کالیفرنیا Assemblymember اوان پایین چیزی است که اکثر مردم را در نظر anti-فن آوری است.

یک دموکرات از Campbell, کالیفرنیا., پایین نشان دهنده چندین شهرها و جوامع اتاق خواب از دره سیلیکون در دولت و قوه مقننه از جمله کوپرتینو زادگاه Apple Inc. AAPL +0.24%. او همچنین با همکاری رئیس سابق و نامزد انتخابات ریاست جمهوری اندرو یانگ مبارزات انتخاباتی و قبل از همه گیر کنار گذاشته از آن او معرفی کالیفرنیا درآمد اولیه لایحه با الهام از یانگ جهانی “آزادی سود سهام.”

“من به نمایندگی سیلیکون ولی” کم گفت MarketWatch در مصاحبه. “من همواره حمایت از فناوری اقتصاد است.”

اما در سال گذشته او به نادر قانونگذار مایل را در بحث و دعوایی teledenistry شرکت SmileDirectClub Inc. SDC, +2.22% SDC, +2.22% SDC, +2.22% کم در حال حاضر نوشته شده است یک قانون امضا شده در ماه اکتبر گذشته توسط کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom ارائه شده است که برخی از جدید برای حمایت از کسانی که با استفاده از مستقیم به مصرف کننده محصولات دندانپزشکی. در حال حاضر او حمایت دیگر لایحه جدید با حمایت های اضافی, اما یکی که در سن COVID-19 تا به حال به اصلاح و به رسمیت شناختن است که فرد در دندانپزشکی بازدیدکننده داشته است نمی توان لازم الاجرا است.

SmileDirect شناخته شده است برای گرفتن آن جنگ با منتقدان از طریق سیستم حقوقی. در ماه مه SmileDirect — که باعث کاهش هزینه های خود اعمال صاف aligners خفیف تا متوسط دندان-موقعیت یابی مشکلات — ثبت $2.85 میلیارد افترا طرح دعوی در دادگاه در برابر NBC News برای رسیدگی به شکایات مصرف کنندگان در مورد شرکت. در این داستان Comcast Corp. CMCSA, +3.10% NBC مصاحبه دو بیمارانی که گفت: آنها معتقد بودند SDC aligners باعث مشکلات با دندان های خود را و/یا نیش می زنند و باعث مشکلات دیگر مانند سردرد برای یک بیمار است.

SmileDirectClub به نام NBC داستان یک “ضربه ” قطعه” است که نادیده گرفته شده داده ها در عدم اعتبار از بیماران مانند سابقه کیفری و عدم پایبندی به دستورالعمل توسط دیگر نادیده گرفته و این فرصت را برای مصاحبه با بیماران من aligner نتایج. NBC گفته وال استریت ژورنال که در آن می ایستد توسط خود را گزارش. در آن در دیگر نسخه آنلاین از داستان NBC شامل نظرات از چهار بیمارانی که تجارب مثبت.

در آن طرح دعوی در دادگاه در برابر NBC SmileDirectClub ذکر شده کم رقیب است که ان بی سی حذف شده از گزارش خود “تعصب از اعضای کنگره نوشت که به FDA و FTC و دولت نماینده (اوان پایین) با درگیر کالیفرنیا مقررات مورد بحث” را که دعوی اعتبار به “وابستگی مالی به دندانپزشکی سازمان ها و پزشکان است که در حال تلاش برای جلوگیری از teledentistry به طور کلی و SDC در خاص است.”

کم شروع tangling با این شرکت در سال گذشته در حالی که تحقیق در مورد یک نقد و بررسی از ادامه وضعیت کالیفرنیا دندان هیئت مدیره که تنظیم مجوز دندانپزشکان در دولت است. کم و کارکنان خود را آموخته مصرف کننده مسائل و شکایات مربوط به استفاده از خود اعمال aligners توسط ایمیل و حفر کمی بیشتر او در مصاحبه با MarketWatch.

او معتقد بود که وجود دارد نیاز به امنیت بیشتری را در محل برای مصرف کنندگان برخی از آنها گفته اند که آنها تا به حال به نشانه عدم اطلاع توافق نامه به منظور دریافت بازپرداخت برای SDC را طرح درمان که هزینه کمتر از بند فلزی یا پلاستیکی aligners ارائه شده توسط ارتودنتیست.

“ما در بر داشت وجود دارد می تواند اضافی مصرف کننده آسیب و بنابراین ما می خواهید برای محدود کردن که” او گفت:. “با توجه به اطلاعات ما آموخته است که در سال گذشته من نه تنها می تواند انجام هیچ چیز نیست.”

