخشی-تایمر با ساعت محدود همه آنها تا به حال دیگر مشاغل و Lockman تا به حال به آنها بگویید که برای جلوگیری از نشان دادن. تبر و پیکان دستیار brewer, اگر چه, این است که دانشجو و آبجوسازی نشان دهنده تنها درآمد. Lockman امیدوار است که او می تواند انجام با تعلق بیمار زمان به نفع ایالت نیوجرسی موظف چند سال پیش. در چند هفته وقتی که اجرا می شود, آنها وضع او بنابراین او می تواند جمع آوری مزایای.

از آنجا که دولت در ادامه به امکان بایگانی اطلاعات خدمات مواد غذایی “ما فقط خرید 2,500 growlers,” Lockman گفت MarketWatch او به عنوان آبجو کنسرو و تماشای بیش از او دوقلو 6-سال-پسران خود را “خانه و مدرسه” در یکی از غرفه.

به Lockman بهترین شواهد از آبجوسازی “قوی وفادار و با محبت پایه فن” است که مردم در حال خرید بیشتر از خود “لیوان عضویت باشگاه” که به معنی پرداخت در صف مقابل برای آبجو آنها نوشیدنی بعد. “این یک کمی تلاش بیشتر به فروشگاه در پسر کوچک از هدف قرار دادن liquor store, اما در پایان روز شما در حال حمایت از من … و من دو نفر از بچه ها نشسته بودند و مطالعه” او گفت: با خنده.

“ما ریخت و مقدار زیادی از پول و یک تن از قلب و روح به این محل است.”

“زندگی کوتاه است … من می خواهم به انجام این کار قبل از اینکه من بازنشسته’: فروشگاه سیاتل

مت بل یک موفقیت حرفه ای در سیاتل پررونق فناوری, اقتصاد, اما یک ایده برای یک نوع جدید از کسب و کار نگه داشته gnawing در او. بل می خواستم برای شروع یک ماشین که در آن طرفداران می تواند جایگاه خود را اتومبیل و موتور سیکلت و کار بر روی آنها و لذت بردن از یک وعده غذایی در شرکت همکار gearheads.

“زندگی کوتاه است” بل گفت. “پدر من گذشت چند سال پس از بازنشسته شد و من فکر کردم من می خواهم به انجام این کار قبل از من بازنشسته شود. من نوعی فکر می کنند.”

مغازه در سیاتل

فروشگاه

دو سال و نیم بعد مغازه است که در واقع کار خیلی خوب است که بل در حال گسترش به شهرهای دیگر. “خوب شد که این طرح به هر حال او گفت:” — یکی دیگر از ساختمان در دست ساخت است و قرار است برای باز کردن در دالاس در ماه ژوئن.

برای یک زمان بل احساس مانند فروشگاه مدل کسب و کار شد و متنوع به اندازه کافی به مقاومت در برابر رکود. مشتریان می توانند خرید, عضویت در باشگاه و یا فقط لذت بردن از یک وعده غذایی یا قهوه در رستوران که به عموم مردم باز است. سیاتل دستور رستوران بسته آغاز و یکشنبه گذشته و بل تا به حال به اخراج تمام کارکنان رستوران و برخی از افرادی که کار را برای این باشگاه است. او در حال حاضر دارای 15, کارکنان, کمتر از یک سوم این تعداد قبل از ویروس رسید.

حس عدم اطمینان قاطع بود بل گفت. “وجود دارد هیچ راهنمایی برای ما صاحبان کسب و کار. ما فقط به حال به آن را کشف کردن.” در ابتدا او می خواست به سادگی کاهش در مردم ساعت — اما پس از آن متوجه شدند که آنها را واجد شرایط برای مزایای بیکاری. زمانی که او سعی به پرداخت اضافی برای ماه بیمه بهداشت و درمان برای مردم او فقط می خواهم گذاشته فروشگاه ارائه دهنده بیمه گفت: هیچ. بل در بر داشت یک راه برای به دست آوردن یک ماه از پوشش برای هر کسی که می خواهم قطع شده است و تنها می تواند امید قرنطینه نمی گذشته بسیار طولانی تر از آن است.

