خرید-و-نگه داشتن رویکرد به بازار سهام به طور کلی نیست یک جشن استراتژی میان ق را “وال استریت شرط” دسته اما بیش از یک عینک در حال مطرح شدن به یک عضو از الگوی رفتاری-ساخت تجاری جامعه که ادعا می کند که ساخته مطلق قتل در سال های اخیر است.

IKnowTheCodings به عنوان او می رود در ق می گوید: نمونه کارها خود را که شامل گزینه های گاه به گاه بازی را چند برابر کرده است 20X پس از او آغاز کردم و حدود چهار سال پیش.

در اینجا تصویری از او حساب:

البته او مورد ستایش قرار داد به عنوان یک قهرمان توسط هر کس. در این گروه. “ساخت میلیون ها بیش از 4 سال نیست و آنچه در این انجمن است و در حدود 1 هفته یا هیچ چیز” Paradox501 نوشت.

ترین اما بکند او را برای برخی از راهنمایی و بینش و او خوشحال ملزم به پاسخ دادن به ده ها تن از سوالات خود را به عنوان پست در ادامه به جلب توجه است.

پس چه سری است ؟

“تحقیق و سپس زیر دل و روده من. من فکر می کنم چیزی که من موفق ترین است نه قطع برندگان که دو برابر خواهد شد وقتی که من تا 10%” او نوشت: از روش سرمایه گذاری. “محدود کردن تعداد موقعیت. تعقیب نیست/انتقام/FOMO تجارت است. خرید شیب. تقریبا هر درس شما فکر می کنم شما آموخته خواهد شد و اشتباه درس را به اعمال می شود در برخی از نقطه در آینده است.”

او گفت که او معمولا تمرکز بر روی یک موقعیت تک گاهی اوقات تا آنجا که 90 ٪ از نمونه کارها خود را متمرکز خواهد بود بر اعتقاد خود را انتخاب کنید. در این لحظه او را “متنوع ترین” او تا به حال شده با خود را نمونه کارها تقسیم بین AMD AMD -4.05% و نروژی کروز خط NCLH, +4.49%.

این دومی از این دو است که او را بیشتر هیجان زده در مورد رفتن به جلو.

“آنها باید 18 ماه از نقدینگی. اگر کشتی نیست پشت آن وجود دارد که بسیاری از کسب و کارهای دیگر خواهد شد که رفتن زیر در ضمن,” او گفت:. “من برنامه ریزی برای نگه دارید تا زمانی که حداقل 40 و فکر می کنم این می تواند یک سال به یک سال و نیم. سایر کروز/سفر سهام احتمالا بیش از حد خوب اما NCLH مورد علاقه من است. من با توجه به حرکت بیشتر از AMD بیش از در ماه.”

اگر نروژی بازدید هدف IKnowTheCodings گفت: او را در نظر دار آن را. “من دوست دارم کار من [به عنوان یک توسعه دهنده وب],” او گفت:. “من می خواهم احتمالا بیشتر وسوسه در 4M.”

با فرض اینکه تجارت خود داستان درست است خود را با فشار به سمت بازنشستگی زود هنگام در زمان یک قدم رو به جلو در روز چهارشنبه به عنوان سهام نروژی بسیج تقریبا 5 ٪ در میان یک بازار گسترده تر از پیش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de