فعالان دموکراتیک در هنگ کنگ ابراز نگرانی عمیق بیش از خبری که چین مقننه است و با توجه به تحمیل جدید قوانین امنیت ملی در منطقه ویژه اداری.

ببینید: چین در نظر گرفتن لایحه حاضران در هنگ کنگ استقلال

در طول یک مجازی بحث میزبانی بنیاد میراث جمعه صبح مارتین لی موسس رئیس هنگ کنگ حزب دموکرات و محبوب شناخته شده به عنوان هنگ کنگ “پدر دموکراسی” و همچنین دنیس Kwok عضو هنگ کنگ شورای قانونگذاری و دموکراتیک فعال آن را به نام یک “کابوس”.

“چه اتفاق می افتد در هنگ کنگ است که واقعا دلخراش” Kwok گفت: پس از خبری که چین پارلمان را در نظر بگیرید یک لایحه که فعال کردن مقامات چینی برای محدود کردن حزب مخالف فعالیت در هنگ کنگ از جمله تظاهرات و یا درگیر شدن در بحث و گفتگو با متحدان بین المللی بدون اندازه گیری در نظر گرفته شده توسط هنگ کنگ قانونگذاری بدن ندارند. “بدترین کابوس است که اتفاق می افتد قبل از چشم ما.”

در حالی که جزئیات خاص از قانون هستند نه عموم شناخته شده لی گفت که هر گونه حرکت برای دور زدن هنگ کنگ شورای قانونگذاری خواهد بود نقض این “اعلامیه مشترک” میان بریتانیا و چین هنگامی که آن را بیش از این مستعمره سابق بریتانیا در سال 1997 که تضمین هنگ کنگ خواهد تحت عمل سرمایه داری و اصول دموکراتیک حداقل تا 2047.

“جهان را در حال حاضر ببینید که اعلامیه مشترک است نادیده گرفته می شود,” لی گفت. “به پکن اجازه داده می شود به دور است ، اگر آن را می توانید شکستن یک توافق بین المللی ثبت شده در سازمان ملل متحد و با آن دور آنها را تشویق به شکستن نامه های دیگر.”

این حرکت به سرعت در حال رشد در میان تنش بین آمریکا و چین بر مجرمیت برای گسترش COVID-19 همه گیر و همچنین بیش بین المللی تجارت مرزی سرمایه گذاری و مسائل دیگر.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo با صدور بیانیه ای روز جمعه گفت: “ایالات متحده به شدت خواستار پکن به تجدید نظر در آن فاجعه پیشنهاد رعایت تعهدات بین المللی و احترام هنگ کنگ درجه بالایی از استقلال نهادهای دموکراتیک و آزادی های مدنی است که کلید برای حفظ آن وضعیت خاص تحت قانون ایالات متحده.”

هنگ کنگ ویژه وضعیت تجارت اعطا شد توسط ایالات متحده در سال 1992 و را قادر می سازد در این منطقه برای جلوگیری از برخی از تعرفه ها و محدودیت های صادرات و به رایگان لذت ببرید ارز بین دلار هنگ کنگ USDHKD, -0.00% و دلار DXY, +0.42%, همه از آن کمک کرده اند آن را قادر به باقی می ماند یک مرکز اصلی امور مالی بین المللی.

سال گذشته کنگره با تصویب قانونی که نیاز به وزیر امور خارجه به گزارش سالانه به کنگره در هنگ کنگ استقلال و اینکه آیا آمریکا باید در حفظ آن منحصر به فرد روابط دو جانبه. لغو وضعیت خاص می تواند آمار هنگ کنگ با همان تعرفه های بزرگ در صادرات به ایالات متحده آمریکا که در سرزمین اصلی چین چهره در حالی که قابل توجه به بین المللی اعتماد به نفس در هنگ کنگ و همچنین به عنوان منطقه حکومت قانون است.

حتی چین به عنوان اقتصاد و بازارهای مالی توسعه یافته پکن هنوز هم متکی به دلار هنگ کنگ به عنوان یک منبع سرمایه خارجی با 54 ٪ از تمام سرمایه گذاری مستقیم خارجی در چین در آینده از طریق هنگ کنگ در سال 2018 در حالی که سرزمین اصلی شرکت با تکیه بر عملیات وجود دارد به استفاده از آن توسط قانون تنظیم مقررات محیط و حرفه ای, خدمات, با توجه به Tianlei هوانگ از پترسون موسسه بین المللی اقتصاد.

Kwok استدلال کرد که لغو وضعیت خاص خواهد بود “گزینه هسته ای” از آنجا که “هنگامی که شما با استفاده از آن هر کس می خواهد صدمه دیده است و آن را سخت خواهد بود برای ساخت هنگ کنگ به بالا و دوباره.” اما او هنوز هم توصیه آمریکا به آن را در نظر بگیرند چرا که “بسیاری از مردم [در هنگ کنگ] عصبانی هستند و به طور فعال در تماس با آمریکا برای لغو [وضعیت خاص] به مجازات پکن برای اقدام به راه آنها عمل کرده اند.”

همچنین نگاه کنید: چین وعده هزینه های بیشتر برای کمک به احیای اقتصاد نخواهد تنظیم رشد هدف

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de