تجربه تا به حال یک پوشش نقره ای, بل گفت. فقط قبل از رستوران بسته مشتریان شروع به ترک عظیم راهنمایی: 100 درصد از این لایحه و یا در یک مورد 500% در 50 دلار در لایحه. “مردم آنقدر سخاوتمندانه از آن ساخته شده من احساس می کنم خوشحال بشریت است.”

فروشگاه نداشته هر عضویت لغو نشده است و خواهد بود که “ویرانگر به دلیل سربار همچنان ادامه دارد” — از جمله اجاره برای یک 60,000 فوت مربع امکانات در این شهر در مرکز شهر. و بل به نام خود محتاط خوش در مورد آینده اقتصاد است. “من فکر می کنم که مردم همیشه به دنبال راه هایی برای احساس خوب وقت خود را صرف خوشحال می شود.”

دفعات بازدید:آن را عادلانه بود بادها و زیر دریاهای کوچک-صاحبان کسب و کار مانند این ناخدایان. پس از آن آمد coronavirus

‘ما باید این توانایی برای تولید چیزی است که رفتن برای کمک به مردم’: Mad River, مقطر, Warren, Vt.

زمانی که جان اگان آگاه شد خود را در جامعه محلی مواجه شد دست-ضد عفونی کننده کمبود او می دانست که او می تواند کمک کند. اگان تاسیس Mad River مقطر در سال 2013 در وارن Vt., با همسرش, Maura Connolly, و, دوست, دوست برت ،

Mad River باعث می شود بیش از نیمی از صنایع دستی, ارواح, از جمله برخی از برندگان جایزه, و در حال حاضر دارای دو اتاق مزه. این شرکت تنها با شروع به کشتی آن ارواح در سراسر کشور از جمله به نیویورک اما این برنامه در حال حاضر در خود نگه دارد.

الکس هیلتون distiller.

مایکل کنوی یعنی از تولید

“ضد عفونی کننده دست است که عمدتا الکل” اگان گفت. Mad River شروع به تولید بسیار دسته های کوچک برای مردم می دانند که در مواد غذایی محلی-سرویس صنعت — کسانی که “در خط مقدم” او گفت:. اما خیلی زود آنها و دیگر شرکت های کوچک متوجه شدم که نیاز بود مقدار زیادی بیشتر است.

شاید موجب بر اساس مدل LVMH LVMHF, -0.70%, جهانی با نام تجاری لوکس گفت که می خواهد با استفاده از آن عطر و لوازم آرایشی و کارخانه های تولید ضد عفونی کننده فدرال رسومات تنظیم کننده در ایالات متحده در هفته گذشته با صدور دستورالعمل اجازه مشروب فقط به انجام این کار و ملی انجمن تجارت تشویق محوری.

“ما در حال فعالیت در منطقه خاکستری, اما من فکر می کنم ما در حال انجام کار درست” اگان گفت. آنها به سرعت فرار از بطری های شیشه ای و نمی توانید تهیه هر طوری Mad River تصمیم به راه اندازی بسته بندی مایعات جایگزین ایستگاه.

“چند صد” به مردم نشان داد تا خود را پر کنید بطری در دو محل در پنجشنبه اگان گفت MarketWatch. “ما ارسال علائم گفت: حفظ فاصله خود را حفظ جمعیت پایین” اگان گفت. “آنها عالی بودند. نگهداری آنها 10 [یا] 15 فوت در بین آنها است.”

Mad River شده است به دور از ضد عفونی کننده به صورت رایگان: “ما باید این توانایی برای تولید چیزی که به مردم کمک کند و ما باید” اگان گفت.

اما او گفت: “ما نگرانی در مورد نیاز به مردم غیر روحانی.” کارکنان کوچک است: تنها 10 تا 12 نفر اگان گفت و برخی از کارکنان در اتاق های مزه آن بسته شده اند و در حال خواسته به انجام کار دیگر در حال حاضر از جمله اجتماعی-توسعه رسانه ها.

