والت دیزنی Co. به طور چشمگیری کاهش آن صرف تبلیغات در Facebook, Inc., به گفته افراد آشنا با این وضعیت, آخرین شکست برای فن آوری های غول پیکر آن را به عنوان چهره های تحریم از شرکت های ناراحت با دست زدن به آن از گفتار نفرت و تفرقه محتوا.

دیزنی قطع -0.65% شد Facebook را FB +0.45% آمریکا تبلیغ برای شش ماه اول سال 2020 شرکت تحقیقات Pathmatics Inc. تخمین می زند. آن صدها نفر از شرکت های دیگر است که باید متوقف هزینه های از جمله Unilever, PLC سازمان ملل متحد +1.00% استارباکس Corp. SBUX, -0.30% Ford Motor Co. F -0.87% ورایزون ارتباطات, Inc. VZ +0.93% و کوچک بسیاری از بازاریابان.

حقوق مدنی گروه از جمله ضد افترا لیگ و NAACP به نام تبلیغ به جلو و تبلیغ صرف برای جولای استدلال Facebook نشده ساخته شده است به اندازه کافی پیشرفت اجرای سیاست های خود در بیان نفرت و اطلاعات غلط.

سرگرمی های غول پیکر است که نگران Facebook را اجرای سیاست های خود در اطراف مطالب اعتراض کرده و متوقف شد تبلیغات خود را به جریان-سرویس ویدئو دیزنی+ مردم آشنا با این وضعیت گفت. دیزنی ترویج این سرویس به شدت در این سال و این باعث می شود تا بخش قابل توجهی از این شرکت هزینه های بازاریابی است.

در نیمه اول این سال دیزنی صرف حدود 210 میلیون در Facebook ads به صورت دیزنی+ در ایالات متحده با توجه به Pathmatics. دیزنی بزرگترین تبلیغ spender در این دوره است. در سال گذشته این بود که شماره 2 Facebook تبلیغ در ایالات متحده پشت Home Depot, Inc.

دیزنی نیز متوقف هزینه Facebook متعلق به Instagram برای خواهر خود جریان سرویس Hulu یک فرد آشنا با موضوع گفت. Hulu صرف $16 میلیون در Instagram از 15 آوریل تا 30 ژوئن Pathmatics گفت.

بخش دیگری از دیزنی نیز دوباره بررسی تبلیغات خود را در Facebook. تبلیغات برای ABC و دیزنی متعلق به کابل شبکه از قبیل واحد اند اما از میان رفت از این سایت. در حالی که کمتر وجود دارد را نشان می دهد به بازار در طول تابستان یک فرد آشنا با این موضوع گفت: بعید است که تبلیغات باز خواهد گشت زمانی که قسمت جدید نیاز به ترویج شود مگر اینکه پلت فرم اجتماعی سیاست خود را بهتر است.

دیزنی نمایندگان تا به حال هیچ اظهار نظر فوری.

“ما می دانیم که ما باید کار بیشتری انجام دهیم” Facebook در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که این امر کار با حقوق مدنی گروه های پیشرو آگهی های گروه تجارت و دیگر کارشناسان “به منظور توسعه حتی بیشتر از ابزار و تکنولوژی و سیاست به این مبارزه ادامه خواهد داد.”

Facebook داد و گفت: سرمایه گذاری میلیاردها دلار برای حفظ آن سیستم عامل امن و ممنوع 250 سفید-supremacist سازمان از Facebook و Instagram. همچنین گفت: هوش مصنوعی کمک می کند تا آن را پیدا کنید نزدیک به 90 درصد از نفرت سخنرانی قبل از هر کسی پرچم آن است.

Facebook حدود 70 میلیارد دلار سالانه درآمد حاصل از تبلیغات, تولید بیش از هشت میلیون تبلیغ. آن را پایدار تحریم از بزرگترین تبلیغ برای قرار دادن قابل توجهی دندانه در شرکت مالی.

برخی از بازاریابان کاهش هزینه تبلیغات گسترده به دلیل فشارهای مالی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. بسیاری از برندها ترجیح می دهند برای کاهش Facebook هزینه تبلیغات زیرا آنها آن را به عنوان به خصوص موثر بازاریابی خودرو.

نسخه گسترش یافته از این داستان به نظر می رسد در WSJ.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de