واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام آمریکا و رد در انتظار قانونی که تمدید یک مجموعه ای از نظارت داخلی قدرت است که منقضی دو ماه پیش در یک حرکت است که می تواند عذاب این لایحه کمتر از 24 ساعت قبل از قانونگذاران مجموعه ای برای شروع در نظر گرفتن آن است.

“من امیدوارم که همه جمهوری خواه مجلس رای بدون در FISA تا زمان مانند کشور ما این است که قادر به تعیین اینکه چگونه و چرا بزرگترین سیاسی, جنایی و خرابکارانه رسوایی در تاریخ ایالات متحده آمریکا صورت گرفت!” مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت در روز سه شنبه شب با اشاره به نظارت بر اطلاعات خارجی عمل می کنند. رئیس جمهور گفت: جامعه اطلاعاتی استفاده نادرست قانون برای نظارت انتخابات ریاست جمهوری به دلایل سیاسی یک ادعای بحث برانگیز سابق دولت اوباما مقامات.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییت به شرح زیر ماه از عدم اطمینان در مورد اینکه آیا یا نه او را از حمایت قوانین مربوط به جنبه های FISA که هر دو مجلس کنگره را به بحث گذاشته اند پس از شروع سال. سنا در اوایل این ماه رای دادند 80-16 با حمایت هر دو حزب به تجدید منقضی شده مقررات با یک میزبان از تغییرات در نظر گرفته شده برای تقویت حریم خصوصی و شفافیت حمایت.

خانه انتظار می رود که برای رای دادن به عنوان به زودی به عنوان روز شنبه در مجلس سنا تصویب شده و اندازه گیری, اما همچنین موافقت کرده بود به در نظر گرفتن اصلاحیه که محدود کردن زمانی که دفتر تحقیقات فدرال می توانید جستجو در اینترنت سوابق و تاریخچه مرور از آمریکایی ها هنگامی که کار بر روی امنیت ملی بررسی است. اندازه گیری مشابه در آمد یک رای از عبور در سنا بود اما انتظار برای روشن شدن این خانه همراه با کلی FISA لایحه.

نسخه گسترش یافته از این گزارش به نظر می رسد در WSJ.com.

همچنین محبوب در WSJ.com:

چگونه به نگه داشتن عینک خود را روشن زمانی که با پوشیدن ماسک.

برای اقتصاد بدتر از coronavirus خاموش شدن ناگهانی ممکن است بیش از.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de