کم تشبیه نیاز به قوانین و مقررات برای teledentistry شرکت هایی مانند SmileDirectClub به مقررات در بینایی سنجی. کم است پسر یک چشم, و اشاره کرد که optometrists شما می خواهید برای خرید عینک و عینک آفتابی در دفاتر خود را.

“من شخصا همیشه نمی انجام این کار است. …که راست من است. …اما تجویزی توسط پزشک انجام می شود. این همان چیزی است,” او گفت:. “من فقط نمی توانید به بازار بروید و خرید عینک بدون نسخه, اما من به بازار رفت و از آنجا که پدر من تا به حال وحشتناک یک انتخاب است.”

نتیجه این بررسی کم و کارکنان خود را در اکتبر سال گذشته AB-1519 ارائه شده است که برای حمایت از teledentistry مصرف کنندگان است. لازم است که همه دندانپزشکان در دولت ارائه orthodontia در “اصلاح malpositions از دندان انسان یا اولیه استفاده از ارتودنسی” باید بررسی تشخیصی دیجیتال یا معمولی رادیوگرافی از بیمار قبل از تشخیص پرانتز یا aligners و یا انجام آنها خواهد بود تلقی غیر حرفه ای تحت عمل دندان عمل می کنند. این قانون همچنین آمده است که یک دندان ارائه دهنده نباید از یک بیمار به امضای یک توافق که جلوگیری از توانایی خود را برای شکایت با دندان هیئت مدیره.

“من به حمایت از نوآوری حمایت tech اما شما باید مطمئن شوید که شما در حال انجام آن در مناسب مد. اگر رفتار غیر اخلاقی, من می خواهم به شما را به” کم گفت.

SmileDirectClub گفت: آن را در انطباق با قانون و می گوید سرمایه گذاران که دندانپزشکان در آن بررسی شبکه یک عکس کامل مجموعه و داخل دهان اسکن یک بیمار دهان که قبل از همه گیر می شد تا فرد در یک SmileShop مکان های خرده فروشی. بیماران بالقوه نیز می تواند تصور خود را با یک در خانه کیت و ارسال آن به شرکت که پس از آن ایجاد یک طرح دندانپزشکی و aligners.

اگر یک X-ray مورد نیاز است “این واقعا به دکتر درمان نه دولت قوه مقننه” SmileDirectClub اجرایی دیوید Katzman گفت: در یک درآمد تماس در ماه نوامبر گذشته پس از جدید قانون کالیفرنیا به تصویب رسید. “ما بود که در مخالفت با این لایحه. اما تا آنجا که در انطباق ما در انطباق کامل را به عنوان آن می ایستد.”

در یک بیانیه SDC مستقر در نشویل دنیاست. گفت: آن را با موفقیت درمان می شود بیش از 150 ، 000 کالیفرنیا. در یک وضعیت که در آن 50 درصد از دندانپزشکان و ارتودنتیست در واقع تنها پنج نفر از 58 شهرستانهای استان در کشور از راه دور برای درمان برخی از بیماران ممکن است تنها گزینه قابل دوام به خصوص در طول بیماری همه گیر.

در حال حاضر کم شدن پشتیبانی برای یکی دیگر از لایحه. آخرین مصوبات دولت مجلس در اوایل ماه ژوئن و نقل مکان به یک کمیته سنا هفته گذشته است. که لایحه AB-سال 1998 معرفی شده در قبل از COVID-19 جهان در ماه ژانویه به دنبال نیاز به کالیفرنیا دندانپزشکان برای انجام در فرد و معاینه بیماران خود را قبل از تصویب یک طرح درمان برای روشن aligners یا دیگر ارتودنسی است. SmileDirectClub یک دندانپزشک و یا ارتودنسی در شبکه خود را بررسی هر مورد از راه دور و بررسی در با بیماران در هر 90 روز هدایت درمان از راه دور از ابتدا تا انتها.

اما پس از اعتراض از کالیفرنیا انجمن دندانپزشکی و دیگران نیاز برای فرد در امتحانات — یک مسئله بزرگ در طول همه گیر — حذف شد. وقتی پرسیده شد که در مورد این لایحه در قبل از اصلاح صورت در ژوئن SmileDirectClub گفت که آن “را محدود مصرف کننده دسترسی به کیفیت مراقبت مقرون به صرفه برای میلیون ها نفر از کالیفرنیا.” این شرکت همچنین گفت که این لایحه “مخالف منطق و همچنین بهداشت عمومی و ایمنی” به عنوان پزشکی از راه دور تبدیل شده است بیشتر لازم است در زمان بیماری همه گیر.

