MultiPlan Inc. ادغام با یک هدف خاص اکتساب شرکت در 11 میلیارد دلار معامله است که بهداشت و درمان-مراقبت-ارائه دهنده خدمات عمومی به گفته افراد آشنا با این موضوع.

این شرکت در حال حاضر متعلق به خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت هلمن & فریدمن ادغام خواهد شد با چرچیل سرمایه Corp. III CCXX, +1.50% یک فضا اجرا سابق Citigroup Inc. banker مایکل کلاین که رفت و در یک فوریه عرضه اولیه عمومی مردم گفت.

معامله ارزش که شامل بدهی می دم MultiPlan تا $3.7 میلیارد دلار از سهام جدید و تبدیل بدهی از جمله 700 میلیون دلار از سرمایه گذاران موجود و $2.6 میلیارد دلار از خارجی ها — در میان آنها مستقل-ثروت وجوه, وجوه متقابل و خانواده ادارات و مردم گفت. این شرکت قصد دارد با استفاده از پول جدید برای اهداف از جمله پرداخت بدهی خرید بخشی از زمان صاحبان سهام و کمک های مالی ترازنامه است.

آن را ادامه خواهد داد به اجرا موجود مدیریت از جمله دیرین اجرایی علامت Tabak مردم گفت.

MultiPlan پلت فرم استفاده می شود توسط شرکت های بیمه مانند UnitedHealth Group Inc. UNH, +0.02% و Cigna Corp. CI +0.94% برای پیدا کردن صرفه جویی در هزینه در بهداشت و درمان ادعا می کند. MultiPlan برآورد آن الگوریتم پیدا کردن نزدیک به 20 میلیارد دلار در پزشکی صرفه جویی در هزینه های سالانه. طول می کشد تا یک درصد از کسانی که پس انداز به عنوان درآمد به طور معمول بین 5 سنت و 13 سنت دلار.

نسخه گسترش یافته از این گزارش به نظر می رسد در WSJ.com.

همچنین محبوب در WSJ.com:

این است آنچه در آن مانند به نظر می رسد هنگامی که یک تگزاس روغن بوم رکود.

ترک Chrome. صفری و لبه ها فقط مرورگرهای بهتری برای شما و کامپیوتر شما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de