“بسته به اینکه چگونه این می رود این سوالات در حال رفتن به گرفتن سخت تر و سخت تر,” او اضافه شده است.

صنایع دستی-کارخانه یا محل تقطیر صنعت آینه هنر و صنعت آبجو جنبش در بسیاری از راه های اگان گفت.

“مردم به دنبال مسائل محلی است که دارای یک داستان پشت آن برخی از شخصیت. امیدوارم کسانی که همه چیز هنوز هم هر زمانی که ما آمده ایم از این است.”

“من احساس آن را یک وظیفه مدنی باز شود در حال حاضر’: سلام رابین نانوایی سیاتل

در سال 2013 رابین Wehl مارتین بود سیاتل اقامت-در-خانه-مادر سه رفتن “هم بزنید دیوانه است.” او شروع به پخت کوکی ها اجازه خاموش بخار و نزدیک شد Molly Moon, یک دوست که متعلق به یک فروشگاه بستنی. خواهد مارتین مایل به ایجاد کوکی ها تا ماه می تواند قرار داده بستنی ساندویچ در منو ؟

اما کوکی ها ثابت فقط به عنوان محبوب بستنی ساندویچ بنابراین مارتین با شوهرش رس به زودی افتتاح یک نانوایی به نام سلام رابین ارائه کوکی ها مون بستنی و بستنی “sammies” ساخته شده با استفاده از هر دو از محصولات خود را.

آن را خسته کننده شروع هفت روز هفته اما به سرعت آن را “بسیار موفق” مارتین گفت. سلام رابین ارائه خدمات پذیرایی و فروش بسته بندی کوکی دوغ علاوه بر مقابله با عرضه و ساخته شده است تا در سراسر کشور فرقه زیر.

سلام رابین در سیاتل.

سلام رابین

به عنوان ویروس منتقل شده از طریق سیاتل مارتین تصمیم به بستن رستوران و نگه داشتن تنها تابستان takeout پنجره باز و مردم در حفظ و آینده: نه فقط افراد و خانواده ها اما تکه های بزرگ از شهرستان. محلی پیتزا زنجیره ای دستور داده است که چند هزار کوکی ها به عنوان تشکر از شما نشانه برای خود کارگران و یک گروه از آتش نشانان که به طور معمول انجام پخت و پز خود را نشان داد که مایل به حمایت از کسب و کار محلی.

مارتین است که بیشترین تمرکز در ساخت مطمئن شوید که مشتریان و کارکنان احساس امنیت. با داخل رستوران بسته, بسیار وجود دارد برای مشتریان به لمس است. سلام رابین ارائه می دهد اپل پرداخت AAPL -0.24% اگر می خواهید مشتریان برای جلوگیری از کارت اعتباری ابجو بد و کم مایه و یا دست زدن به پول نقد. و تصویر در بالای این داستان نشان می دهد نانوایی را chalked راهنمای به صف بندی در سن اجتماعی فاصله.

مانند دیگر صاحبان برفلد اینجا مارتین و همسرش در حال گسترش است. تا کنون او نشده تا به حال به هر کسی وضع و نیست نگران اجاره — اما لمس شد که صاحبخانه به نام به اطمینان که نگران کننده بود ، هنوز هم جدید نمای زنجان به پایان برساند ساخت و ساز و باز در مارس یا آوریل در چه Martin به نام “high-end, هوای آزاد, مرکز خرید” که در آن اجاره پنج برابر آنچه او می پردازد در حال حاضر. “ما حتی شروع به فکر کردن در مورد که در عین حال” مارتین گفت.

“من احساس می کنم آن را یک وظیفه مدنی باز شود در حال حاضر” مارتین در مصاحبه ای گفت:. “ما چسبیده برای هر کمی از امید و تلاش به عنوان خوش بینانه به عنوان ما می توانیم.

“اما من از دیدن خیلی مهربانی — من واقعا هستم,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de