اصلاح لایحه مقرر که یک بیمار می تواند به دست آوردن اطلاعات در مورد چگونه برای رسیدن به خود اختصاص داده دندانپزشک پس از آنها دریافت طرح درمان (شکایت اغلب شنیده از teledentistry بیماران) می دهد صریح حقوق در اخذ مدارک امضا شده توسط بیمار و گسترش ممنوعیت برای هر بیمار و یا کارمند برای ورود به یک قرارداد است که محدودیت توانایی برای شکایت به یک تنظیم کننده.

مراقبت مقرون به صرفه برای همه است, سرود های پزشکی از راه دور شرکت ها اما کم گفت که در موقعیت خود به عنوان رئیس دولت کمیته قانون گذاری که به تماشای بیش از مصرف کننده امور او می خواهد به مطمئن شوید که مصرف کنندگان در حال گرفتن subpar مراقبت های بهداشتی از این شرکت ها.

“این خواهد نامتناسب صدمه دیده جوامع از رنگ; نه هر کس می تواند به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی,” کم گفت. “اما واقعیت این است که subpar درمان می توانید انجام دهید آسیب واقعی خطر بیش از حد بالا است.”

در یک بیانیه SmileDirectClub گفت: “مجلس کم است مبارزات انتخاباتی به شدت متکی به کمک های مالی از کالیفرنیا انجمن دندانپزشکی و او دارای سابقه حفاظت از دندان در صنعت منافع مالی به ضرر خود تشکیل شده است.”

پس از سال 2014 پایین دریافت کرده است $46,600 در سهم از کالیفرنیا انجمن دندانپزشکی از جمله 1000 $از دندانپزشکی دسترسی به برنامه از مجموع $4.6 میلیون سهم با توجه به Followthemoney.org که با استفاده از داده های غیر انتفاعی موسسه ملی پول در سیاست است.

“Assemblymember کم اجازه نمی دهد کمک های نفوذ خود را در سیاست و تصمیم گیری” کم است رئیس ستاد Gina Frisby گفت: در یک ایمیل. “این شرکت صدها نفر از مصرف کننده شکایت علیه آنها و به عنوان صندلی از B&P به Assemblymember است که تنها علاقه مند به حفاظت از مصرف کننده است.”

کم است رئیس مجمع کمیته کسب و کار و حرفه و از بنیانگذاران کالیفرنیا قانونی فن آوری و نوآوری حزبی و کاهش یافته است به شناسایی خیرین است که گروه با توجه به گزارش های CalMatters. پس از آن گزارش در ماه فوریه دولت اجرای تقسیم عادلانه سیاسی كميسيون گفت: پایین آن بررسی پتانسیل نقض آشکار اما در آن زمان آن را به حال ساخته شده است هر گونه تعيين ممکن است در مورد نقض. تحقیقات همچنان ادامه دارد سخنگوی این کمیسیون گفت: در یک ایمیل.

کم گفت که SmileDirectClub نگرش به نوعی از بسیاری از استارتاپ یا اسب شاخدار-IPO شرکت در دره سیلیکون از جمله بارگذاری Technologies, Inc. UBER -0.03% و Lyft, Inc. LYFT +2.88%, که یک رویکرد خصمانه به قوانین و مقررات.

“تعریف از راه اندازی حرکت می کند تا به سرعت آنها سرمایه گذاری در R&D و فروش و بازاریابی و آنها فکر می کنم در مورد قانونی بعد از آن” او گفت:, و اضافه کرد که او تلاش می کند تا دوستان خود را در جهان VC و در جای دیگر به فکر می کنم بیشتر در مورد تعامل با دولت در اوایل. “من متولد و بزرگ شده در دره سیلیکون این frank مکالمات من با دوستان عزیزم.”

پس از در حال رشد در دره و جوانترین شهردار در تاریخ این شهرستان کمپبل کم بسیاری از دوستان در فن آوری و کسب و کار به طوری که او گاهی در یک موقعیت دشوار.

“من اجرا نشد برای ایالت کالیفرنیا مقننه چون من می خواستم برای رفتن پس از شرکت. آن را به من می دهد بدون لذت به انجام این کار. من صندلی فناوری حزبی که VCs از دره سیلیکون. اینها مردمی. [اما] ما را به نگه داشتن دوستان ما به حساب.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de